Skocz do zawartości

Znikający kondom


deleteduser80

Rekomendowane odpowiedzi

Opiszę pokrótce sytuację, i zapraszam dyskusji.

Jest sobie pani i pan, w relacji kumpelskiej, pewnego razu wpadają na pomysł (oboje wolni od dłuższego czasu, ale specjalnego uczcia, chemii nie ma), że spróbują FWB, żeby nie zwariować z braku seksu. 

Umawiają się więc na seks, a żeby się rozluźnić i pozbyć wstydu najpierw opróżniają winko. 

Dzieje się. 

W pewnym momencie Pani stwierdza, że Pan zdjął zabezpieczenie i wkurwiona kończy zabawy.

Na drugi dzień idzie po tabletki awaryjne dzień po. Pan próbuje namawiać, żeby ich nie brała. Że może warto spróbować być razem i mieć bombelka.

Sprawa się kończy tym, że Pani tabsy bierze (potem robi też testy na choroby weneryczne, bo nigdy nie wiadomo), bombelka nie ma, frienda też już nie ma.

 

Tyle się tu mówi o paniach łapiących na "bombelka", a jak oceniacie akcje w drugą stronę.

Powyższa historia jest autentyczna.

 

Zapraszam do dyskusji.

 

Moim zdaniem Pan zachował się karygodnie, przekroczył wszelkie granice przyzwoitości.

  • Like 1
  • Zdziwiony 2
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Na tym forum to Sci Fi ale byłam w 2 relacjach FWB z bezdzietnymi panami po 40stce, którzy mi się wypłakiwali, że nie zostali ojcami i snuli ‘marzenia’, że może coś razem zdziałamy w temacie (ja 40dziecha z dorastającym synem, facepalm, no gdzie? ?) Ucinałam to ostatecznie twierdzeniem: ‘Tak? To w takim układzie ja urodzę i Ci oddam na wychowanie. Pasuje Ci?’ To ich temperowało. Nawet sugerowałam żeby sobie wzięli młodszą pannę taką po ścianie lub jakaś młodą Ukrainkę to się obrażali. Nie ma nic gorszego niż męskie (i pewnie kobiece też) zapóźnienie w zostaniu rodzicem. Czasem mi ich żal. Na portalu randkowym też widuje facetów grubo po 40stce z wpisanym w profilu, że niczego innego nie pragną jak założyć rodzinę. Zagadują czy już ‘zamknęłam swój warsztat’? Kurczę się zastanawiam chłopie co Ty robiłeś przez ostatnie 10 – 15 lat? Czemuś Ty tej rodziny nie założył? Także nie dziwie się opisanej przez Ciebie historii wcale.

 

I też śmieszy mnie to jak Panowie sobie lubią na forum pogaworzyć, że się nie spieszą, dopiero po czterdziestce się na spokojnie rozmnożą, parę bąbelków strzelą, ehe, za późno. Po trzydziestce owszem ale po czterdziestce, jak nie masz stałej partnerki, to się robi późnawo. No chyba że ktoś nie chce dziecka, to ok ale znam takich co po 40stce poczuli pragnienie i się obudzili z ręką w nocniku.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MalVina napisał:

W pewnym momencie Pani stwierdza, że Pan zdjął zabezpieczenie i wkurwiona kończy zabawy.

To jest ten jeden jedyny moment kiedy z całej siły dałabym z pięści, uderzyła w krocze i krzyknęła "Wyp******* idioto" .

 

Takie zachowanie niezależnie od strony (czy kobieta, czy mężczyzna) jest po prostu niedopuszczalne i należy je tępić.

 

Proszę mi wybaczyć uniesienie. Wyobraziłam sobie ten scenariusz ze mną zamiast tamtej kobiety.

 

Edytowane przez melody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MalVina napisał:

Tyle się tu mówi o paniach łapiących na "bombelka", a jak oceniacie akcje w drugą stronę.

Powyższa historia jest autentyczna.

Skąd Ty bierzesz takich poyebów?

 

18 minut temu, Colemanka napisał:

I też śmieszy mnie to jak Panowie sobie lubią na forum pogaworzyć, że się nie spieszą, dopiero po czterdziestce się na spokojnie rozmnożą, parę bąbelków strzelą, ehe, za późno. Po trzydziestce owszem ale po czterdziestce, jak nie masz stałej partnerki, to się robi późnawo. No chyba że ktoś nie chce dziecka, to ok ale znam takich co po 40stce poczuli pragnienie i się obudzili z ręką w nocniku.

Mnie to nie tyle śmieszy, co wydaje mi się, że taka, zadziwiająca z mojego punktu widzenia postawa życiowa jest pochodną niskiej trwałości współczesnych związków. A tak na marginesie, to fajnie mieć młodych rodziców. Na wszystko jest właściwy czas. Po czterdziestce, to już jest pozamiatane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kid chocolate napisał:

Co Ty w ogóle kobieto wypisujesz za bzdury. Rozumiem, że jesteś wojowniczą feministką, ale takie bzdury? 

Facet po 40-tce jak nie jest jakimś totalnym nieudacznikiem, to jest ustawiony finansowo na tyle, że bez problemów zapłaci młodej lasce, surykatce i ta mu donosi dziecko. Co to za problem? To są kwoty rzędu 20 tys. co to jest dla w miarę ogarniętego faceta po 40-tce jeszcze bez rodziny, czyli mógł sporo kasy odłożyć? Kurwa, tyle co splunąć. Ja mam 30 lat, mieszkanie i 50 tys. oszczędności, jakbym chciał to daję ogłoszenie, że zapłacę dziewczynie za donoszenie mi dziecka z 20 tys. i spokojnie będę miał chętne.

Kto to jest kobieta surykatka ? Słyszałem o surogatkach, ale o surykatkach ?

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MalVina Stwierdzenie, że facet zdjął prezerwatywę a zdjęcie prezerwatywy to 2 różne rzeczy. Chociaż, pewnie chodziło o to, że zdjął.  

Ja osobiście jak miałbym mieć seks z kobietą o powalającej urodzie, która chce luznych relacji a ja czegos powaznego  to też bym zalewał.  Zawsze jakaś szansa, że może będziemy razem, a jak nie to przynajmniej ładne dziecko będzie.  Drugi powód jest dla mnie trochę  ważniejszy.

Tak, wiem, mam bardzo kobiecy tok myślenia pod tym względem.

 

A tak w ogóle zawsze mnie zastanawiało dlaczego facet ściągający prezerwatywę, żeby zrobić dziecko jest postrzegany dużo gorzej niż kobieta kłamiąca, że bierze antykocepcję i chąca wrobić w dziecko. To jest dokładnie to samo. No ale to jest ewidentny przykład przywilejów dla pań.

 

Godzinę temu, Colemanka napisał:

 Kurczę się zastanawiam chłopie co Ty robiłeś przez ostatnie 10 – 15 lat? Czemuś Ty tej rodziny nie założył? Także nie dziwie się opisanej przez Ciebie historii wcale.

Serio Cię to tak dziwi? Szansę na sukces reprodukcyjny u mężczyzn to 40% a u kobiet 80%. Kobieta ma seks na pstryknięcie palca. Odpalasz tindera i tego samego dnia masz seks. U faceta niestety to nie zadziała. Między innymi  właśnie się dlatego się nie rozmnożyli.

Edytowane przez fikakowo
  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymyśliłem scenariusz na film.

-Pan umawia się z Panią na seks;

-Pan celowo zdejmuje prezerwatywę i zalewa formę, ponieważ chce być tatusiem;

-Pani orientuje się, że została niespodziewanie zalana i idzie po tabletki anty-bombelkowe w międzyczasie wyganiając Pana ze swojego życia;

-Okazuje się, że tabletki nie zadziałały i Pani zaszła w ciąże, Pan zostaje o tym poinformowany;

-Pan w skowronkach spotyka się z Panią, oferując wizje wspólnego życia;

-Pani planuje usunąć dziecko w klinice na Białorusi, ale Pan wybija jej ten pomysł z głowy;

-Pod namową Pana, ostatecznie Pani decyduje się na dziecko z nim oraz wspólne życie;

-Podczas badań prenatalnych okazuje się, że dziecko będzie upośledzone w stopniu znacznym i niezdolne do samodzielnego życia, będzie wymagało nieustannej opieki;

-Pani ukrywa ten fakt przez Panem z obawy, że ją zostawi;

-Pan dowiaduje się o niepełnosprawności dziecka, ale pomimo to postanawia zostać z nią oraz z dzieckiem;

-W 8 miesiącu ciąży Pan ostatecznie zmienia zdanie, zostawiając Panią z upośledzonym synem;

-Pani rodzi, sama, nocą w szpitalu, po kilku godzinach porodu trzyma dziecko na rękach, ale jest nieobecna, jakby w amoku, nieustannie wpatrzona ślepym wzrokiem w miasto za oknem;

-Po przerwie w ujęciu, kamera kieruje się na łóżko na którym leży dziecko, ale bez matki, obiektyw przesuwa się w prawą stronę na parapet, a na nim widać śine, bose stopy matki i rozwiane firany wokół okna ;

Film kończy się.

 

  • Zdziwiony 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest znane, że faceci nie raz ściągają zabezpieczenie by mieć erekcję w ciele kobiety i je zapładniać, nawet Marek o tym kiedyś mówił w audycjach. Są tacy ludzie co specjalnie tak robią i daje im to satysfakcję. 

 

Dlatego trzeba uważać z kim się dzieli łoże. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maroon napisał:

Jak Kala wrobić w bombelka to dobrze, jak Kalę wrobić to źle.

No właśnie też nie kumam dlaczego facet, który to zrobi jest postrzegany dużo gorzej niż kobieta. Chociaż w sumie w większości sytuacji faceci są postrzegani gorzej.

Edytowane przez fikakowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MalVina napisał:

Jest sobie pani i pan

Hehehehehehe.

Wcale nie wiadomo o kim mowa.

Hahahahah!

 

Nie no - takie zachowanie to chamstwo.

Tylko, że takich facetów prawie nie ma - to kobiety tak robią.

 

I za wrabianie w dziecko powinno się trafiać do pierdla. Niezależnie od płci.

 

Marek mówił o jakichś gościach kiedyś co zdejmowali kondony u prostytutek xD.

 

Tylko potem przez takie zachowania potem dzieciak ma tylko matkę.

Ale jednak głównie to kobiety łapią na dziecko i... nadal mają tylko matkę bo łojciec odchodzi.

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DuchAnalityk napisał:

Kto to jest kobieta surykatka ? Słyszałem o surogatkach, ale o surykatkach ?

Może kolegę ciągnie za bardzo do zwierząt? ?

 

Godzinę temu, kid chocolate napisał:

Co Ty w ogóle kobieto wypisujesz za bzdury. Rozumiem, że jesteś wojowniczą feministką, ale takie bzdury? 

Facet po 40-tce jak nie jest jakimś totalnym nieudacznikiem, to jest ustawiony finansowo na tyle, że bez problemów zapłaci młodej lasce, surykatce i ta mu donosi dziecko. Co to za problem? To są kwoty rzędu 20 tys. co to jest dla w miarę ogarniętego faceta po 40-tce jeszcze bez rodziny, czyli mógł sporo kasy odłożyć? Kurwa, tyle co splunąć. Ja mam 30 lat, mieszkanie i 50 tys. oszczędności, jakbym chciał to daję ogłoszenie, że zapłacę dziewczynie za donoszenie mi dziecka z 20 tys. i spokojnie będę miał chętne.

Archiwizer?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, kid chocolate said:

Co Ty w ogóle kobieto wypisujesz za bzdury. Rozumiem, że jesteś wojowniczą feministką, ale takie bzdury? 

Facet po 40-tce jak nie jest jakimś totalnym nieudacznikiem, to jest ustawiony finansowo na tyle, że bez problemów zapłaci młodej lasce, surykatce i ta mu donosi dziecko. Co to za problem? To są kwoty rzędu 20 tys. co to jest dla w miarę ogarniętego faceta po 40-tce jeszcze bez rodziny, czyli mógł sporo kasy odłożyć? Kurwa, tyle co splunąć. Ja mam 30 lat, mieszkanie i 50 tys. oszczędności, jakbym chciał to daję ogłoszenie, że zapłacę dziewczynie za donoszenie mi dziecka z 20 tys. i spokojnie będę miał chętne.

Już Ci mówię o czym ja mówię: otóż żaden facet nie chce dziecka solo tylko chce w zestawie z ‘elementem’ do odwalania roboty przy tym dziecku i tu jest pies pogrzebany ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Colemanka napisał:

Już Ci mówię o czym ja mówię: otóż żaden facet nie chce dziecka solo tylko chce w zestawie z ‘elementem’ do odwalania roboty przy tym dziecku i tu jest pies pogrzebany ;)

Ja bym chciał solo. Po co się użerać z babą. Jeden problem z głowy.? Jak bym miał możliwość urodzenia dziecka to już sam dawno bym to zrobił. Oszczędziło by to szukania latami odpowiedziej partnerki i późniejszych kłótni i problemów.

Edytowane przez fikakowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, fikakowo said:

Ja bym chciał solo. Po co się użerać z babą. Jeden problem z głowy.? Jak bym miał możliwość urodzenia dziecka to już sam dawno bym to zrobił. Oszczędziło by to szukania latami odpowiedziej partnerki i późniejszych kłótni i problemów.

Nie chciałbyś solo. Wiesz przecież jaki jest status samotnego rodzica i w ogóle co na forum ‘robią’ z samotnymi matkami. Zresztą nawet nie chodzi o innych ludzi. Zwyczajnie nie dałbyś rady. Uczciwie to ja też bym nie dała. A jak nie wierzysz to ‘pożycz’ niemowlaka na weekend i sprawdź się w boju ;) Dziecko to zadanie dla dwojga Wojowniku.

Edytowane przez Colemanka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MalVina napisał:

Tyle się tu mówi o paniach łapiących na "bombelka", a jak oceniacie akcje w drugą stronę.

Jak czytałem historię to spodziewałem się historii typu gumka sama się zdjęła, a wina spadła na faceta :P Czy w tej sytuacji facet powiedziałby to co powiedział? ?

 

Jeśli zrobił to celowo....to tak samo popieprzone jak robienie takich akcji przez panie.

Jest różnica pomiędzy zapomnieniem się przez obie strony, a celowym działaniem nastawionym na określony cel.

2 godziny temu, fikakowo napisał:

A tak w ogóle zawsze mnie zastanawiało dlaczego facet ściągający prezerwatywę, żeby zrobić dziecko jest postrzegany dużo gorzej niż kobieta kłamiąca, że bierze antykocepcję i chąca wrobić w dziecko. To jest dokładnie to samo. No ale to jest ewidentny przykład przywilejów dla pań.

Z racji tego, że jest to rzadsza sytuacja?  Ale ogólnie racja, oba przypadki to podstępna zmiana reguł. Stoi przy ścianie, więc gra na cheatach.

2 godziny temu, fikakowo napisał:

Ja osobiście jak miałbym mieć seks z kobietą o powalającej urodzie, która chce luznych relacji a ja czegos powaznego  to też bym zalewał.  Zawsze jakaś szansa, że może będziemy razem, a jak nie to przynajmniej ładne dziecko będzie.  Drugi powód jest dla mnie trochę  ważniejszy.

"Uważaj czego chcesz bo możesz to dostać"

1 godzinę temu, maroon napisał:

Jak Kala wrobić w bombelka to dobrze, jak Kalę wrobić to źle. 

 

Kto mieczem wojuje, od miecza ginie. 

 

Uczymy się od najlepszych. 

Natura nie lubi próżni. Celny koment.

3 godziny temu, Colemanka napisał:

Szczerze? Na tym forum to Sci Fi ale byłam w 2 relacjach FWB z bezdzietnymi panami po 40stce, którzy mi się wypłakiwali, że nie zostali ojcami i snuli ‘marzenia’, że może coś razem zdziałamy w temacie (ja 40dziecha z dorastającym synem, facepalm, no gdzie? ?) Ucinałam to ostatecznie twierdzeniem: ‘Tak? To w takim układzie ja urodzę i Ci oddam na wychowanie. Pasuje Ci?’ To ich temperowało. Nawet sugerowałam żeby sobie wzięli młodszą pannę taką po ścianie lub jakaś młodą Ukrainkę to się obrażali

To jest mocne! Szacunek za szczerość i odwagę.

 

Fakt jednak jest taki, że nie każdy facet, który chce w późnym wieku zostać ojcem świadomie opóźnia ojcostwo. Ale celnie zauważasz, że świadoma decyzja w tym kierunku może być brzemienna w skutkach (taka zamierzona ironia słowa :P ).

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MalVina napisał:

I tak i tak źle. Co za róznica kto tak zrobi?

Taka, że kobieta może się ciepłą dupą wypiąć na konsekwencje.

Od aborcji po zrzeczenie się dziecka po urodzeniu.

 

Mężczyzna nie ma ŻADNEGO wyjścia.

Oczywiście w przypadku pań próba zrównania tego przywileju = kwik "my body - my choice"

Skoro your body - your choice, to your choice = your consequences, a przede wszystkim - my wallet = my money

10 godzin temu, Analconda napisał:

I za wrabianie w dziecko powinno się trafiać do pierdla. Niezależnie od płci.

Amen

Tylko że kobietki tak nie robią.
"Antykoncepcja zawiodła, ojejej!"

9 godzin temu, Colemanka napisał:

Już Ci mówię o czym ja mówię: otóż żaden facet nie chce dziecka solo tylko chce w zestawie z ‘elementem’ do odwalania roboty przy tym dziecku i tu jest pies pogrzebany ;)

otóż żadna kobietka nie chce dziecka solo, tylko w zestawie z 'elementem' do zapierdalania na nią i jej kaprys i tu jest pies pogrzebany.

 

9 godzin temu, Colemanka napisał:

Wiesz przecież jaki jest status samotnego rodzica

W chuj uprzywilejowany.

 

9 godzin temu, Colemanka napisał:

i w ogóle co na forum ‘robią’ z samotnymi matkami.

A bo forum to życie? Hmmm...

Wiesz, gdzieś popełniłaś błąd w swoim życiu...

9 godzin temu, Colemanka napisał:

Zwyczajnie nie dałbyś rady. Uczciwie to ja też bym nie dała. A jak nie wierzysz to ‘pożycz’ niemowlaka na weekend i sprawdź się w boju

Kurde.

Mówisz, że moje bieżące życie 1:1 z dzieckiem to mi się śni?
To nieprawda i w ogóle?

I zajmowanie się 1:1 z dzieckiem zapieluchowanym/na cycku przez pełne weekendy to też mi się przyśniło?

Kurczę, jaka Ty mądra jesteś. I doświadczona.

Chapeau bas!

 

Poopowiadaj mi jeszcze.

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Stary_Niedzwiedz said:

Mężczyzna nie ma ŻADNEGO wyjścia.

Oczywiście w przypadku pań próba zrównania tego przywileju = kwik "my body - my choice"

Skoro your body - your choice, to your choice = your consequences, a przede wszystkim - my wallet = my money

Amen

Tylko że kobietki tak nie robią.
"Antykoncepcja zawiodła, ojejej!"

Zastanawiałam się nad tym (mam dorastającego syna, tak?) no. Czyli jak to fajnie ujął Lync skoro babka gra na cheat’ie (wrabianie w dziecko, antykoncepcja zawiodła ojejej) to na miejscu faceta bym zagrała tymi samymi kartami i mam oto taki pomysł. Na Słowacji w klinice aborcyjnej podobnież do któregoś miesiąca, już nie pamiętam do 3go (?) ciążę nie terminuje się skrobanką tylko poddając odpowiedni lek bodajże doustnie (poprawcie mnie kto mądrzejszy). Czyli de facto płacisz tam z 1200 zł za dostęp do tego leku. Wiec ja bym zrobiła tak: skoro Pani cheat’erka oznajmia mi – dobrowolnie przymusowemu ochotnikowi na tatusia, że ‘będziemy mieli dziecko’, to ja wtedy w te pędy do tej kliniki czy gdzie tam indziej się to da załatwić. Po czym podaje Pani przy kolacji świętując poczęcie nowego życia tableteczkę w sałatce. I chu* ci w dupie głupia pizdo, co mnie wyrobić chciałaś. Game over, szach mat! Lepiej zapobiegać niż leczyć ?

 

2 hours ago, Stary_Niedzwiedz said:

otóż żadna kobietka nie chce dziecka solo, tylko w zestawie z 'elementem' do zapierdalania na nią i jej kaprys i tu jest pies pogrzebany.

Prawda, to działa w obie strony.

 

2 hours ago, Stary_Niedzwiedz said:

W chuj uprzywilejowany.

Rozwiniesz proszę. Najlepiej na przykładach.

 

2 hours ago, Stary_Niedzwiedz said:

Wiesz, gdzieś popełniłaś błąd w swoim życiu...

Gdzie? Co masz na myśli?

 

2 hours ago, Stary_Niedzwiedz said:

Kurde.

Mówisz, że moje bieżące życie 1:1 z dzieckiem to mi się śni?
To nieprawda i w ogóle?

I zajmowanie się 1:1 z dzieckiem zapieluchowanym/na cycku przez pełne weekendy to też mi się przyśniło?
Kurczę, jaka Ty mądra jesteś. I doświadczona.

Chapeau bas!

Poopowiadaj mi jeszcze.

W weekendy  :) Errata: ‘pełne’

 

Złe oceniasz moje wypowiedzi. Masz po prostu nieprawidłowe dane wyjściowe. Ja nie wypowiadam się z pozycji znawcy tylko raczej z pozycji kogoś kto szanuje wysiłki samotnych rodziców. Nikt nie przedstawia tej strony samotnego rodzicielstwa, które jest po prostu zapier*olem. Jeśli zajmujesz się dzieciakiem wyłącznie sam, bo jak masz sieć support’ujacą i tylko podrzucasz bąbelka to tu to tam, otrzymujesz pomoc stad i stamtąd, to jeszcze w miarę do przeżycia. Natomiast faktycznie samotna walka na tym polu to jest życie przeje*ane żeby nie nazwać zmarnowane, a nie życie luksusowe za czyjąś kaskę, jak to się zwykło tu przedstawiać.

 

W ogóle to fajnie ze się odezwałeś. Warto pogadać. Z perspektywy czasu uznaję za błąd spotykanie się (w moim wieku) z bezdzietnymi mężczyznami. Facet, który ma dziecko i ogarnia w miare samodzielnie temat na pewno jest ciekawszym partnerem.

13 hours ago, melody said:

To jest ten jeden jedyny moment kiedy z całej siły dałabym z pięści, uderzyła w krocze i krzyknęła "Wyp******* idioto" .

Takie zachowanie niezależnie od strony (czy kobieta, czy mężczyzna) jest po prostu niedopuszczalne i należy je tępić.

Proszę mi wybaczyć uniesienie. Wyobraziłam sobie ten scenariusz ze mną zamiast tamtej kobiety.

Uniesienia wskazane ? Melody takie osobiste pytanie: czy nie dlatego właśnie wstrzymujesz się z podjęciem współżycia? Jak pytanie zbyt osobiste to zignoruj, wiadomo, nie wszystko musimy tu wywlekać.

Edytowane przez Colemanka
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Colemanka napisał:

Uniesienia wskazane ? Melody takie osobiste pytanie: czy nie dlatego właśnie wstrzymujesz się z podjęciem współżycia? Jak pytanie zbyt osobiste to zignoruj, wiadomo, nie wszystko musimy tu wywlekać.

Głównie z powodu strachu przed ewentualną ciążą. Muszę sporo rzeczy ogarnąć zanim zacznę coś kombinować (spirala, różne tabletki i normalny ginekolog).

Choć nie wiem czy tylko to mnie hamuje. Tak ogólnie czuję, że jeszcze gotowa nie jestem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.