Jump to content

Kolejność wykonywania działań

Recommended Posts

Godzinę temu, borsuk96 napisał:

Ostatnio przy "poznawaniu" nowej koleżanki naszła mnie poważna rozkmina.

Najpierw rozbieracie ją czy może sami wyjmujecie sprzęt? 

Ja najpierw rozbieram ją, później siebie.😜

Jesteś pewien tej kolejności? 

• Like 1

Jeśli chciałem żeby ona bardziej komfortowo się poczuła - rozbieram się pierwszy. Pozwala przechodzić przez opory płynniej. Emocjonalna trudność przechodzi na tego, kto to pierwszy zdobi. Poza tym to daje dwa następne plusy - jeszcze większe napalenie no i daje silną sugestie - skoro on się rozbiera (i to jest ok) to może i ja powinnam? 

Aczkolwiek nie jest to najważniejsza zmienna w całej układance. 

• Like 1

Za każdym razem inny scenariusz, ale nie przypominam sobie, żebym kobiecie pomagał się rozbierać. Często piżamowe sprawy, więc wystarczy lekko przesunąć i masz pełny dostęp.

Ogólnie to nie wiem, czy ma znaczenie. Jak wyjdzie pewnie. Jeżeli nie ma dziwnej atmosfery to wszystko ok 😆

Ostatnio uratowałem kobietę przed gwałtem. 

-przestałem ja gonić. 😉

Polki mają taki temperament, że nie wiadomo czy ja wybzykac, czy pochować..  Także opcja nr3 będzie najwlasciwsza, nie myśl o tym, nie pytaj o zdanie i rób swoje. Będziesz zadowolony z tego Ty i partnerka. 

Edited by prod1gybmx

Różnie miałem z różnymi kobietami/dziewczynami. Jedne rozbierałem, inne "stawiałem" przed faktem dokonanym. Jak laska jest mocno na ciebie nagrzana, to weź jej rękę i wsadź sobie w gacie, albo jak jesteście sami na chacie to wyciagaj ni z tego ni z owego. Pojebane, ale działa😉

Edited by Holy_Diver_1982
52 minuty temu, Holy_Diver_1982 napisał:

, albo jak jesteście sami na chacie to wyciagaj ni z tego ni z owego. Pojebane, ale działa😉

Słyszałem że działa jak położysz na ramieniu wtedy czuję że jesteś blisko przy niej a ty że masz w niej oparcie😆

Edited by WsiunzSuchej
  • Haha 3

Proponuje najpierw ją rozebrać przynajmniej od majtek w górę, a następnie zasugerować jej żeby się wzięła za zdejmowanie nam spodni. Lubię te kobiece zmagania z paskiem, guzikiem, zamkiem... ;)

Modus operandi:

- jeśli zaczynasz od partnerki, to: podnieś jej suknię, wsadź rąbek między zęby, po czym podnieś sutannę

- jeśli zaczynasz od siebie, to: podnieś sutannę, wsadź rąbek pomiędzy zęby, po czym podnieś jej kiecę

Otwarcie paszczy zaprzepaści zbliżenie...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.