Skocz do zawartości

Komitet Obrony Demokracji


Rekomendowane odpowiedzi

Kurwa Panowie ja tak po cichu liczę, że PIS-owi się uda wyjebać tych karierowiczów.

Boje się natomiast tego, że Ci wszyscy po pzl sld nowoczesna są w stanie zapłacić krocie, żeby pozbyć się PIS a oni wiedzą, że jak to nie się nie uda to po nowym roku wyjdą te wszystkie przekręty afery i nie jeden trafi przed sąd.

Tym bardziej, że cała lewacka zakłamana unia słyszę, że już sie wpierdala ze świnią schulzem na czele.

Aha jeszcze jedno teraz dla lewaków bohaterem jest ten były prezes trybunału przy tym buc, prostak i cham, który ma wszystkich gdzieś a w tv jest pierwszym człowiekiem który postawił się PISowi i nie chcę ustąpić co najmniej jakby położył się na tory. O Zgrozo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Prowokujesz albo jesteś niereformowalny.

 

Co to pedagogika wstydu? Jak to-w gazecie Twojej nie napisali? Świat się na niej nie kończy-obudź się.

 

Łatwo was rozpoznać-po smrodzie czosnku hehehe:)

 

Socjalistów dzieli się na idiotów, którzy wierzą w te brednie, i wyrachowanych drani, którzy głoszą hasła dla kariery.

 

Jesteś Polakiem, więc obudź się i ogarnij-choćby z przyzwoitości i szacunku dla dziadów, co o Polskę walczyli, no, chyba że byli komuchami-wtedy wiemy, o co chodzi.

 

Nie można być inteligentem i dać się wciągnąć w pewne sprawy. Więc albo jesteś ciemny, albo robisz sobie żarty, albo masz wszystko gdzieś, bo interesuje Cię poklask ''salonów''.

 

                A bez obelg to nie można dyskutować? Jestem prowokatorem ? Po co ? Czego się dowiedziałem o sobie z tego postu:

-Jestem niereformowalnym prowokatorem

- Śmierdzę czosnkiem ( w domyśle jestem Żydem )- uznaję to za komplement

-Jestem ciemny

- Dałem się wciągnąć w pewne sprawy

- Nie szanuję moich dziadów

-Robię sobie żarty

- Mam wszystko gdzieś

- Interesuje mnie poklask salonów

  Zastanawia mnie dlaczego posiadanie odmiennych poglądów politycznych, które są moją prywatną sprawą wywołuj taką agresję? Ta dzisiejsza młodzież!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej. Jesteś murzyńskim homoseksualistą o korzeniach żydowskich, kosmopolitą, komuchem, ateistą i zdrajcą :) I to Ty poddałeś wojska polskie pod Ujściem, czym zmusiłeś Zagłobę do krzyknięcia ''zdrada!'':)

 

Tak na poważnie-po prostu mnie irytuje, że ludzie są tak omamieni i nie dążą do prawdy.

 

''Zastanawia mnie dlaczego posiadanie odmiennych poglądów politycznych, które są moją prywatną sprawą wywołuj taką agresję?'' Póki co realnym agresorem była ubecja i komuna-ale o tym cicho, bo jak powiedział naczelny Twojego pisma, ''odpieprzcie się od generała''-niech mnie poprawią, jeśli się mylę.

 

Czytaj, wnioskuj z różnych źródeł.

 

Powodzenia.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

635861443409937874.jpgMarek Konrad pewnie poszedł na manifestację za namową małżonki. nie sadze żeby mu się chciało.

 

 

Jakby mu się nie chciało to by w domu piniondze bez pokrycia liczył, z lichwiarskich kredycików. ;)

 

"A nie się szwęda i szcza po krzakach" - C.K. Dezerterzy , troche przerobiłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa Panowie ja tak po cichu liczę, że PIS-owi się uda wyjebać tych karierowiczów.

 

 

Tak, jasne. Śmiać mi się chce jak czytam takie rzeczy. Działalność PiS-u w praktyce:  

Byłem pracownikiem Stoczni Gdańskiej. IV RP w osobie braci Kaczyńskich  na prezesa SG w czasie gdy moja firma walczyła o przetrwanie powołała niejakiego Andrzeja Jaworskiego z zawodu ETNOLOGA! Z pensją około 40 kilo PLN. Etnolog Andrzej Jaworski wcześniej zajmował się maszynami budowlanymi w urzędzie miejskim w Warszawie, gdzie prezydentem miasta był niejaki Lech Kaczyński! Układ, z którym podobno walczył PiS!!! :D  :D  :D Etnolog Jaworski oczywiście to gamoń, który nie ma zielonego pojęcia o budownictwie okrętowym i jest personalnie odpowiedzialny za jej upadek!!!!!!!!!!!! Tak się składa, że Jaworski był kandydatem PiS-u w wyborach na prezydenta miasta  Gdańska. Ciekawe jak by wyglądał dzisiaj Gdańsk, gdyby ten bezmózg wygrał? Pewnie podobnie jak SG. SG to taka Polska w miniaturze. Większość moich kumpli była związana z przemysłem okrętowym. Jak PiS przejął rządy w stoczni, to dla wszystkich moich znajomków był to sygnał, aby wiać. Jaworski, to jeden z fuhrerów PiS-u.

http://stoczniagdanska.info/component/content/article/46-strona-gowna/286-list-otwarty-do-posa-andrzeja-jaworskiego-byego-prezesa-stoczni-gdask.html

 

                          Ciekawe dlaczego wszyscy znani mi byli pracownicy Stoczni Gdańskiej ( kolebki Solidarności ), łącznie ze mną mają jedną, wspólną cechę- nienawidzą PiS-u.

 

Bardzo irytujące jest, że po sąsiedzku, za płotem jest firma- Stocznia Remontowa, która zajmuje się dokładnie taką samą działalnością jak SG, ale jej długoletnim szefem jest komuch niejaki Piotr Soyka. Remontową " rozkradli " aferzyści. Dzięki czemu jest dzisiaj znakomicie prosperującą firmą:

 http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/56,35612,15660990,2-piotr-soyka-remontowa-holding-sa-500-mln-zl,,9.html

Proszę zwrócić uwagę w powyższym tekście jak towarzysz Soyka dobiera sobie współpracowników. Testy na IQ!!!!  Jaworski nie dostałby tam posady.

 

Dzieło komucha Soyki:

http://www.remontowa.com.pl/

I co na to mogą mi powiedzieć zwolennicy PiS-u? Wielka zmiana, walka z aferami. Wyborcza to niebezpieczna sekta.  K..wa, ja pier...lę! Jakim cudem można być zwolennikiem PiS-u ? Dla mnie to nie do pojęcia. IV RP w osobie Andrzeja Jaworskiego pozbawiła mnie pracy, a jestem beneficjentem III RP i pracuję dla kondominium rosyjsko- niemieckiego.

Edytowane przez kic-anty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kochani, przecież od początku wiadomo że cały KOD to wydmuszka i chodzi o pokazanie światu "polskich, skrajnie prawicowych, antysemickich rządów Prawa i Sprawiedliwości" i ich zagrożenia dla mitycznej "demokracji". Demokracja to słowo które w ustach współczesnych polityków na całym świecie nie oznacza już tego, co pierwotnie oznaczało - przestawiono znaczenie. Amerykanie krzewieniem demokracji nazywają wojny o strefy wpływów, ropę i inne surowce rozpoczęte przez nich na bliskim wschodzie na przestrzeni ostatniego ćwierćwiecza. Rosjanie demokracją nazywają zakulisową dyktaturę i rządy autorytarne. W Polsce demokracja to rządy kolesi dossanych do koryta, obrona postmagdalenkowego ładu i zatrzymanie dokończenia lustracji, ujawnienia archiwów tajnych w IPN i innych instytucjach, a obecnie obrona interesów obcego kapitału, bankierskiego i korporacyjnego.

 

Na granty dla fundacji i innych organizacji marksizmu kulturowego i promocję multi-kulti, na przestrzeni ostatnich 10 lat i obecnie wsparcie dla KOD, międzynarodowa banksterka z Sorosem na czele przeznacza grube miliony USD, a ich możliwości są gigantyczne.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie zacytować pewnego prawnika z artykułu, który zamieszczę poniżej:

 

"Drugi Majdan w Warszawie – co buńczucznie ogłaszał Ryszard Petru – nie jest więc fikcją i ma szanse realizacji. Na razie to tylko 150 mln ale kasa bankierów na obronę swoich interesów poprzez wsparcie zadym w Polsce może być wielokrotnie większa. Soros chwalił się oficjalnie, że ukraiński Majdan kosztował go tylko kilkanaście mln $."

 

Kto wie co szykują ?

 

http://3obieg.pl/george-soros-zaczal-sie-spieszyc

 

 

abc-KODu-21.jpg

 

oraz ;)

 

734658_10205297171454152_269369239153795

Edytowane przez SledgeHammer
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianie, daj spokój, Panu kic-anty już niewiele pomoże. Zrozum, nawiązując do tego, jak sam pisał, wychował się na "Polityce", to są lata urabiania, wsączania pewnych treści do głowy dzień po dniu, indoktrynowania. Nie sposób tego zniwelować od tak w jeden dzień.

 

Kic-anty, polecę Tobie książkę:

 

d314539223e20d45.jpg

 

Rekomenduję ją nie dlatego, że jestem gorliwym, praktykującym Chrześcijaninem (jest mi to wroga i obca religia), czy dlatego, że kocham Kościół Katolicki. Robię to, ponieważ demaskuje ona wyśmienicie wszelkie zabiegi manipulacyjne, kłamliwe, odwracające uwagę, grające na emocjach, negatywnie wartościujące oraz gigantyczne pranie mózgu jakie Gazeta Wyborcza stosuje od lat na swoich czytelnikach. W sumie, nie dowiedziałem się z niej niczego nowego, bo do wszystkiego co jest w niej opisane doszedłem sam przed laty. Niedługo wrzucę ją na swojego chomika.

 

To by było na tyle z mojej strony. Sam zdecyduj, przeczytasz czy nie, bo uznasz, wzorem wyznawcy kultu GW, że to jakieś oszołomstwo.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się od planu Balcerowicza, skończy na premierze Petru. Niesamowite jak Soros nadal ma wpływ na polską politykę. 

 

Błąd logiczny Enemy ;)

Zaczęło się od planu Sorosa (György Schwartz) realizowanego poprzez "kukłę" - Balcerowicza :) .

Miejmy nadzieję, że historia w tym wypadku nie zatoczy koła. Ja mam taką cichą ;) .

Houk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianie, daj spokój, Panu kic-anty już niewiele pomoże. Zrozum, nawiązując do tego, jak sam pisał, wychował się na "Polityce", to są lata urabiania, wsączania pewnych treści do głowy dzień po dniu, indoktrynowania. Nie sposób tego zniwelować od tak w jeden dzień.

 

Kic-anty, polecę Tobie książkę:

 

 

Rekomenduję ją nie dlatego, że jestem gorliwym, praktykującym Chrześcijaninem (jest mi to wroga i obca religia), czy dlatego, że kocham Kościół Katolicki. Robię to, ponieważ demaskuje ona wyśmienicie wszelkie zabiegi manipulacyjne, kłamliwe, odwracające uwagę, grające na emocjach, negatywnie wartościujące oraz gigantyczne pranie mózgu jakie Gazeta Wyborcza stosuje od lat na swoich czytelnikach. W sumie, nie dowiedziałem się z niej niczego nowego, bo do wszystkiego co jest w niej opisane doszedłem sam przed laty.

 

To by było na tyle z mojej strony. Sam zdecyduj, przeczytasz czy nie, bo uznasz, wzorem wyznawcy kultu GW, że to jakieś oszołomstwo.

 

 

                           Oczywiście, chętnie ją przeczytam. Jestem ciekawy świata. Wśród moich znajomych, kumpli, w rodzinie, a jest to  w sumie kilkadziesiąt osób,  generalnie wszyscy mają poglądy polityczne zbliżone do moich. Jesteśmy w zbliżonym wieku, wykształciuchy, różnych zawodów. Wszyscy żyjemy i pracujemy w kraju. Z tymi ludżmi właściwie nie dyskutuję o polityce, bo wiem, że myślą podobnie do mnie.. Śmiem twierdzić, że wynika to z takich a nie innych doświadczeń życiowych, których próbkę przytoczyłem w moim poprzednim poście min. ( PiS, Andrzej Jaworski, a Stocznia Gdańska ).  Nie sądzę, aby parę artykułów z Wyborczej mogło to zmienić.Wysłuchałem obszerne fragmenty z tego:

 

                 Z tego, co tam gadają wynika, że Dmochowski demaskuje w niej ataki na Kościół. Na temat Kościoła Katolickiego i jego personelu mam wyrobione zdanie. Jest to zasługa głównie mojego ojca, który tuż po wojnie wychowywał się w domu dziecka prowadzonym przez duchownych kk. Z takimi poglądami na temat polityki, z jakimi się stykam tu na forum nie miałem do czynienia nigdy. Dla mnie to ciekawe zjawisko. Jakbyśmy żyli w dwóch różnych krajach. Vincent, mam dokładnie 2x tyle lat co ty i nie mogę się nadziwić skąd w was ( mam na myśli wasze pokolenie reprezentowane tu na forum ) tyle gniewu. Przecież moje poglądy polityczne, podobnie jak wiara lub jej brak, to moja bardzo prywatna sprawa. Np. taki Antonio natychmiast zaczyna zionąć miłością bliżniego jak tylko podzielę się swoimi poglądami w ww. temacie. Sądząc po waszych reakcjach, wychodzi na to, że jestem trollem. A to nie było moim celem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                           Oczywiście, chętnie ją przeczytam. Jestem ciekawy świata. Wśród moich znajomych, kumpli, w rodzinie, a jest to  w sumie kilkadziesiąt osób,  generalnie wszyscy mają poglądy polityczne zbliżone do moich. Jesteśmy w zbliżonym wieku, wykształciuchy, różnych zawodów. Wszyscy żyjemy i pracujemy w kraju. Z tymi ludżmi właściwie nie dyskutuję o polityce, bo wiem, że myślą podobnie do mnie.. Śmiem twierdzić, że wynika to z takich a nie innych doświadczeń życiowych, których próbkę przytoczyłem w moim poprzednim poście min. ( PiS, Andrzej Jaworski, a Stocznia Gdańska ).  Nie sądzę, aby parę artykułów z Wyborczej mogło to zmienić.Wysłuchałem obszerne fragmenty z tego:

 

                 Z tego, co tam gadają wynika, że Dmochowski demaskuje w niej ataki na Kościół. Na temat Kościoła Katolickiego i jego personelu mam wyrobione zdanie. Jest to zasługa głównie mojego ojca, który tuż po wojnie wychowywał się w domu dziecka prowadzonym przez duchownych kk. Z takimi poglądami na temat polityki, z jakimi się stykam tu na forum nie miałem do czynienia nigdy. Dla mnie to ciekawe zjawisko. Jakbyśmy żyli w dwóch różnych krajach. Vincent, mam dokładnie 2x tyle lat co ty i nie mogę się nadziwić skąd w was ( mam na myśli wasze pokolenie reprezentowane tu na forum ) tyle gniewu. Przecież moje poglądy polityczne, podobnie jak wiara lub jej brak, to moja bardzo prywatna sprawa. Np. taki Antonio natychmiast zaczyna zionąć miłością bliżniego jak tylko podzielę się swoimi poglądami w ww. temacie. Sądząc po waszych reakcjach, wychodzi na to, że jestem trollem. A to nie było moim celem.

 

Dalej nie rozumiesz dlaczego nie miałeś kontaktu z takimi poglądami?

 

1. Wiek

2. Środowisko w jakim się obracałeś

3. Wasze pokolenie, przykro mi to pisać - jest w większości stracone, wyprane, zniszczone, najpierw przez PRL, później przez III RP, jej media i środki masowego przekazu (GW).

4. Gazety które czytujesz nie poruszają takiej problematyki, którą ja się zajmuje, bo jest to działania celowe - aby pewne tematy, zagadnienia nie miały w ogógle szansy zaistnienia w świadomości czytelnika, żeby utrzymywać go w stanie błogiej niewiedzy albo przeświadczeniu - czegoś nie ma w mediach = nie istnieje.

 

Wiesz skąd w nas taka jak to nazwałeś agresja? Z frustracji... że żyjemy w państwie, które nie jest w stanie zaoferować godnej przyszłości, wypychając masowo młodych ludzi na emigrację. W państwie gdzie idzie się do więzienia za kradzież batonika, a za grube przekręty na szczytach władzy, afery na ciężkie miliony dalej siedzi się na stołku. W państwie gdzie prawo nie istniej, które rozparcelowane jest na tysiące sitw, koterii, układów, masowo rozkradane, niszczone gospodarczo, rozsprzedawane od roku 1989.

 

Pracowałem w Stoczni Remontowej w Gdańsku jako malarz. Owszem, działa dosyć jak na polskie realia prężnie, buduje statki, ma zamówienia, ale zarobki... przemilczę ten temat.  :angry:

Jakby ktoś w pysk strzelił.

 

P.S Adriano za chamstwo już dostał ostrzeżenie.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja się nie wstydzę tego, że jestem Polakiem. I żaden Jüdische Zeitung nie jest w stanie wykreować we mnie poczucia niższości, czy bycia gorszym wobec zgniłego zachodu z tego tytułu.

 

A ja jestem Aryjczykiem i nikt ani nic nie jest w stanie tego wygenerować. To jakby kundle próbowały obszczekiwać Boga.

Nic doskonalszego niż ja nie istnieje, chyba wieczyste, a jam do ubicia ciężki.

 

Allah akbar B)

Edytowane przez wroński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy którzy teraz walczą pod szyldem KOD, to te sama siła jaka walczyła z publikacją listy agentów przez rząd Olszewskiego.

Przy okazji przypominam, jak PO.NOWOCZESNA SLD PSL itd w nocy, jak teraz sami drą ryja zmienili rząd Olszewskiego.

Jakby ktoś nie widział? Albo zapomniał|:

Mamy od bodajże 3 lat deflację. To jest bardzo zły sygnał, źle się dzieje w gospodarce. Powinna być inflacja rzędu kilku procent, poniżej 5%, ale na plus, bo to napędza gospodarkę

Zdradź mi, proszę, jak chcesz stworzyć inflację? Co proponujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O żęęęęsz w mordęęęę :o .

Pamietacie te 150 baniek $ od Sorosa dla ........... :)  ?

 

Niezłe Kwiatki zaczeły nam sie logować - na nich też jest szmalec :D .

Internet to poteżna siła której lekceważyc ni nada ;) .

Juz sie wylogował i ten sam tekst na innych portalach :lol: .

Kopiuj,wklej....kopiuj,wklej.......... itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie oglądam Republiki, nie popieram PiS (socjalizm), ale ta cała schizofrenia w mediach wynika z faktu, ze pali im się gunt pod nogami.

 

@kic-anty, wiesz dlaczego nie rozumiesz? Bo Gówno Wyborcze skutecznie oduczyło Cię myślenia w kategoriach narodowo-patriotycznych i interesu jako wspólnoty zwanej jako naród. 

Znam sporo takich jak Ty, zaczadzonych i ćpających GW. Głównie 50+.

już nie bedzie Lisa na żywo?koryto sie wali i 400tys miesięcznie z podatków za program ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.