Skocz do zawartości

Młoda łamaczka serc


SamiecY

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Pozytywniak napisał:

3/10 

Komu ona te serca łamie ?

Spermiarzom. 3/10 to w tym makijażu haha, co za kartofel.

 

Ale masz gości co wezmą wszystko, byle co i będą zadowoleni. Pójdzie od jednego do drugiego to tamten zaczyna płakać bo go odrzuciła.

Byś się zdziwił ile jest takich beciaków którzy potrafią jęczeć z powodu kobiety xD.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.09.2020 o 23:05, Montella26 napisał:

Karma wraca 

 

W dniu 23.09.2020 o 23:10, Pacman napisał:

Nie ma żadnej karmy

 

W dniu 23.09.2020 o 23:24, mac napisał:

Oczywiście, że karma wraca

 

W dniu 23.09.2020 o 23:26, Lucjusz napisał:

Istnieje pewna forma karmy

 

W dniu 25.09.2020 o 23:34, Boromir napisał:

Nie zawsze.

 

W dniu 7.10.2020 o 07:10, Mat2206 napisał:

Wraca tylko z opóźnieniem.

5 do 1 może oddzielny wątek?

 

  

53 minuty temu, Analconda napisał:

Oczywiście żebym wziął bo mi i tak żadna inna nie da xD. Ale nie zależałoby mi na niej.

Właśnie takich jak Ty "przerobiła" a Ciebie konkretnie doprowadziłaby do RIP...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Egregor Zeta napisał:

Właśnie takich jak Ty "przerobiła" a Ciebie konkretnie doprowadziłaby do RIP...

Wątpię - jakbym już sobie nią zrobił dobrze to ja bym był na wygranej pozycji. Na czym ma mi więcej zależeć? Na wspólnym życiu? Haha!

 

Mylisz mnie z kimś kolego - nie jestem ani stuleją ani spermiarzem. Ja dla kobiety nic nie zrobię bo wiem, że nie warto. Nie dam się wykorzystać i nie zrobię nic za darmo dla kobiety.

 

Takie kobiety "przerabiają" gości którym zależy by z nią być. Mi na jej uczuciach itd nie zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłby być dobry wątek o karmie i Waszych doświadczeniach z nią, do mnie karma wróciła i to boleśnie.

10 minutes ago, Pacman said:

Hahaha no postawiłeś mnie w trudnej sytuacji 5 na 1 :P

Na szczęście wątki o karmie już były, nie jeden. Jeśli chcemy coś nowego to może o karmie dla psów.

Oo muszę poszukać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 23.09.2020 o 23:01, Lucjusz napisał:

Jeżeli to jest zgodne z Faktami to nie wróżę tej Pani dobrego życia, celowe zadawanie cierpienia innym ludziom i czerpanie  z tego satysfakcji rzadko kiedy kończy się szczęśliwie

Jakoś dziwnym trafem to szkolni bullies mają wyższy statystyczny standard życia od swoich ofiar a te czasem standardu życia pozbywają się w całości. Do tego celu suchych gałęzi mają mnóstwo.

W dniu 23.09.2020 o 23:24, mac napisał:

? Ona uczy i niektórych nauczy skurwysyństwa, wyjdzie na dobre wszystkim ?

Czy tylko dla mnie nie ma absolutnie nic pozytywnego w tym zdaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Diabeł_Rokita napisał:
W dniu 23.09.2020 o 23:01, Lucjusz napisał:

Jeżeli to jest zgodne z Faktami to nie wróżę tej Pani dobrego życia, celowe zadawanie cierpienia innym ludziom i czerpanie  z tego satysfakcji rzadko kiedy kończy się szczęśliwie

Jakoś dziwnym trafem to szkolni bullies mają wyższy statystyczny standard życia od swoich ofiar a te czasem standardu życia pozbywają się w całości. Do tego celu suchych gałęzi mają mnóstwo.

Ja w swoich przemyśleniach odnośnie takich tematów zawsze uwzględniam dwa aspekty, które odnoszą się do "szczęścia" człowieka. Zewnętrzny o, którym piszesz czyli stan materialny i wewnętrzny czyli cały aparat poznawczy tzw. stan mentalny, oba na siebie wpływają i dopełniają się wzajemnie. Piszesz, że mają wyższy standard życia, ale piszesz o standardzie życia zewnętrznym, a jaki jest ich standard życia wewnętrzny? Jak będzie funkcjonował aparat poznawczy osoby, która jest szkolnym bullies?

 

Wszystko ma dwie strony to, że ktoś ma wysoki zewnętrzny standard życia, nie oznacza, że wewnętrzny również. Ja oponuje za stanowiskiem, które kładzie większy nacisk na świat wewnętrzny, ponieważ od niego zależy jakość emocjonalna życia człowieka, a żeby ta była na wysokim standardzie trzeba spełnić pewne warunki, a bycie szkolnym bulllies na pewno nim nie jest.

 

Nie wierzę w to, że można krzywdzić innych ludzi i być szczęśliwym człowiekiem. To jest wbrew biologii i naturze człowieka. I nie odnoszę się tutaj do jakiś filmów, ani teorii wyssanych z palca. Mówię to z własnego doświadczenia i doświadczenia bliskich mi osób. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucjusz napisał:

a jaki jest ich standard życia wewnętrzny?

Nikt nigdy o to nie pytał. Nikogo niczyj charakter nie interesuje tylko to jakim się jest dla reszty świata. Nikt nie zadaje pytań w stylu "co myślisz o tym rozwiązaniu?" tylko "jakie rozwiązanie jest słuszne?".

11 minut temu, Lucjusz napisał:

Nie wierzę w to, że można krzywdzić innych ludzi i być szczęśliwym człowiekiem.

Jakbyś wiedział jaką wodę z mózgu mi robiono w gimnazjum, ile fałszywych plotek było rozpowiadanych na mój temat i ile gróźb otrzymałem w swoim życiu to zmieniłbyś zdanie niedowiarku.

12 minut temu, Lucjusz napisał:

Mówię to z własnego doświadczenia i doświadczenia bliskich mi osób. 

W takim razie zazdroszczę środowiska z całego serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.09.2020 o 23:01, Lucjusz napisał:

Jeżeli to jest zgodne z Faktami to nie wróżę tej Pani dobrego życia, celowe zadawanie cierpienia innym ludziom i czerpanie  z tego satysfakcji rzadko kiedy kończy się szczęśliwie.

Byy-zyy-duury do kwadratu!

Ja wróżę tej pannie długie, wygodne i dostanie życie na koszt różnego rodzaju frajerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ace of Spades napisał:
W dniu 23.09.2020 o 23:01, Lucjusz napisał:

Jeżeli to jest zgodne z Faktami to nie wróżę tej Pani dobrego życia, celowe zadawanie cierpienia innym ludziom i czerpanie  z tego satysfakcji rzadko kiedy kończy się szczęśliwie.

Byy-zyy-duury do kwadratu!

Ja wróżę tej pannie długie, wygodne i dostanie życie na koszt różnego rodzaju frajerów.

Nie zgadzam się z tym, aby było wygodne. Za bardzo pomijacie środowisko wewnętrzne takiej osoby. I co z tego, że miska jest piękna, jeżeli jest wypełniona octem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lucjusz napisał:

Nie zgadzam się z tym, aby było wygodne. Za bardzo pomijacie środowisko wewnętrzne takiej osoby. I co z tego, że miska jest piękna, jeżeli jest wypełniona octem.

Nie pocieszaj się, rzeczywistości nie zaczarujesz swoimi wyobrażeniami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Ace of Spades napisał:
1 godzinę temu, Lucjusz napisał:

Nie zgadzam się z tym, aby było wygodne. Za bardzo pomijacie środowisko wewnętrzne takiej osoby. I co z tego, że miska jest piękna, jeżeli jest wypełniona octem.

Nie pocieszaj się, rzeczywistości nie zaczarujesz swoimi wyobrażeniami.

Ale rzeczywistość jest w dużej mierze wyobrażeniem podmiotu, który ją postrzega. Ja się nie pocieszam tylko stwierdzam fakty, że nie da się być szczęśliwym człowiekiem robiąc krzywdę innym ludziom. Jeżeli uważasz inaczej to napisz konkretnie dlaczego tak uważasz i na jakiej podstawie, to wtedy można poprowadzić jakąś ciekawą dyskusję, zamiast rzucać mgliste stwierdzenia bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jak widzę sfrustrowane pudernice po 40 którym niebanalna kiedyś uroda przeminęła z wiatrem to wcale mi ich nie żal bo zawsze gdzieś widzę dziesiątki jeśli nie setki złamanych chłopaków w tle którzy byli "za dobrzy" jak jeszcze miała powodzenie.

Wcale mi ich nie żal jak są załamane utratą parasola ochronnego nad sobą który kiedyś zapewniała im uroda.

U mnie w pracy jest taka samotna mamuśka koło 40. Jak miała 20 lat i urody nie brakowało to byłem dla niej "z dobry".

Teraz jak jak ma pod 40 i córkę na utrzymaniu i kiedy zacząłem dobrze zarabiać to nagle stałem się fajny. 

Nie wiem jak bardzo musiałbym się nie szanować żeby się pisać na taki związek a ona nie odpuszcza.

No chyba że za 4 lata jak ta jej córcia wyjdzie spod skrzydeł prokuratora a zapowiada się na niezłą dzidę?.

Edytowane przez jaro670
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złamie ale serca chłopaków których wychowały samotnie matki ( "bądź miły dla kobiet", "zachowuj się jak dżentelmen", "to kobieta więc traktuj ją wyjątkowo"). Ojciec na pewno nie powiedział by tak w cztery oczy synowi. Niestety tu jest kłopot. Brak równowagi

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, Ace of Spades said:

Ja wróżę tej pannie długie, wygodne i dostanie życie na koszt różnego rodzaju frajerów.

Też bym na to stawiał póki nie uderzy w ścianę. Trochę na plecach, trochę na czworakach ale generalnie będzie miała dobrze w życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.