Skocz do zawartości

Z młodymi kobietami jest coraz gorzej. Zdziecinnie i absurdyzm postępuje zatrważająco


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem aktywnym użytkownikiem Badoo i Tindera. Zarówno w celach poznawczych jak i socjologicznych.

 

W tym roku miałem kontakty/spotykałem się z 7 dziewczynami i niestety zawsze jest podobny motyw. Laski niby normalne na początku, niby okej, wszystko glancuś, ale już na samym początku małe teściki, sprawdzanie, głupie zagrywki etc.

 

Niektórzy mówią, a jest jeszcze te parę procent tych normalnych. Spoko, tylko ze świecą ich szukać i pod ziemią 100 metrów pewnie. 

 

Musiałem z siebie to wypluć w niedzielny wieczór. Śrut.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, jankowalski1727 napisał:

Jestem aktywnym użytkownikiem Badoo i Tindera.

 

Jeśli przemierzasz komis z używanymi autami u Turka.

To nie oczekuj, że znajdziesz tam dwuletnią perełkę z 10 tysiącami przebiegu i super okazyjną ceną.

 

  • Like 17
  • Dzięki 7
  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, jankowalski1727 napisał:

Jestem aktywnym użytkownikiem Badoo i Tindera.

Już "Sympatia" było szambem:). A było to w czasach gdy internet rozliczano na wiadra:). @Margrabia.von.Ansbach ma rację. Portale randkowe do odpowiednik auto-komisu. Prowadzonego przez Mirka:).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, jankowalski1727 napisał:

Jestem aktywnym użytkownikiem Badoo i Tindera. 

 

już na samym początku małe teściki, sprawdzanie, głupie zagrywki etc.

Tak jak koledzy wyżej napisali. Wchodzisz na szrot i liczysz na perełki. Jakaś może się znajdzie ale to jest małe prawdopodobieństwo.

 

Co do teścików to sprawa normalna, dziewczyny tak robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że ze starszymi takimi 30+ na czatach czy portalach wcale nie jest lepiej :) Decyzja należy do Ciebie czy chcesz się wkurwiać przez 90 % 95% czasu, żeby może doznać te 5 % - 10 % fajnych emocji z poznawania kobiet czyli poznać jedną fajną dziewczynę na kilkadziesiąt zjebanych czy nie dopasowanych do Ciebie, co kosztuję masę czasu, energii i kiepskich emocji. Ja póki co odpuszczam wszelkie portale na conajmniej rok, zobaczę czy będę miał ochotę za rok wprawdzie miałem jakieś możliwości randeczek z portali ale nie do końca byłem zadowolony z jakości tych panien, a lepsze, fajniejsze były niedostępne dla mnie i jestem po dwóch związkach z pannami z portali, na razie mówię pas w tym temacie.

Edytowane przez BrightStar
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nic nie wskazuje na to że będzie lepiej bracia. Wszędobylskie zepsucie zrobiło swoje i przekaz jaki idzie z mass mediów. Zmanierowane, wygórowane oczekiwania, egocentryzm i narcyzm. Atrakcyjnym sodówka do głowy uderzyła, ale tak raczej zawsze było. Najgorsze jest to że przeciętne i takie poniżej też często mają wysokie mniemanie o sobie. Tak to jest panowie, to kobietki są uprzywilejowane i przebierają sobie w facetach jak chcą. To żadne odkrycie że szara myszka prędzej znajdzie sobie stado adoratorów niż przeciętny szarak. Dużo jest takich co nie mają większych ambicji w życiu tylko facet ma je prowadzić, zabawiać i zaskakiwać czymś nowym a jak nie to kop w dupę i następny proszę.  Słuszne spostrzeżenie że dojrzalsze też mają podobnie jak te młode. Dobre porównanie do komisu samochodowego. Teraz to bez znaczącego statusu społecznego, zasobów finansowych i wyglądu Jose Armando jak z Esmeraldy ciężko przyciągnąć uwagę znudzonych polskich pańci.

Edytowane przez Tomkowski
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś Ty myślał. Jak Ty jednym kliknięciem mógłbyś mieć babę co byłaby skłonna oddać Ci pół majątku. I miałbyś takich bab mnóstwo na tinderze. To pewnie zupełnie nieświadomie zachowywał byś się tak samo. One nie muszą nic robić. Nawet starać się w rozmowie. A co dopiero postarać się w rozmowie na żywo. Potem okazuje się, że taka tylko siedzi, pachnie i nic nie robi w życiu. Oczywiście nie jest to nic złego, ale czasami wypadałoby chociaż pomoc rozmówcy. A tu wywalone. Jeszcze 3 4 lata temu bylo inaczej, ale to co się wyprawia teraz przechodzi ludzkie pojęcie. A i oczywiście wygląd i zasoby oczywiście nie gwarantują wszystkiego, bo taka pańci i tak stwierdzi, że poszuka lepszego 

Edytowane przez Montella26
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Montella26

Cytat

A coś Ty myślał. Jak Ty jednym kliknięciem mógłbyś mieć babę co byłaby skłonna oddać Ci pół majątku. I miałbyś takich bab mnóstwo na tinderze. To pewnie zupełnie nieświadomie zachowywał byś się tak samo.

Nie każdy postępuje w życiu tak samo jak inni lub większość. U mnie w życiu cipa nigdy nie była na pierwszym miejscu i nie mam zamiaru brać udziału w tych całych gówno gierkach, uwodzeniu, podrywaniu i robienia z siebie sługusa z jęzorem do pasa.

Cytat

One nie muszą nic robić. Nawet starać się w rozmowie. A co dopiero postarać się w rozmowie na żywo. Potem okazuje się, że taka tylko siedzi, pachnie i nic nie robi w życiu. Oczywiście nie jest to nic złego, ale czasami wypadałoby chociaż pomoc rozmówcy.

Owszem mężczyzna ma się starać a one wystarczy że są i że dostąpiłeś zaszczytu że obdarza cię atencją i możesz oddychać tym samym powietrzem. Dla mnie bazowanie na urodzie, wykorzystywanie popędu seksualnego i ustawianie się w życiu za pomocą dupy jest prymitywne i żałosne.

Cytat

A i oczywiście wygląd i zasoby oczywiście nie gwarantują wszystkiego, bo taka pańci i tak stwierdzi, że poszuka lepszego 

Oczywiście. Zawsze znajdzie się lepszy model.

Edytowane przez Tomkowski
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyjebałem te aplikacje już dawno temu  bo przesiadywanie na tego typu portalach jest hańbiące dla faceta.Dlaczego tak uważam? (np sama nazwa "zaadoptuj faceta" jest żenująca)

Ponieważ moje SMV oceniam wysoko a mimo to będąc na tinder miałem rezultaty średnio-słabe.Reasumując kalkulacja wkładu do zysków stała się wysoce nie opłacalna.Panie które dają porady w internecie na YT często podkreślają że korzystają z aplikacji wyłącznie wtedy kiedy stoją w kolejce w sklepie, jadą metrem lub czekają na wizytę do ginekologa.

Tak,mają rację to ma sens - właśnie takie podejście- więc pasywne korzystanie ma sens.

Tylko teraz przyjrzyjmy się realiom:

- Panie 7/10 + stanowią może 5% wszystkich kobiet na całym Tinderze, na badoo jest to promil tego.

- Stanowią pewnie jakieś 30% cała reszta to 70% faceci

- 2-5% chadów zdobywa cały rynek, reszta zdana jest na ochłapy- o które musi się starać za dużo niż powinna ( to tak jak byś kupował wodę w biedronce za 99gr a an lotnisku za ?

- Panie 5/10 mają w internecie 1-2 oczka w górę za same jestestwo, to oznacza że większość rynku to przeciętne laski o zawyżonych wymaganiach.

- Zdjęcia są retuszowane, wiek zaniżany, kamuflowanie bąbelków, zmarszczek i innych

- Przesiadywanie latami na randko-czatach sprawia że kobieta staje się jak handlowiec Mirek, który sprzedaje w Raichu swojego skręconego passata.

Próbuje potencjalnemu klientowi (facetowi) wcisnąć wysoki przebieg(liczbę kutasów,patologicznych relacji)

bardzo duża awaryjność( shit testy,awantury,border-osobowość)  oraz potencjalnie wysoki koszt (finansowanie fantazji, widzimisie oraz pragnień laski) w zamian za możliwość przejechania się co jakiś czas (sex) do sklepu albo na siłownię, o podróży dookoła świata możemy zapomnieć (dłuższa relacja). 

 

Zarzucasz wędkę do smródki i oczekujesz że złowisz dużo ryb, baa łasisz się na łososia.Tak właśnie jest w internecie.

Co więcej spędzasz tam prawdopodobnie za dużo czasu niż powinieneś - ucząc się czego?

- Tego że kobiety są trudne

- Wymagające

- Brzydkie

- Głupie

- jw brzydkie i wymagające

- Zaruchanie jest kwestią twojej dzikiej determinacji lub szczęścia 

- Programujesz się negatywnie z wskazaniem na program "przegryw"

 

Reasumując 

Panie rozdają karty,mają handicap na starcie.Czy ma to sens?

- Nie ma.

Można akceptować takie zasady lub się wylogować.

 

Pozdrawiam :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Maninblack
  • Like 22
  • Dzięki 5
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomkowski napisał:

Najgorsze jest to że przeciętne i takie poniżej też często mają wysokie mniemanie o sobie

Akurat to jest prawda. Patrze na dwie swoje koleżanki, każda z nich choć przeciętną szuka bogatego, przystojnego gacha, na zwykłych kolesi nawet nie spojrzy.

Godzinę temu, Maninblack napisał:

Reasumując 

 

Panie rozdają karty,mają handicap na starcie.Czy ma to sens?

- Nie ma.

Można akceptować takie zasady lub się wylogować

 

Brutalne, wielu kolesi tego nie rozumie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj specjalnie polajkowałem grubego paszteta na tinderze. I zaczynam z nią gadkę. Jak to jest w dzisiejszym świecie. A ona, że byla na spotkaniu z facetem. I pytam jej co było z nim nie tak. A ona ze nie czuła czegoś w rozmowie. I pisze jej, ze za duzo komedii romantycznych. Miłość i relacje sie buduje po przez spotykanie się i spędzanie wolnego czasu RAZEM

I mówię jej, że opowiadalem pewnej lasce pewne historie. Ona do mnie no np jaka? To jej odpisałem. I kurwa w tym momencie zwątpienilem całkowicie w ludzkość odpisała " no mega historia" dało sie wyczuc sarkazm. Kurwa, pocisnąłem babsztylowi żeby sama lepsza wymyśliła i poszła na siłkę zrzucić cielsko. Nawet jak opowiesz ciekawa i emocjonującą historię. Babsztyl 4/10,skwituje ze mega historia... Sama nie dając od siebie nic

Edytowane przez Montella26
  • Like 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Montella26 napisał:

Dzisiaj specjalnie polajkowałem grubego paszteta na tinderze.

Żebyś sobie przez takie przypadkowe kliknięcie nie schrzanił sobie wyników wyszukiwania, jak klikniesz na mało atrakcyjną dziewczynę, ze ją polubiłeś, przesunąłeś w prawo, algorytm tindera będzie tobie, choć nie musi podsyłać profile panienek, które tobie się nie podobają, a nie tych, które uznasz za atrakcyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupić psa wychodzić z nim na spacery, wychodzić na wernisaże, do bibliotek na spotkania autorskie ze znanymi pisarzami -póki jeszcze są. Nie wiem kurwa ale mężczyźni tu przyjmują najgorsze z możliwych strategii- dyskoteki i portale randkowe. To jak w punkcie wyjścia powiedzenie sobie - jestem cholernym przegrywem.

  • Like 7
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Personal Best napisał:

Kupić psa wychodzić z nim na spacery, wychodzić na wernisaże, do bibliotek na spotkania autorskie ze znanymi pisarzami -póki jeszcze są. Nie wiem kurwa ale mężczyźni tu przyjmują najgorsze z możliwych strategii- dyskoteki i portale randkowe. To jak w punkcie wyjścia powiedzenie sobie - jestem cholernym przegrywem.

Coś w tym jest. Dyskoteki, portale to utrudnianie sobie zadania na starcie. Dobrze prawisz 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, BrightStar napisał:

Z kim z Blanką Lipińską np? Ulubienicą współczesnych, wyzwolonych kobiet :D

man, dobrze się czujesz, widzisz tylko fiznięte kobiety które czytają Blanke jakąś tam albo Harlequiny?
Pisze to w sposób absolutnie świadomy. Ja nie "podrywam" bo mam to generalnie w pompie ale od pewnego czasu za sprawą CoVid  znowu mieszkam w mieście które było dawnym miastem wojewódzkim takiej niby to "Polsce B"  i  jest tu normalna oferta tak jak wszędzie . Co więcej każdy, nawet najbardziej topowy  pisarz teraz schyli się po kasę a takie spotkania sa sponsorowane przez miasto i chodzi na nie w przeważającej części więcej kobiet niż mężczyzn. Nie są to przaśne sabaty wariatek. 
Na takich spotkaniach masz z definicji przewagę, na dyskotece prawie nigdy. W najgorszym wypadku wyjdziesz z książką pod pachą.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Z młodymi kobietami jest coraz gorzej. Zdziecinnie i absurdyzm postępuje zatrważająco
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.