Skocz do zawartości

Komitet Obrony Demokracji


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz tez mamy komune, tylko troche nazwy sie pozmieniały :)

Lis kiedys powiedzial ze ludzie nie sa tacy glupi na jakich wygladaja, bo sa jeszcze głupsi...

Pierdolony pies! Media sa w formie...Aby kielbacha i wóda byla na stole, to ludziom wystarczy...a obce siły drenuja ten kraj bezlitosnie...

I jeszcze smie ta flage trzymac...

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta. Jedna i druga strona to taka sama banda. Dotychczas nie wchodzili sobie w drogę bo koryto było duże. Teraz to jest walka o ochłapy a po drugie wszyscy powiązani z PO dokładnie wiedzą co zrobili i wszyscy teraz trzęsą dupami czy nie zaczną im po kolei tego wyciągać.

To jest walka o życie. Ciekawie teraz wygląda porównanie oszołomów z jednej strony i drugiej. Niby obecna władza to oszołomy a takich numerów nie robili.

Tutaj nie się nie poradzi. Nam nie pozostaje nic innego jak czekać aż zacznie się rewolucja. Innego sposobu zmiany obecnego ustroju, nie ma.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 . Dotychczas nie wchodzili sobie w drogę bo koryto było duże. Teraz to jest walka o ochłapy.

To jest walka o życie. Ciekawie teraz wygląda porównanie oszołomów z jednej strony i drugiej. Niby obecna władza to oszołomy a takich numerów nie robili.

Tutaj nie się nie poradzi. Nam nie pozostaje nic innego jak czekać aż zacznie się rewolucja. Innego sposobu zmiany obecnego ustroju, nie ma.

Kolejny........Zdecyduj się-to walka o ochłapy, czy o życie?

 

Dotychczas nie wchodzili w drogę....a kiedy mieli, jak PIS rządził 2 lata i to w wymuszonej koalicji? A rząd Olszewskiego to co było?

 

''Jedna i druga strona to taka sama banda''-hahahha-kolejny głupiomądry:)  Weź pod uwagę-wszyscy przeciw PIS, akcję z trybunałem i wyciągnij wnioski, kto tu z kim walczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trzymam ich za słowo z podwyżką kwoty wolnej, obniżką Vatu do 22% (z którego to pomysłu już się wycofali) i obronę Lasów Państwowych.

 

I obniżkę CIT do 15% bodajże dla małych firm. Ale coś wątpię że to wszystko zrobią. Bo jak np. po opodatkowaniu sklepów, w większym lub mniejszym stopniu wzrosną ceny, to ludzie będą ograniczać wydatki, więc wpływy z VAT będą mniejsze. Co wpłynie z nowych podatków, to gdzieś indziej się wyrówna w złą stronę. Oni tego nie posklejają. Żeby dotrzymać obietnicę "500 zł na drugie i kolejne dziecko" zamkną budżet z deficytem, klasyka: emisja obligacji lub/i zaciągnięcie kolejnych pożyczek za granicą. Dług publiczny ponownie wzrośnie, ale tu już gotowa wymówka, że przecież Tusk i Kopacz zadłużyli nas bardziej. Na resztę niespełnionych obietnic wymówka będzie typu, nie udało się zmienić Konstytucji, winny Kukiz, nie chciał się dogadać. Itd. aż władzę przejmie Petru. Eh, Polska :rolleyes:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@kic-anty, wiesz dlaczego nie rozumiesz? Bo Gówno Wyborcze skutecznie oduczyło Cię myślenia w kategoriach narodowo-patriotycznych i interesu jako wspólnoty zwanej jako naród. 

Znam sporo takich jak Ty, zaczadzonych i ćpających GW. Głównie 50+.

                         Fakt. Jestem 50+, czytam Wyborczą, a na Polityce się wręcz  wychowałem. Znowu jak za komuny są gazety słuszne lub niesłuszne. Wydaje mi się, że myślę w kategoriach narodowo- patriotycznych. Jestem wykształciuchem i wśród moich kolegów, znajomych, rodziny wręcz wszyscy mamy identyczne poglądy. Ogromny wpływ na to mają nasze i naszych rodzin doświadczenia z czasów komuny ( min. stan wojenny ) i doświadczenie hiperinflacji z 1989. Nie rozumiem waszej narracji. Co za różnica jakie gazety czytam? Gazety katolickie nie przerobią mnie na wierzącego, tak samo jak przeczytanie " Dzieł " Lenina nie zrobi ze mnie komunisty. W każdej gazecie zdarzają się brednie. Np. w dzisiejszej Wyborczej przeczytałem bzdury na temat gaząciągu Nord Stream, który ma blokować rozwój portu w Świnoujściu. Akurat trochę wiem na ten temat, bo przy tej rurze robiłem. W sumie PO czy PiS- co za różnica deficyt budżetowy rośnie tak czy siak. Druga Grecja lub Polska 1989 jest tylko kwestią czasu. Jakoś nie widać aby ktoś zamierzał zrobić porządek np. z deficytowym górnictwem itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie oglądam Republiki, nie popieram PiS (socjalizm), ale ta cała schizofrenia w mediach wynika z faktu, ze pali im się gunt pod nogami.

 

@kic-anty, wiesz dlaczego nie rozumiesz? Bo Gówno Wyborcze skutecznie oduczyło Cię myślenia w kategoriach narodowo-patriotycznych i interesu jako wspólnoty zwanej jako naród. 

Znam sporo takich jak Ty, zaczadzonych i ćpających GW. Głównie 50+.

 

Nigdy nie czytałem GW. Dla mnie Marek Kondrat to też wybitny komediant, dzięki niemu dojrzałem o wiele więcej absurdu w polskim sposobie życia niż wcześniej i wiele moich obserwacji bezsensownych zachowań się potwierdziło. W filmach nie wiem co było anty-polskiego. 

Edytowane przez Damianut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                         Fakt. Jestem 50+, czytam Wyborczą, a na Polityce się wręcz  wychowałem.

 

Wiedziałem. Mogłem się założyć nawet o 1k pln, wyczuwam takich ludzi od razu.

 

Gazeta Wyborcza to nie jest zwykła gazeta. To niebezpieczna sekta, której celem nie było wyrażanie nastrójów społecznych, tylko kształtowanie postaw, sposobu i myślenia wszystkich Polaków. Ekipa Michnika chciała mieć monopolistyczny wpływ na wszelkie aspekty życia obywatela i jego wizję otaczającej rzeczywistości.

 

Polityka? Postkomunistyczna gazeta, obecnie silnie lewacka, ultrasalonowa, w której aż roi się od wszelkich kontaktów operacyjnych, czy współpracowników z SB.

 

Co do długu - porządek z tym chciał zrobić Janusz Korwin-Mikke. Wyśmiano go gremialnie z ław sejmowych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie czytałem GW. Dla mnie Marek Kondrat to też wybitny komediant, dzięki niemu dojrzałem o wiele więcej absurdu w polskim sposobie życia niż wcześniej i wiele moich obserwacji bezsensownych zachowań się potwierdziło. W filmach nie wiem co było anty-polskiego. 

 

W filmach mało tego było, ale pamiętam kilka jego wywiadów w GW, w których twierdził, że patriotyzm, szczególnie w polskim wykonaniu, to taka groźna dla demokracji odmiana faszyzmu i piętnował polski ciemnogród, wsteczniactwo i antysemityzm.

 

Czyli idealnie wpasował się w linię programową GW, lansowaną konsekwentnie od lat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat założyłem żeby pokazać jak jedna nie przemyślana decyzja może zmienić życie człowieka. Prawdopodobnie po uczestnictwie w manifestacji straci kontrakt reklamowy. Biznesy mu nie najlepiej idą. Młoda żonka długo przy Nim nie wytrwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

      1. Fakt. Jestem 50+, czytam Wyborczą, a na Polityce się wręcz  wychowałem. Znowu jak za komuny są gazety słuszne lub niesłuszne.

 

2. Wydaje mi się, że myślę w kategoriach narodowo- patriotycznych.

3.Jestem wykształciuchem i wśród moich kolegów, znajomych, rodziny wręcz wszyscy mamy identyczne poglądy.

4.Ogromny wpływ na to mają nasze i naszych rodzin doświadczenia z czasów komuny ( min. stan wojenny ) i doświadczenie hiperinflacji z 1989.

Nie rozumiem waszej narracji. Co za różnica jakie gazety czytam? Gazety katolickie nie przerobią mnie na wierzącego, tak samo jak przeczytanie " Dzieł " Lenina nie zrobi ze mnie komunisty. W każdej gazecie zdarzają się brednie. Np. w dzisiejszej Wyborczej przeczytałem bzdury na temat gaząciągu Nord Stream, który ma blokować rozwój portu w Świnoujściu. Akurat trochę wiem na ten temat, bo przy tej rurze robiłem.

5. W sumie PO czy PiS- co za różnica deficyt budżetowy rośnie tak czy siak. Druga Grecja lub Polska 1989 jest tylko kwestią czasu.

6.Jakoś nie widać aby ktoś zamierzał zrobić porządek np. z deficytowym górnictwem itd.

1. Za komuny słuszna była Polityka. W III RP słuszna jest ta dla gojów zachwyconych żydami.

2. Wydaje Ci się.

3. Jak widać co po wykształceniu, kiedy kupuje się propagandę dla ''mniej wartościowego narodu tubylczego'' (Stanisław Michalkiewicz)

4. A kto broni autorów stanu wojennego? Twoja gazetka czy PIS?

5. Do rekordu poprzedników jest daaaleko.

6. Widać-ale nie w niezależnych mediach głównego nurtu. Choćby Korwin.

 

Jeśli lubisz pedagogikę wstydu, opluwanie polskości, aferzystów i pasożytów, to powinieneś być przeciwnikiem PIS.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubisz pedagogikę wstydu, opluwanie polskości, aferzystów i pasożytów, to powinieneś być przeciwnikiem PIS.

 

Dokładnie, ja się nie wstydzę tego, że jestem Polakiem. I żaden Jüdische Zeitung nie jest w stanie wykreować we mnie poczucia niższości, czy bycia gorszym wobec zgniłego zachodu z tego tytułu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem. Mogłem się założyć nawet o 1k pln, wyczuwam takich ludzi od razu.

Dziękuję, nas łatwo rozpoznać. Tylko teraz nie wiem, czy jestem po " dobrej " czy " złej " stronie mocy.

Gazeta Wyborcza to nie jest zwykła gazeta. To niebezpieczna sekta, której celem nie było wyrażanie nastrójów społecznych, tylko kształtowanie postaw, sposobu i myślenia wszystkich Polaków. Ekipa Michnika chciała mieć monopolistyczny wpływ na wszelkie aspekty życia obywatela i jego wizję otaczającej rzeczywistości.

No, nie nigdzie na świecie nie ma gazety o takiej mocy. Michnik wydawał gazetę aby na niej zarabiać. Ma dobre pióra. Czytam ją od 1989r. 

Polityka? Postkomunistyczna gazeta, obecnie silnie lewacka, ultrasalonowa, w której aż roi się od wszelkich kontaktów operacyjnych, czy współpracowników z SB.

Dobre pióra tam pracują i ją lubię.

Co do długu - porządek z tym chciał zrobić Janusz Korwin-Mikke. Wyśmiano go gremialnie z ław sejmowych.

Co to takiego pedagogika wstydu? Vincent, a niby czemu miałbyś się wstydzić, że jesteś Polakiem ? Jakaś gazeta miałaby to uczynić (!?).  ja się nie wstydzę, że jestem Polakiem.  Co więcej wielu ludzi, z którymi zdarza mi się pracować nie ma pojęcia jakiej jestem narodowości i guzik ich to obchodzi, tak jak mnie ich narodowość. Chociaż bywały sytuacje, że wstydziłem się swojej polskości. Praca w międzynarodowym towarzystwie skutecznie pozbawia kompleksów. A ' propos aferzystów, to w PiSie też ich nie brakuje, niestety. Np. taki Andrzej Jaworski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Prowokujesz albo jesteś niereformowalny.

 

Co to pedagogika wstydu? Jak to-w gazecie Twojej nie napisali? Świat się na niej nie kończy-obudź się.

 

Łatwo was rozpoznać-po smrodzie czosnku hehehe:)

 

Socjalistów dzieli się na idiotów, którzy wierzą w te brednie, i wyrachowanych drani, którzy głoszą hasła dla kariery.

 

Jesteś Polakiem, więc obudź się i ogarnij-choćby z przyzwoitości i szacunku dla dziadów, co o Polskę walczyli, no, chyba że byli komuchami-wtedy wiemy, o co chodzi.

 

Nie można być inteligentem i dać się wciągnąć w pewne sprawy. Więc albo jesteś ciemny, albo robisz sobie żarty, albo masz wszystko gdzieś, bo interesuje Cię poklask ''salonów''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ta cała działalność Petru tak się luźno skojarzyła z Kermitem Roosveltem, który z walizką pieniędzy pojechał do Iranu i za ich sprawą spowodował przewrót. Większość z was czytała pewnie "Hitmena-wyznania ekonomisty od brudnej roboty" więc wiecie co mam na myśli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.