Skocz do zawartości

Konkursy czy bierzecie udzial i wygrywacie?


bbking

Rekomendowane odpowiedzi

Podstawowa zasada: żeby wygrać trzeba grać.

 

Bardzo często wygrywam w konkursach radiowych, a to płytę, a to wejściówki na koncerty, do teatru, itd.

 

Najciekawsza wygrana płyta winylowa z podpisem Smolika albo np. wygrana na 3 dni bez limitów km samochodu SUVa.

 

Oczywiście za tymi wygranymi stoi spryt, refleks i pewien opracowany system.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie kilka razy brałem udział w konkursach na instagramie oraz na facebooku, kilka razy udało mi się wygrać. Raczej w większości przypadków nie wygrywałem. Ale dostałem dzięki temu kilka książek, dwie płyty, raz koszulkę Największą w sumie wygraną był bilet na koncert. Dobrze, ze w zeszłym roku bo w tym roku pewnie by odwołali i tyle byłoby z wygranej.

W takich stacjonarnych to oczywiście lody na patyczkach

No i ostatnio paczkę ciastek w loterii w sklepie Netto: https://www.25latrazem.netto.pl/ Dają zdrapki do zakupów i któryś tam koszyk wygrywa. Można się też zarejestrować na stronie i grać na przykład o rower elektryczny.

Edytowane przez zordon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to jakoś nie, nigdy mnie to specjalnie nie kręciło. Poza tym jakaś koszulka czy płyta mogłaby nawet nie trafic w mój gust.

A co do loterii, to też nie biorę udziału, bo szanse są jakby nie patrzeć znikome żeby cos wygrać, więcej prawdopodobnie wyda się na to kasy, niż coś zyska.

A nawet jak ktoś ma mega szczęście i wygra, to i to nie gwarantuje wcale sukcesu, bo gdzieś słyszałam, że wg badań większość zwycięzców na loterii całą kasę traciło w ciągu 2 lat, a część nawet popadła w długi. Ludziom nie są tyle potrzebne pieniądze, które dostaną bez wysiłku, ale umiejętność inwestowania, gromadzenia i oszczędzania pieniędzy, niestety kiedy takie przecietny Kowalski , który nie potrafi oszczędzać, wygra te kilka milionów, bardzo prawdopodobne, że kupi od razu drogi samochód, mieszkanie żeby przyszpanować, a resztę wyda na drogi tryb życia i kasa szybko się skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.