Skocz do zawartości

23 Lata nie wiem co chce robić w życiu...


elogejter

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.09.2020 o 16:30, elogejter napisał:

Jak doszliście do tego co chcecie robić w życiu?

U mnie zaprogramowało to otoczenie w dzieciństwie (tak myślę). Imprezy off road, ściganie, las, a dzisiaj dużo siedzę w stolarce i w przyszłym roku kupuję auto, w którym będę realizować plan "zdominowania" stawki w imprezach terenowych cross country :D Meeega jaram się szybką jazdą w terenie, i tak jak rok/dwa temu jeszcze myślałem, ze to nieosiągalne i w ogóle nie brałem tego pod uwagę, tak teraz mam plan który po prostu realizuję. Wiem, ze jest to coś, co mogę robić do końca swoich możliwości, nic takiego innego nie ma w moim życiu. Pierwsze próby już były, słyszałem, że mam talent, więc ścieżka jest obrana prawidłowo :P 

Wiele dni i nocy minęło, zanim sobie parę rzeczy uświadomiłem. 

Na wielu rzeczach też się przejechałem, próbowałem, lecz to nie było jednak to.

 

Powodzenia w szukaniu siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co chce robić i moim zadaniem nie chodzi bardziej co robisz tylko jak to robisz i doceniasz chwilę a wątpię żeby była taka jedna rzecz którą bym ćpał robiąc ją przez cały czas podziwiam i sam chciałbym czegoś takiego doświadczyć jak Roonie Coleman czyli teraz gość siedząc na wózku z bólem miednicy i śrubami w kręgosłupie powiedział że najbardziej żałuję że gdy mógł to nie wyciskał więcej jestem ciekawy czy na świeżo zdawał sobie sprawy jak to będzie kiedyś wspomniał ja patrząc lekko w tył dopiero teraz doceniam to co było.

 

Edytowane przez WsiunzSuchej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.