Skocz do zawartości

Czy odważylibyście się być modnymi w stylu Gucci?


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

Dwie rzeczy tu widzę - menelskie łachy i metroseksualne chłopcopodobne modele, które są zaprzeczeniem męskości. Nie mówię, że facet ma wyglądać jak Arni ale mężczyźni tak nie wyglądają. Sodomici owszem.

Jeśli gucci takie "rzeczy" sprzedaje to nie wiem co myśleć o klienteli.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/26/2020 at 1:45 PM, Maciejos said:

jednak poszczególne elementy z tychże kreacji są jak najbardziej ciekawe. Pokaz mody to pokaz mody, show, po którym ma być głośno o firmie + spełnienie artystycznych zachcianek projektanta.

Ta, to taki concept car mody. Ale ogólnie nie rozumiem atrakcji luksusowych marek. 

 

W Warszawie jest całe centrum handlowe, gdzie możesz na przykład kupić garnitury Gucci/Armani/DG po sześć klocków, czyli w cenie szycia na miarę u dobrego krawca. Dołożysz trochę to i nawet u Zaremby. 

 

Buty są w rozsądniejszych cenach. I jeszcze jestem w stanie zrozumieć, że ktoś chce słynne mokasyny ze składaną piętą

 

pcQkvZF.jpg

 

ale cztery klocki za espadryle, to już jest odpalanie cygara 500-złotówką. Czyste, nie poparte ani jakością ani gustem "patrzcie, stać mnie".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ludzie kupujący takie marki dzielą się na dwa typy - na tych, którzy mają taki poziom życia, że kilka klocków na espadryle, półtora za koszulkę czy okulary nie zaszkodzi ich dobrobytowi; oraz na takich, których na to nie stać, a kupią markową rzecz z logo tylko po to, żeby podwyższyć swój status społeczny. Jeśli zarabiasz dziesiątki czy setki tysięcy złotych miesięcznie to nie kupujesz podkoszulek za 49 złotych w Reserved czy butów za 159 złotych w Zarze. Wszystko ma swój target. Dla menadżera działu w firmie będzie Atlantic za 2-3 koła, dla dyrektora/właściciela tej firmy będzie Rolex za 30 koła, dla prezesa dużej firmy może jakiś budżetowy model Patek Philippe za ok 100k, a dla milionerów odpowiednio drogie zegarki za setki tysięcy złotych, wysadzane diamentami.

 

O gustach się nie dyskutuje, ale jak wiadomo, jest Armani z wyjebanym logo na pół koszulki, i ten Armani z logiem tylko na metce. Są osoby, które lubią być powierzchnią reklamową marek (na przykład Rutkowski, którego fotka z rodziną krąży po necie), a także te, które nie lubią się zbytnio wyróżniać. 

 

Powiedziałbym, że kupowanie niepozornych ciuchów za taki hajs to właśnie "stać mnie", a te krzyczące logiem to "patrz".

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Maciejos said:

Bo ludzie kupujący takie marki dzielą się na dwa typy - na tych, którzy mają taki poziom życia, że kilka klocków na espadryle, półtora za koszulkę czy okulary nie zaszkodzi ich dobrobytowi; oraz na takich, których na to nie stać, a kupią markową rzecz z logo tylko po to, żeby podwyższyć swój status społeczny. Jeśli zarabiasz dziesiątki czy setki tysięcy złotych miesięcznie to nie kupujesz podkoszulek za 49 złotych w Reserved czy butów za 159 złotych w Zarze. Wszystko ma swój target. Dla menadżera działu w firmie będzie Atlantic za 2-3 koła, dla dyrektora/właściciela tej firmy będzie Rolex za 30 koła, dla prezesa dużej firmy może jakiś budżetowy model Patek Philippe za ok 100k, a dla milionerów odpowiednio drogie zegarki za setki tysięcy złotych, wysadzane diamentami.

No i ja właśnie konkurencji w tym segmencie nie rozumiem. Masz sześć czy dziesięć tysięcy na garnitur albo piątkę na buty. Dlaczego miałbyś wybrać Gucciego zamiast Zaremby (300 metrów dalej) albo Kielmana (400 metrów dalej)? To wszystko są renomowane marki w podobnych cenach, a garnitur od krawca będzie leżał tak, że żadne logo tej różnicy nie nadrobi, zresztą logo zazwyczaj nie widać. 

 

Przekładając na zegarki, to tak jakby Gucci sprzedawał zegarki w cenie Panerai. Nie jest tak. Zegarki pod marką Gucciego (bo oni nic z tego pewnie realnie nie produkują) kosztują przynajmniej 10x mniej. 

 

Dlaczego przy garniturze czy butach udaje im się utrzymać niemal parytet cenowy z topowymi produktami? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Trzeba odświeżyć temat, bo pojawiły się nowe kreacje dla mężczyzn.

 

Zacznijmy od kreacji za 6.000Euro

SS22_MNMLook401EU_001_Light-Look-401.jpg

 

look_01.jpglook_02.jpglook_03.jpglook_05.jpglook_06.jpglook_12.jpglook_10.jpglook_08.jpglook_07.jpglook_23.jpglook_27.jpglook_51.jpglook_72.jpglook_85.jpg

 

Łał, nawet dresy Ferdka mają:

 

SS22_MNMLook419EU_001_Light-Look-419.jpg 880 Euro - nawet przystępna cena. Choć na szmateksie za 5 zł można wyrwać podobne.

Edytowane przez cst9191
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2020 o 13:06, cst9191 napisał:

by wyjść na ulicę ubrani zgodnie ze wskazówkami Gucci?

To jeszcze powinni dorzucić do kolekcji jesiennej.

937px-Gay_skinheads_kissing.jpg

7222e827b1e00c50294d83a1feacaea9_origina

W dniu 26.09.2020 o 16:03, deleteduser108 napisał:

Tak się ubiera prawdziwy facet:

Rozmiar xxxxxxxxxxl

4 godziny temu, cst9191 napisał:

Trzeba odświeżyć temat, bo pojawiły się nowe kreacje dla mężczyzn.

Do tego kapelutek i wszystkie panny na twój widok ściągają majtki przez głowę.

 

0000Z13OK3MYYWOP-C125-F4.jpg

Edytowane przez Boromir
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurła 🤮🤮🤮

 

A tfu...

 

Takich wydziwadeł to nawet w cyrku nie widziałem. Nawet jakby mi dopłacali to nie ubrałbym tych szmat. Prawie 190cm, 107kg knur z brodą w takim gównie to byłoby wydarzenie, co najmniej na skalę lokalnego "z życia wzięte". 

 

P.S. Dla tych istot, bo nie wiem kto to jest w sumie, chyba już raczej nie ma ratunku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za czasy.

 

Heterycy ubierają się jak homoseksualiści.

 

Homoseksualiści ubierają się jak heterycy.

 

Poniżej najsłynniejszy homoseksualista, Gianni Versace... niejeden raz wyglądał bardziej męsko od Januszy.

 

08da628d93bc919fd0c1e95c2df1cf0ce0-07-ac

Gianni-VERSACE-Models-DW-Kultur-Paris-jp

 

Co najciekawsze, stworzył trzy męskie zapachy ociekające testosteronem, ciężkie, skórzane L'homme, tytoniowo-lawendowego Dreamera i codzienny fougere Blue Jeans a jego siostra po jego śmierci stworzyła bardzo lekkie, niemal kobiece perfumy i stroje dla mężczyzn... te stroje od Donatelli to jedno wielkie nieporozumienie  :D

 

Gianni mówił,  że należy podkreślać męskość czy kobiecość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2020 o 13:06, cst9191 napisał:

Który przykład najbardziej przypadł Wam do gustu?

Żaden, mam inny styl. Poza tym te szmaty wyglądają w miarę dobrze na kimś bardzo wysokim. Ja jestem raczej niski.

 

W dniu 26.09.2020 o 13:18, ghjuyh34 napisał:

Zauważcie że wszyscy mają  smutne miny. To podświadomie  przekazuje aby takim być.

Bardzo dobre spostrzeżenie. Tam jest nawet jakiś taki wkurw na twarzy u jednego gostka. Zresztą zauważ modelki na wybiegach. One mają właśnie taki okropny wyraz twarzy który z powodzeniem nasze polskie dziewczęta kopiują już od kilkunastu lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
W dniu 26.09.2020 o 13:06, cst9191 napisał(a):

Jak w tytule, czy bylibyście na tyle odważni, by wyjść na ulicę ubrani zgodnie ze wskazówkami Gucci?

 

Który przykład najbardziej przypadł Wam do gustu?

 

Aha, dodam że te brudne spodnie z pierwszego zdjęcia kosztują 700 euro. W sumie pozostałe elementy też tyle kosztują :D

Nie stać mnie (na głupoty). To dla liberałów, z wielkich miast ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.