Skocz do zawartości

Kolejność wykonywania działań


borsuk96

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chciałem żeby ona bardziej komfortowo się poczuła - rozbieram się pierwszy. Pozwala przechodzić przez opory płynniej. Emocjonalna trudność przechodzi na tego, kto to pierwszy zdobi. Poza tym to daje dwa następne plusy - jeszcze większe napalenie no i daje silną sugestie - skoro on się rozbiera (i to jest ok) to może i ja powinnam? 

Aczkolwiek nie jest to najważniejsza zmienna w całej układance. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem inny scenariusz, ale nie przypominam sobie, żebym kobiecie pomagał się rozbierać. Często piżamowe sprawy, więc wystarczy lekko przesunąć i masz pełny dostęp.

 

Ogólnie to nie wiem, czy ma znaczenie. Jak wyjdzie pewnie. Jeżeli nie ma dziwnej atmosfery to wszystko ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio uratowałem kobietę przed gwałtem. 

-przestałem ja gonić. ?

Polki mają taki temperament, że nie wiadomo czy ja wybzykac, czy pochować..  Także opcja nr3 będzie najwlasciwsza, nie myśl o tym, nie pytaj o zdanie i rób swoje. Będziesz zadowolony z tego Ty i partnerka. 

Edytowane przez prod1gybmx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie miałem z różnymi kobietami/dziewczynami. Jedne rozbierałem, inne "stawiałem" przed faktem dokonanym. Jak laska jest mocno na ciebie nagrzana, to weź jej rękę i wsadź sobie w gacie, albo jak jesteście sami na chacie to wyciagaj ni z tego ni z owego. Pojebane, ale działa?

Edytowane przez Holy_Diver_1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Holy_Diver_1982 napisał:

, albo jak jesteście sami na chacie to wyciagaj ni z tego ni z owego. Pojebane, ale działa?

Słyszałem że działa jak położysz na ramieniu wtedy czuję że jesteś blisko przy niej a ty że masz w niej oparcie?

Edytowane przez WsiunzSuchej
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modus operandi:

 

- jeśli zaczynasz od partnerki, to: podnieś jej suknię, wsadź rąbek między zęby, po czym podnieś sutannę

- jeśli zaczynasz od siebie, to: podnieś sutannę, wsadź rąbek pomiędzy zęby, po czym podnieś jej kiecę

 

Otwarcie paszczy zaprzepaści zbliżenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.