Skocz do zawartości

Gdzie dotykać kobietę?


ghjuyh34

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Koko564 napisał:

Taka jedna mi kiedyś powiedziała że bardzo kobiety podnieca dotykanie w cycki.

Ale musi być atmosfera. Ja wprost uwielbiam pieszczoty sutków. Ale jakby nagle jakaś panna mi to robiła to bym chciał uciec

Cytat

Chociaż chodzi taka teoria że czym bliżej jest twoja głowa na jej barku tym bezpiecznie ona się czuję ale to tylko tak gdzieś kiedyś słyszałem.

Coś w tym może być. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Libertyn napisał:

Ale musi być atmosfera. Ja wprost uwielbiam pieszczoty sutków.

Wiesz, że ja też ?

 

Zauważyłem pewną zależność, że dobre kochanki ( duży przebieg ), żeby mnie postawić do pionu jak to się mówi, zaczynają całować, lizać, dmuchać, na moje męskie sutki.

 

Cała reszta ( te mniej doświadczone), próbowały malować moim penisem obrazy Pabla Picassa, obracając nim w 4 strony świata, co było przeżyciem bardziej bolesnym, niż przyjemnym.

 

@Colemanka Dziękuję za miłe słowa, masz rację kochana, na drugie mam wariat ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, RENGERS said:

Wiesz, że ja też ?

 

Zauważyłem pewną zależność, że dobre kochanki ( duży przebieg ), żeby mnie postawić do pionu jak to się mówi, zaczynają całować, lizać, dmuchać, na moje męskie sutki.

 

Cała reszta ( te mniej doświadczone), próbowały malować moim penisem obrazy Pabla Picassa, obracając nim w 4 strony świata, co było przeżyciem bardziej bolesnym, niż przyjemnym.

A rimming lubisz? @Libertyn a Ty? Rzadko się zdarza taki 'otwarty' facet B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, RENGERS napisał:

 

Zauważyłem pewną zależność, że dobre kochanki ( duży przebieg ), żeby mnie postawić do pionu jak to się mówi, zaczynają całować, lizać, dmuchać, na moje męskie sutki.

Ja byłem jej pierwszym facetem. Przedtem miała dwie dziewczyny. 

5 minut temu, Colemanka napisał:

A rimming lubisz? @Libertyn a Ty? Rzadko się zdarza taki 'otwarty' facet B)

A czy ja Ci wyglądam na analconde

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, RENGERS napisał:

Zauważyłem pewną zależność, że dobre kochanki ( duży przebieg ), żeby mnie postawić do pionu jak to się mówi, zaczynają całować, lizać, dmuchać, na moje męskie sutki.

 

Cała reszta ( te mniej doświadczone), próbowały malować moim penisem obrazy Pabla Picassa, obracając nim w 4 strony świata, co było przeżyciem bardziej bolesnym, niż przyjemnym.

Matko bosko, robię to jako kobita z zerowym przebiegiem :lol:. Sutki męskie są mega fajne, a w ustach na początku ekstremalnie mięciutkie! Om om om :wub: Ja lubię w międzyczasie jeszcze opuszkami pomiziać w miejscu kilka cm pod pachą (górna część żeber). Miejsce bardzo wrażliwe na łaskotki, ale odpowiednio stymulowane przyprawia o przyjemne ciarki (często promieniujące trochę do kręgosłupa, trochę do głowy, trochę w okolice łopatek).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Colemanka napisał:

A rimming lubisz? @Libertyn a Ty? Rzadko się zdarza taki 'otwarty' facet B)

Lubię. 

 

Ale po lewatywie i olejku.

 

Zabawny ten cały seks.

 

My ludzie pragniemy go non stop.

 

2 dni nie bzykałem,  ani nie waliłem konia i czuję jak cały płonę pożądaniem.

 

Nie mogę doczekać się 60 - tki, kiedy to ustanie.

Edytowane przez RENGERS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, melody said:

Matko bosko, robię to jako kobita z zerowym przebiegiem :lol:. Sutki męskie są mega fajne, a w ustach na początku ekstremalnie mięciutkie! Om om om :wub: Ja lubię w międzyczasie jeszcze opuszkami pomiziać w miejscu kilka cm pod pachą (górna część żeber). Miejsce bardzo wrażliwe na łaskotki, ale odpowiednio stymulowane przyprawia o przyjemne ciarki (często promieniujące trochę do kręgosłupa, trochę do głowy, trochę w okolice łopatek).

 

Hehe przerabiamy wątek w ‘Jak dotykać mężczyznę?’

 

@melody czy to Ty jesteś tą samą Melody, co jest w związku z przystojniakiem o słusznej wadze i Ty jesteś wciąż dziewicą? Dlaczego? Sorry ale skołowały mnie te zmiany avaratu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Colemanka napisał:

No ale z BI się umawiasz, co? ;) Cycyszki TAK, a pupcia NIE :rolleyes:

Rimming jest poza zasięgiem. Mam zespół Gilberta co sprawia że zawsze jest ryzyko niezdiagnozowania żółtaczki bo objawy podobne. Wytwarza mi się za dużo bilirubiny i po wysiłku miewam żółte gałki oczne i skóre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Colemanka napisał:

 

@melody czy to Ty jesteś tą samą Melody, co jest w związku z przystojniakiem o słusznej wadze i Ty jesteś wciąż dziewicą? Dlaczego? Sorry ale skołowały mnie te zmiany avaratu.

Tak. Zwyczajnie nie jestem gotowa na pełny seks :) To jeszcze nie mój czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też ogólnie czasami seks śmieszy. Ludzie są tacy zabawni pod tym względem. Niby poważni, ułożeni, pracowici, z neseserami, a potem ustawiają się w pozycji na dwa zwierzaczki.

Czasami lubię sobie myśleć o kimś, jak musi uprawiać seks - w sensie jacyś znajomi.

Mam kumpla śmieszka, zgrywusa - to myślę, że on to nawet wtedy sobie żartuje i na przykład mówi suchary po wszystkim.

Koleżanka - taka seksualna kocica, kiedyś mi mówiła, że jej chłopak zawsze chce rozładować atmosferę kiedy nakłada prezerwatywę i zaczyna coś chrzanić od rzeczy - ją to strasznie bawi, ale go ochrzania o to, żeby sobie dał spokój z zabawianiem jej rozmową.

Ja na przykład jak uczyłam się jeździć (miałam prawo, ale nie jeździłam) to udawałam, że kutanga mojego męża to drążek do zmiany biegów i wydawałam takie dźwięki - wurkotanie, jak niby zmieniałam bieg z jedynki na dwójkę - haha, śmieszne to było. Mąż był zażenowany, ale mnie wspierał w nauce.

Ogólnie czasami jak się dowiaduję, że jakaś dziewczyna (znajoma, czy któraś z rodziny) zaszła w ciążę, to od razu myślę jak do tego doszło, że ona jest w ciąży. Jakoś nie potrafię sobie niektórych ludzi wyobrazić, że mogą namiętnie kopulować. Ale pewnie wiele osób tak myśli o mnie też.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Amperka said:

Ja na przykład jak uczyłam się jeździć (miałam prawo, ale nie jeździłam) to udawałam, że kutanga mojego męża to drążek do zmiany biegów i wydawałam takie dźwięki - wurkotanie, jak niby zmieniałam bieg z jedynki na dwójkę - haha, śmieszne to było. Mąż był zażenowany, ale mnie wspierał w nauce.

???

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Colemanka To było takie spojrzenie karcące z pytaniem "I Ty uważasz, że jesteś dorosła?"...

No ogólnie wiadomo w szale ekstazy jest namiętnie i szaleńczo, ale nie wiem czy potrafiłabym się przełamać, żeby NA TRZEŹWO (podkreślam, wężykiem, wężykiem) zrobić taki seksowny striptiz. Ja bym się w pewnym momencie zaczęła śmiać i to parodiować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, RENGERS napisał:

Jak się w dziurkę coś dużego i często wkłada, to dziurka się rozciąga, rozciąga, aż w pewnym momencie możemy mówić o tzw. " Rękawie czarownicy "

Przypomina wtedy otwarte usta.

Normalna zaś, przypomina usta zamknięte.

Otwarte usta czyli tzw " Wizard Slave" dotyczy mojej 50 - letniej kochanki, trzeba ruchać godzinę, żeby się spuścić.

Nie chcecie tego chłopaki w swoim życiu,  oj nie chcecie.

Czy u rodzącej naturalnie znalazłeś kiedykolwiek "zamknięte usta"? :D

 

3 godziny temu, Obliteraror napisał:
5 godzin temu, RENGERS napisał:

Z greckim otworem miłości, może stać się to samo !

 Seks analny od czasu do czasu nie zrobi tam krzywdy.

Ale piszesz to z perspektywy osoby pasywnej czy aktywnej? ?;)

1 godzinę temu, Amperka napisał:

Jakoś nie potrafię sobie niektórych ludzi wyobrazić, że mogą namiętnie kopulować.

Wpada raz małżeństwo grubasków na zakupy. Większość osób będących tam się znała. Luźne rozmowy schodzą na temat damsko-męski.

W pewnym momencie odzywa się na pełen głos jeden ich znajomy, mówi coś w stylu: " jak wy to robicie?"

On pełen powagi odpowiada;" od tyłu, na pieska". Ona się zaburaczyła i odeszła szybkim krokiem.:D

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, Brat Jan said:

Czy u rodzącej naturalnie znalazłeś kiedykolwiek "zamknięte usta"? :D

Moja 37-letnia exgf była ciasna jak nastolatka, ale to już 16 lat po urodzeniu córki. Poza tym jest drobnej budowy i od porodu regularnie ćwiczy mięśnie Kegla, więc mimo nieprzeciętnie dużego przerobu bolców jaki miała, kiedy przyszła moja kolej stwierdziłem jak na wstępie ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.