Skocz do zawartości

Kobieta zaczęła się pakować


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, horseman napisał:

Zmień zamki jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś i sprawdź czy nie masz jej zameldowanej. 

Nie mam jej zameldowanej na pewno bo sam się meldowałem niedawno, gdyby ona chciała musiała by mieć mona zgodę na piśmie, nie dalem jej takiej to nic takiego nie ma miejsca. 

 

 

 

Nie żaluje, ale mam inne problemy do przepracowania dużo poważniejsze, a o a dokłada do pieca jak się tylko da ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/19/2020 at 10:12 PM, Turop said:

a o a dokłada do pieca jak się tylko da

I mieli rację koledzy co kazali zabezpieczać mienie.
Podobno zemsta kobiety olanej jest straszna.
A pomyśl, czy ona o Tobie nie wie czegoś czego byś nie chciał ujawniać.
Trzeba by mieć w ręku coś porównywalnego.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Skyrr napisał:

A pomyśl, czy ona o Tobie nie wie czegoś czego byś nie chciał ujawniać.

Niee, raczej nie, zazwyczaj jestem szczery z każdym po równo, czyli jak ktoś ma coś wiedzieć to wie, ale to tyle informacji co wie każdy, inne sprawy trzymam dla siebie. 

 

 

Dziś napisała SMSa, że wszystko zrozumiała i to jednak w niej jest cała wina, musi popracować nad sobą i wtedy nam się ułoży ??

  • Like 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Turop napisał:

Dziś napisała SMSa, że wszystko zrozumiała i to jednak w niej jest cała wina, musi popracować nad sobą i wtedy nam się ułoży ??

O kur*a, to już zdesperowana psychopatka. Po tym jak niszczy Twój wizerunek wśród sąsiadów i znajomych, tak się płaszczyć.

Ja bym zablokował wszędzie, bo będzie niezły cyrk. Także nr tel. Do chorej głowy dotarło, że utraciła bolca z zasobami i tymczasowo brak nowego bankomatu na horyzoncie. 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2020 o 22:05, Turop napisał:

jestem przemocowcem, manipulantem itp,

Schematyczne do bólu. One wszystkie są takie same, różnią się tylko wyglądem oraz imionami. Ciekawe, że jak zabierałeś ją do restauracji na swój koszt i dzięki temu mogła się pochwalić w mediach społecznościowych nieco wyższym standardem życia niż normalnie mogła sobie na to pozwolić, to Twoja "przemoc oraz manipulacje" jej wtedy nie przeszkadzały:D:D:D:D:D:D

 

Tak jak pisałem wcześniej: następnym razem jak Ci będzie robić siarę przy sąsiadach albo znajomych, łap komórkę w rękę i po służby dzwoń, że się tu awanturuje i żeby ją uspokoili. A sąsiadom i znajomym mów, że zapomniała wziąć leków lub, że jej psychiatra jest na kwarantannie i obecnie nie przyjmuje. 

 

Taka rzecz mi przyszła jeszcze do głowy: pójdż może w wolnej chwili do tej prawnik, co Ci tak fajnie z mieszkaniem i niesforną rodzinką pomogła i pogadaj z nią czy takie zachowanie, jeśli będzie się powtarzać, a pewnie będzie, nie można podciągnąć pod jakiś paragraf w stylu nękanie itp.

 

Zdaje się, że ta Twoja eks-wariatka przyjęła strategię zrobienia Ci totalnego rozpier... w głowie.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Krugerrand said:

przyjęła strategię

Strategia wymaga planowania. To jest raczej wciskanie na chybił-trafił losowych prób manipulacji, i patrzenie czy może któraś zadziała.

Poczucie winy nie zadziałało - to mamy przeciwieństwo, teraz "ona jest winna". Kiedy dwie przeciwstawne strategie zawiodą, zaczyna wchodzić niepewność i strach; dałaby teraz "wszystko" za wskazanie, co pozwoli jej odzyskać kontrolę nad @Turop, a więc także - odzyskać swą własną wartość.

Schemat, schemat...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Turop napisał:

Dziś napisała SMSa, że wszystko zrozumiała i to jednak w niej jest cała wina, musi popracować nad sobą i wtedy nam się ułoży ??

Pozostaje tylko życzyć pani powodzenia na terapii i szczęścia w życiu :)

A tak z innej beczki, strzela każdym możliwym schematem i patrzy co zadziała. Zwykłe karyńsko jakich wiele.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ale jak to? @Turop zrezygnował z cipy? Przecież to niemożliwe! Tak się nie dzieje NIGDY! NIEMOŻLIWE!!! Zrezygnował z MOJEJ cipy?!"

 

Rozjebałeś system. Instalacja nie wytrzymała ciśnienia. Gratulacje!

???

Edytowane przez KolegiKolega
ort.
  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Turop napisał:

napisała SMSa, że wszystko zrozumiała i to jednak w niej jest cała wina, musi popracować nad sobą i wtedy nam się ułoży ??

 

3 minuty temu, KolegiKolega napisał:

"Ale jak to? @Turop zrezygnował z cipy? Przecież to niemożliwe! Tak się nie dzieje NIGDY! NIEMOŻLIWE!!! Zrezygnował z MOJEJ cipy?!"

 

@Turop zgaduję, że teraz zaczną się teksty w stylu "Pamiętasz nasze wczasy w Ciechocinku i jak Ci śniadanie zrobiłam? Czemu nie może być tak dobrze jak wtedy...", a kolejny etap to już próby kupcenia dupą. Finalny etap to gra na zazdrość, weźmie sobie kogoś na ONS i upewni się byś o tym wiedział. SCHEMATY. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Turop napisał:

Dziś napisała SMSa, że wszystko zrozumiała i to jednak w niej jest cała wina, musi popracować nad sobą i wtedy nam się ułoży ??

Ten punkt programu, też zawsze występuje. :) Ta dziewczyna jest jak nowoczesna pralka automatyczna, wszystkie programy z instrukcji ma. :D 

Edytowane przez balin
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, UncleSam napisał:

Nie czaje czemu ty jeszcze odbierasz od niej jakąkolwiek formę komunikacji :)

Ja z nią nie pisze, to ona do mnie ?

Wiem, że jej nie odpisze i dlatego, jestem za silny na ten moment i mam wyjebane, dlatego obserwuję i patrzę co sie dzieje. 

 

 

 

Z prawnik też racja, zobaczę, dzis pogadam z psychologiem, zaraz do niego jadę ?

 

 

33 minuty temu, pillsxp napisał:

Dokładnie jak @UncleSampisze po co ty jeszcze z nią piszesz?

Zablokować całkowicie i w razie kolejnej akcji pod domem zadzwonić po policje lub po karetkę by panne zabrali na leczenie.

Ja tylko czytam co pisze, chcieliście ciąg dalszy, to wam pisze co do joty jak to wygląda, przecież nic nie odpierdalam ja, że myślę o powrotach itp, poprostu wam opowiadam, to jest schematyczne jak cholera, z jednej strony tragiczne, z drugiej śmiesznie jak chuj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Skyrr napisał:

I mieli rację koledzy co kazali zabezpieczać mienie.
Podobno zemsta kobiety olanej jest straszna.

Wczoraj widziałem na jednej z grup żeglarskich prośbę gościa o pomoc któremu żona SPALIŁA JACHT!

Podobno się rozwodzą. Swoją drogą ciekawy jestem czy na to jest jakiś paragraf, czy poza ew pozwem cywilnym coś wchodzi w grę?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.