Skocz do zawartości

Podsłuchiwanie


flopez

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, 

 

Pojechaliśmy z dziewczyną na kilka dni do Wrocławia. I była taka sytuacja. Uprawiałem seks z dziewczyną i w pewnym momencie się zorientowaliśmy, że przy naszych drzwiach stoją jacyś faceci i nas słuchają. Usłyszeć było łatwo bo moja dziewczyna jest dosyć głośna. Ta grupka facetów też się zachowywała dosyć głośno, jakiś chłopski wyjazd. 

Szczerze nie wiedziałem jak się zachować jak w pewnym momencie zaczęli przedrzeźniać jęki mojej dziewczyny. Czy kontynuować czy przerwać czy zwrócić im uwagę. Mieliście takie sytuacje? A jak nie to co byście zrobili? Jak zareagowali ? 

Edytowane przez flopez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy. 

 

Mogli śmieszkować tylko po to, żeby dać wam znać, że was słychać. I sobie poszli. Pytanie gdzie to było?

 

Jeśli hotel i naprawdę już chciałbyś reagować najpierw grzecznie na zasadzie, Panowie dajcie już sobie spokój, a potem ewentualnie ochrona. Na pewno żadne stawanie do konfrontacji z kilkoma (prawdopodobnie) pijanymi kolesiami.

Edytowane przez Piter_1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Piter_1982 napisał:

To zależy. 

 

Mogli śmieszkować tylko po to, żeby dać wam znać, że was słychać. I sobie poszli. Pytanie gdzie to było?

 

Tak, to był hotel normalny. 

W sumie to kontynuowaliśmy jakby ich nie było :) i chyba to było najlepsze rozwiązanie 

Problem tego hotelu jest taki, że naprawdę pokoje są słabo wygłuszone i dużo słychać. 

 

Edytowane przez flopez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, flopez napisał:

Problem tego hotelu jest taki, że naprawdę pokoje są słabo wygłuszone i dużo słychać. 

 

W takim razie napisz w opiniach Google odpowiednią notkę, żeby inni nie mieli takiego problemu jak ty ;)

 

Następnym razem postaraj się uciszyć dziewczynę, ludzie raczej nie przywykli do gruchania się ptaszków w pokoju obok. 

Chłopaki się pośmiali i pokazali, że nie wszystkim pasują odgłosy, zrobiłbym tak samo na ich miejscu. Tak czy siak, masz farta, że nie trafił się nikt patologiczny lub z odchyłami, nie wiadomo jakby mógł się zachować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Egregor Zeta napisał:

Hotel to nie burdel.

Wydaje mi się, że hotel to miejsce gdzie seks uprawia się bardzo często. Dlatego też powinien być odpowiednio przygotowany i wygłuszony, ponieważ można się domyślić, że ludzie będą w nim się ruchać.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, flopez napisał:

Wydaje mi się, że hotel to miejsce gdzie seks uprawia się bardzo często. Dlatego też powinien być odpowiednio przygotowany i wygłuszony, ponieważ można się domyślić, że ludzie będą w nim się ruchać.  

 

Hotel to z założenia miejsce, gdzie się nocuje w podróży lub podczas urlopu...

 

Co nie wyklucza uprawiania seksu. :) ale z poszanowaniem praw innych nocujących do spokojnego snu.

 

Unikaj pół namiotowych.

Edytowane przez Maniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszedłbym nago z pałą, lub gazem i pogonił bydło.

 

Zazdroszczą chyba jebane skurwysyny :) 

 

Sytuacja z lutego tego roku - mieszkam z dziewczyną przez parę dni w hotelowym pokoju, ściany karton kurwa - gips, wszystko słychać z telewizora, a typ o 1 nocy oglądał jakieś teleturnieje i wrzeszczał na żonę -

 

 spać się  nie dało,  następnego dnia dałem więc kochance dużo alkoholu, wjechała również biała kreska i zaczęliśmy rżnięcie, ja krzyczałem, ona krzyczała, cały hotel rozbudzony, wyszedłem w środku, zapukałem

 

do pokoju obok i zapytałem:

 

- I co podoba się ?

 

- Mina była nietęga, siedzieli jak mysz pod miotłą, przez resztę pobytu, my też już później cichutko.

 

 

Morał z tej historii jest taki, że nie można popuszczać chamom i chamów lać trzeba psychicznie i fizycznie, wtedy następuje szacunek  ! 

 

Musisz być niebezpieczny, niczym tygrys ! 

Edytowane przez RENGERS
  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, flopez napisał:

 Jak zareagowali ? 

Przestałbym uprawiać, albo wyszedłbym i powiedział nie przeszkadzać. Trochę głupie miejsce, miałem podobna sytuacje, byłem na imprezie, poszedłem na parking przed dyskoteka, patrze a tutaj za szybą dziewczyna skacze, więc poszedłem, a byłem wstawiony, stałem się i patrzałem, żenujące dla nich to było, gość otworzył szybę zaczął  mi tekstować ja też do niego zacząłem, jeszcze go wyśmiałem, zapytałem, czy go nie stać na motel do wynajęcia za parę złotych. Słabe to było coś zrobił, trzeba było bardziej ustronne miejsce, albo motel za parę dyszek poszukać, jak umawiasz się z dziewczyną, obczaj sobie najpierw miejscowe na seks, wiedząc, ze do tego może dojść. Musisz być przygotowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.