Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Montella26

Kolejne spotkanie z dziewczyną z tindera

Recommended Posts

Witam. A więc do rzeczy. Dobrało mnie w pare z pewną dziewczyną. Kojarzyłem zdjęcie. Odległość 3 km. Więc sąsiadka. Zagadałem, ona nawiązanie do tego, że dobrało nas w parę kilka razy i o co tym razem pójdzie, że sie usuniemy. Ze ona ma dobry dzień jak zaplanowała i możemy zacząć od nowa poznawanie się. Heh. Pisaliśmy, dużo droczenia, żartów z mojej strony. Wszystko co pisala, obijałem w zabawny sposób. Siadało aż miło i zaproponowała fejsa. Przyznała, że jestem przystojny. Tam też pisaliśmy. Byla we Włoszech z ojcem. Ja pracowałem. I zapronowalem spotkanie. Po 20 dniach sie spotkaliśmy Bez problemu się zgodziła. Codziennie przez 20 dni wysyłała mi horoskop z samego rana. Jako pierwsza. 170 cm wzrostu, 52 kg wagi. A więc niższa o 5 cm. Po rozwodznie rodzice, wychowana przez matkę. A ojciec podobno sie nie interesował, teraz zaczął. I ma go dość. No i przyjeżdżam na spotkanie. Ona już czeka w swoim cabriolecie. Przyznała podczas pisania, ze jest śliczna. Nie widziałem nawet do końca twarzy. Bo jak sama przyznała to jest anonimowość. No i zaparkowałem furę, wychodzę z auta i odrazu jak potem przyznała mnie poznała, że jak by mogła nie poznać tej grzywy. Zamykam auto odwracam się. A tu top modelka dosłownie. Spodziewałem się ładnej dziewczyny, ale nie finalistki amerykańskiej wersji top model. 90-60-90 no perfekcyjna. Nie było sie do czego deczepic. I wiadomo, zdrętwiałem trochę, ona też speszona. A podobno taka odważna, bo wszędzie do okoła tylko faceci. Więc pytam jej czemu nie ma faceta. A ona ze gdyby się nią interesowali juz dawno by miala męża. I gdzieś jest haczyk. Heh. Na spotkaniu duzo śmiechu z jej strony. Musiałem kombinować jak koń pod górę. Czasami cisza się zdarzała wiadomo. Nie jestem w stanie nawijać dosłownie cały czas. Ona raczej nie szukała nowych tematów, ale jak siedzieliśmy na ławce i rozmawialiśmy o zwierzętach, ze widziałem takiego super kota kiedyś co miał ogon jak wiewiórka no i go cap za ten ogon. Ona oczywiście śmiech. I mówiła że swojego pieska tez głaszcze. I w tym momencie. Przejechała mi trzy razy ręka po ramieniu, wzdłuż bicepsu. Nawiązałem do tego, że nigdy nie jechałem kabrioletem i z chęcią bym chciał żeby mnie przewiozła. Zgodziła się. Zrobiłem test białej rękawiczki że ma bardzo czysto w aucie. Ze jestem pod wrażeniem. Patrze na nią. A ona cała czerwona i wie ze tutaj jest syf. Ojej biedna. Spotkanie trwało półtorej godziny. Postanowiłem wrócić bo nie ma co za duzo siedzieć. Lepiej zostawić niedosyt niż przesyt. Wyszła z auta, ładnie się przytuliła, uśmiech i pa. Na drugi dzień wysłała mi znów horoskop rano. I dzisij również. Tylko zastanawia mnie, dlaczego czasami urywa rozmowę. I na drugi dzień rano znów ten horoskop i tak cały czas. Nazwała mnie rudą menda, bo się drocze. Co mi sie nie spodobało. Odpisała " no już już, spokojnie bejbe". Ona chyba wiedzie nudne życie. Jak przyznała. Studia, praca, psy, auto i tak w kółko. Nie opowiedziała żadnej ciekawej historii z życia. W zasadzie nie miała nic ciekawego do powiedzenia. Nawet jak jej odpisuje, na te jej horoskopy. To dwa trzy zdania. I do końca dnia juz nic nie pisze. A potem rano znów wysyła. I tak w kółko dosłownie. A i na tinderze sie logowała. Co myślicie 

• Haha 2

Godzinę temu, Montella26 napisał:

Więc pytam jej czemu nie ma faceta. A ona ze gdyby się nią interesowali juz dawno by miala męża.

Nie pytaj o takie rzeczy na pierwszym spotkaniu. Co ma powiedzieć na pierwszym spotkaniu, że ma traumę bo była molestowana? Że lubi seks i wali się po kątach z Tinderowiczami, ale życie singielki ją satysfakcjonuje? Że ma kompleksy jak jasny hej? Druga kwestia jest taka, że i tak nie dowiesz się prawdy :D

Przejechała mi trzy razy ręka po ramieniu, wzdłuż bicepsu. 

Potrafi grać i uwodzić. Jest tego świadoma. Jak na to zareagowałeś? 

A i na tinderze sie logowała. 

Szuka, szuka, księcia szuka albo faceta, który nie zignoruje jej oczywistych sygnałów :D 

To może być typ dziewczyny, do której faceci bali się podejść ze względu na jej walory i status. To że spróbowałeś stawia Cię na lepszej pozycji. Moja rada: Idź w to dalej. 

Dla porządku powiedz jeszcze w jakim jesteście wieku. 

Ona 22, ja 27.

Źle napisałem. Nie pytałem jej o to dlaczego nie ma faceta. Tylko podczas pisania. Napisałem ze pewnie od facetów sie nie może odpędzić. Skoro tylko z nimi ma styczność, a z kobietami wcale. Odpisała mi, ze ma kolegów, ale to nie jest tak, że ją podrywaja non stop, bo już dawno by miała męża 

1 godzinę temu, Montella26 napisał:

wychowana przez matkę.

Czerwony alert. Bardzo kurwa czerwony. 

Uważaj Bracie. Tylko tyle powiem znając z autopsji i wśród znajomych. O historiach z naszego forum z wychowaną przez matkę w tle nie wspomnę. 

UWAŻAJ!! 

• Like 5
  • Thanks 1

44 minuty temu, Montella26 napisał:

Ona 22, ja 27.

Źle napisałem. Nie pytałem jej o to dlaczego nie ma faceta. Tylko podczas pisania. Napisałem ze pewnie od facetów sie nie może odpędzić. Skoro tylko z nimi ma styczność, a z kobietami wcale. Odpisała mi, ze ma kolegów, ale to nie jest tak, że ją podrywaja non stop, bo już dawno by miała męża 

Po co jej pytasz o takie rzeczy? Ty masz być pewny siebie i mieć równo wywalone na innych facetów, którzy ją podrywają. Takim pytaniem stawiasz się w sytuacji petenta i podbudowujesz jej ego przekazem jaka to ona jest zajebista i jakie to masz szczęście że spotkała się akurat z Tobą. To nie jest dobre podejście. Twoim zadaniem jest takie poprowadzenie relacji, żeby to jej zależało na Twoim towarzystwie.

Jesteś z nią na spotkaniu, więc jest Twoja kolej i działasz. Moim zdaniem za mało zdecydowanie to rozegrałeś. Jeśli Ci się podobała to trzeba było eskalować dotyk i kontakt fizyczny, a nie sprawdzać czy ma czysto w samochodzie :D Jak nie było buziaka na pożegnanie to już bardzo niedobrze. Bez urazy, ale ponieważ nie byłeś wystarczająco zdecydowany i pewny siebie to jest bardzo prawdopodobne, że panna pomyśli, że jesteś cipa i umówi się z innym.

Sprawdzają się te jej horoskopy? 😜

2 godziny temu, Montella26 napisał:

Więc pytam jej czemu nie ma faceta. A ona ze gdyby się nią interesowali juz dawno by miala męża. I gdzieś jest haczyk.

Tym haczykiem jest jej spierdolona osobowość, której żaden normalny facet na dłuższą metę, nie jest w stanie wytrzymać.

Często najpiękniejsze kobiety charakteryzują różne zaburzenia osobowości, a wszystko przez łatwość w życiu i atencję z męskiej strony od lat najmłodszych.

Spotykałem się z "wybiegówkami" - modelkami, bez cycków i dupy, za to z piękną twarzą, część  z nich jak zapytałeś, czemu są same, to mówiły np. że nie mają wśród mężczyzn powodzenia, prawda była taka, że były w chuj popierdolone w łóżku, a w codziennym życiu narcystycznymi, nie do wytrzymania socjopatkami, które kreowały siebie na święte matki Teresy, kuracjuszki i uczynne zakonnice, a były w kurwę okrutne i ostro wszystkich wokół siebie " karały"

Dodam, że pierwsze rozmowy z tego typu drapieżniczkami,  smakują jak w komedii romantycznej.

@Montella26 Miej się na baczności !

Nie mówię, że wszystkie piękne kobiety - 9,10 takie są, ale dotychczas takie doświadczenia z nimi zebrałem.

Dlatego wolę troszkę brzydsze dziewczyny, zazwyczaj kontakt z nimi, jest wyższej jakości.

Edited by RENGERS
  • Like 6
  • Thanks 2

4 minuty temu, RENGERS napisał:

Tym haczykiem jest jej spierdolona osobowość której żaden normalny facet na dłuższą metę, nie jest w stanie wytrzymać.

👏👏Brawo. "Wychowana przez samotną matkę" + atrakcyjna - bardzo duże prawdopodobieństwo spierdolenia charakteru.

Edited by trop
  • Like 2

Z opisu zachowania (i wychowania przez s.m.), atrakcyjności i uwodzenia  bardzo mi kogoś przypomina. I popieram każde słowo @RENGERS-a. Bardzo, ale to bardzo uważaj na swoje emocje.

Edited by Feniks77

W latach 80 tych było takie słowo jak obciach później zastąpiło je "siara". Oba te słowa były synonimem żenady, sytuacji, miejsc, osób lub zjawisk których należało unikać aby być w porządku ("nie być obciachowym") Zastanawiam się skąd na portalu promującym red pill czyli świadome równoważne relacje między kobietami a mężczyznami popularność portalu który jest sztandarowym przykładem  skrajnej nierówności stron i po prostu oznaką jak to się teraz modnie mówi kukoldztwa.
Ile jeszcze podobnej żenady przeleje sie przez forum z opisami - tindera, badoo etc...

• Like 3

4 minuty temu, Personal Best napisał:

Zastanawiam się skąd na portalu promującym red pill

Pełna zgoda odnośnie wypowiedzi oprócz cytowanego fragmentu. Nasze forum nie promuje Red Pill. Jest parę osób którym piguła weszła za głęboko ale to tylko parę osób. 

9 minutes ago, Personal Best said:

Zastanawiam się skąd na portalu promującym red pill czyli świadome równoważne relacje między kobietami a mężczyznami popularność portalu który jest sztandarowym przykładem  skrajnej nierówności stron i po prostu oznaką jak to się teraz modnie mówi kukoldztwa.

Ja to mam wrażenie, że jest to portal głównie z radami jak zamoczyć. 

Prezentowanie sytuacji z portali randkowych jest o tyle dobre, że przekazuje obraz spierdolenia kobiet. 

A czy ktoś tam chce czegoś szukać, czy nie, to indywidualna sprawa. Yet be warned, a co zrobisz twój problem. 

@Montella26 Uważaj, bo w taką śliczną dziewuszkę, to możesz wpaść jak śliwka w kompot, nawet nie zauważysz kiedy. 

Edited by maroon

3 godziny temu, Montella26 napisał:

Przejechała mi trzy razy ręka po ramieniu, wzdłuż bicepsu.

Trzeba było zaatakować i pocałować to był dobry moment na to. Wiedziałbyś na czym stoisz ona szukała kontaktu fizycznego.

3 godziny temu, Montella26 napisał:

Nie opowiedziała żadnej ciekawej historii z życia. W zasadzie nie miała nic ciekawego do powiedzenia. Nawet jak jej odpisuje, na te jej horoskopy. To dwa trzy zdania. I do końca dnia juz nic nie pisze. A potem rano znów wysyła. I tak w kółko dosłownie. A i na tinderze sie logowała. Co myślicie 

Słuchaj to było pierwsze spotkanie. Chyba nie oczekiwałeś, że opowie Ci całe swoje życie w ciągu półtorej godziny. Musisz być cierpliwy. Skoro jest ładna zapytaj o następne spotkanie. Jak powie ,, nie " przestałbym pisać. 

3 hours ago, Montella26 said:

. Nie opowiedziała żadnej ciekawej historii z życia. W zasadzie nie miała nic ciekawego do powiedzenia. Nawet jak jej odpisuje, na te jej horoskopy. To dwa trzy zdania. I do końca dnia juz nic nie pisze. A potem rano znów wysyła. I tak w kółko dosłownie. 

Netflix, horoskopy, randki, netflix, horoskopy, randki, netflix, horoskopy..... To co ma ciekawego opowiadać? 😂

• Like 1
  • Haha 1

Przy zabawie w tindery i inne takie trzeba mieć świadomość, że nie jest się tam płatkiem śniegu.

Przewiduję, że jeżeli nie zadziałasz z tą dziewczyną w trybie natychmiastowym. To zostaniesz "wymieniony na lepszy model".

W ogóle laska americano top model 22 lata na tinderze? mhmm czego ona tam może szukać :rolleyes:

13 minut temu, BRK275 napisał:
13 minut temu, BRK275 napisał:

Przy zabawie w tindery i inne takie trzeba mieć świadomość, że nie jest się tam płatkiem śniegu.

Przewiduję, że jeżeli nie zadziałasz z tą dziewczyną w trybie natychmiastowym. To zostaniesz "wymieniony na lepszy model".

W ogóle laska americano top model 22 lata na tinderze? mhmm czego ona tam może szukać :rolleyes:

Atencji. Dlaczego tylu z was jest zdziwionych, że ładna kobieta ma gdzieś konto. Ona nawet jak wie hi, że się z danym gościem nie umówi to fakt, że on o nią zabiega powoduje że ego rośnie po sufit. 

Wedle mojej oceny nie ma w tym nic dziwnego, że ładne atrakcyjne kobiety mają konto. Podnoszą tym swoje ego. Do pasztetów pisze sporo facetów to pomyśl co się dzieje u ładnej wzwyż. 

Edited by Kimas87
Błąd

Ja w żadnym wypadku nie jestem zdziwiony posiadaniem konta przez tą dziewczynę.

Jedynie co, to nie potrafię uwierzyć, że dziewczyna z powyższego opisu będzie wierna względem brata @Montella26

Nie widzę happy endu w tym wszystkim.

• Like 1

@Montella26 na spotkania zabieraj wode święconą, może się przydać. 

• Like 1
  • Haha 1

Kobiety wychowywane bez ojców mają tendencje do puszczania się nie wiem czemu tak jest ?.

Polecam ci w nią wejść ale bez emocji tak z dwa razy i poszukać nowej.  Pamiętaj abyś uważał na hiv kiłe itp.

• Like 1

20 minut temu, Koko564 napisał:

Kobiety wychowywane bez ojców mają tendencje do puszczania się nie wiem czemu tak jest ?

To jeden z mniejszych grzeszków takich kobiet. 

A swoją drogę teraz widzę, po przejściach, po różnych związkach jak ważny jest w życiu dziecka ojciec. 

Taka kobieta, nie ma chuja by nie miała jakiś deficytów w dorosłym życiu.

Edited by trop
  • Like 1

Mieszkacie blisko siebie, to spotkajcie się na drinka. 

21 minut temu, trop napisał:

Taka kobieta, nie ma chuja by nie miała jakiś deficytów w dorosłym życiu.

+1. O jeden raz za dużo to zignorowałem, na szczęście Pani dała mi szybko kopa w dupę, za co z perspektywy czasu jestem jej bardzo wdzięczny. @Montella26 wybacz, nie doczytałem, że była chowana tylko przez matkę. Na szczęście bracia, jak widzisz są na te kwestie bardziej wyczuleni niż ja. 

W ramach rewanżu opowiem Wam pewną historię. Koleżanka wraz z dwojgiem rodzeństwa była wychowywana przez samotną wyjątkowo religijną matkę. W jaki sposób stała się samotną matką? Otóż jej mąż, na początku lat 90 postanowił wziąć wraz z bratem wielki kredyt i kupić były PGR na drugim końcu Polski. Cena była okazyjna, a majątek nie rozkradziony. Kobieta tak się na niego obraziła, że dała mu ultimatum i wyprowadziła się do rodziców. Facet wziął ten kredyt, a ona wzięła z nim rozwód i zaczęła życie samotnej matki. Dostała jakieś tam alimenty i zakazała kontaktów z dzieckiem. Facet nie widział swoich dzieci 15 lat, aż jego syn odnalazł go na naszej klasie i wrócił im kontakt. Okazało się, że PGR to był strzał w 10 i koleś ma kasy jak lodu. Kobieta, która przysięgała mu wierność i wsparcie pracuje jako nauczycielka i mieszkała z dziećmi w klitce w bloku! Facet momentalnie (mając już kontakt) z dziećmi starał się odnowić więzi, zaproponował nawet, że opłaci wesele córki z własnej kieszeni. Jej matka wyraziła zgodę pod warunkiem, że ojca na nim nie będzie. Co jest najlepsze, matka rozwodząc się z ojcem, uniemożliwiając mu kontakt z dziećmi wmówiła im, że "tatuś ich opuścił bo to kawał chuja", a o PGRze dzieci dowiedziały się od ojca po 15 latach... 

• Like 1
  • Sad 1

Dobra, zaproponowałem jej spotkanie w niedzielę.

Odpisała, że do niedzieli duzo czasu, ale czemu nie. 

Xddd

Trochę uogólniając. Chłopaki, tu na forum, spotykają się tylko z 8+/10. Coś niesamowitego. Same miss piękności chodzą po tym świecie. 

3 minuty temu, mpawel5 napisał:

Trochę uogólniając. Chłopaki, tu na forum, spotykają się tylko z 8+/10. Coś niesamowitego. Same miss piękności chodzą po tym świecie. 

Jak się ruchac chce to nawet kaloryfer ma 5/10 . 

Edited by thyr
  • Like 1
  • Haha 9
  • Confused 1

2 minuty temu, mpawel5 napisał:

To co dla Ciebie jest 8+ dla mnie lub kogoś innego będzie max 6. O gustach nie dyskutuje także nie wchodzę w tego typu dyskusje. 

8 minut temu, Montella26 napisał:

Dobra, zaproponowałem jej spotkanie w niedzielę.

Odpisała, że do niedzieli duzo czasu, ale czemu nie. 

Xddd

Szczerze mówiąc to nie wygląda na zbytnio zainteresowaną o czym świadczy ten tekst, że do niedzieli daleko... Odpisz jej, że ma rację i Tobie też mogą zmienić się plany. 

Albo udaje niedostępną, albo nie jest zainteresowania zbytnio. 

• Like 1