Skocz do zawartości

28letnia dziewica


Olabyola

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Lalkaa napisał:

Jak jest się delikatnym to się nie krwawi. Ale bli niestety i to o w sumie przyjemność połączona z bólem

Ta krew podczas pierwszego razu to właśnie lekki mit. Błona dziewicza nie jest żadną barierą u zdrowych kobiet, podczas pierwszego seksu jest po prostu leciutko rozciągana i może nastąpić plamienie, lecz przy delikatności jest, tak jak mówisz,  bez scen. Ból też jest bardzo indywidualny i zależy od podniecenia, ja na przykład zupełnie go nie czułam, a inna kobieta ledwo będzie siedzieć... Lecz właśnie nie ma się czego bać. Dobre nastawienie oraz partner zwykle załatwiają sprawę krwi i bólu. Gorszy jest ten przy nadmiarze seksu, uczucie rozrywania od środka jest bardzo parszywe. Ale nie ma się czego obawiać.

 

U mnie więc teoria od @Libertyna kompletnie nie zadziałała. Wręcz przeciwnie ? Spore odniecenie wywołało nawilżenie i tym samym brak krwi.

 

@Olabyola Ukrywanie dziewictwa jest bez sensu, powiedziałabym, że ten stan ani nie wywyższa ani nie poniża. Jest neutralny i raczej odrzucona nie zostaniesz, po prostu szybko się ucz:P Większym problemem mogą być ewentualne przemyślenia mężczyzny czy nadajesz się na partnerkę, gdyż do 28rż nią nie byłaś. Różne są do tego podejścia, dla jednego będzie to ogromna zaleta, dla innego czerwona lampka. Natomiast wszystko zależy od faceta, wyczuj go i uważaj. Seks z odpowiednim człowiekiem jest bardzo satysfakcjonujący.

Edytowane przez Hatmehit
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Hatmehit napisał:

U mnie więc teoria od @Libertyna kompletnie nie zadziałała. Wręcz przeciwnie ? Spore odniecenie wywołało nawilżenie i tym samym brak krwi

A czy Ty się nie rozdziewiczyłaś tamponem przypadkiem? Zresztą dużo zależy od kształtu błony. Czasem jest ona jednolita z otworkami, czasem jest półksiężycowata ze sporym otworem. Czasem jest bardzo elastyczna. 

Co ciekawe, czasem kobiety tracą błone na oddziale położniczym

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Olabyola  jeśli masz wątpliwości, aby porozmawiać z nim otwarcie na takie intymne tematy, to może nie jesteś jeszcze gotowa na intymność we dwoje.

Jak poczujesz się w jego towarzystwie na tyle swobodnie, że rozmowa na temat seksu się pojawi, to lepiej o tym porozmawiajcie, aby okazało się, że wasze oczekiwania są zbieżne. Jego reakcja pokaże Ci też, czy nadal chcesz z nim być. Swoboda w związku zarówno tete-a-tete, jak i w towarzystwie z innymi jest niezwykle ważna. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Libertyn napisał:

A czy Ty się nie rozdziewiczyłaś tamponem przypadkiem

Tampon i penis to troszkę się różnią grubością. Taki o najmniejszym obwodzie nic nie narusza, to był lekki żarcik. Większość kobiet ma otwartą błonę dziewiczą, tampon jej nie przerywa:D Podczas seksu ona się rozciąga. Aczkolwiek są też kobiety z innymi, trudniejszymi, typami, wtedy często potrzebna jest interwencja lekarska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Claudianne napisał:

Jeśli autorce przeszkadza kwestia dziewictwa w tym wieku i boi się, że partner będzie na nią przez to krzywo patrzył to może to rozwiązać u ginekologa, a nie pytana przez partnera o to, nie będzie musiała się wychylać z informacją, że jest jej pierwszym.

Piękny początek relacji, zamiast rozwiązać sprawę szczerością i zwykłą rozmową, zacznijmy relację od kłamstwa i kretyńskich operacji żeby broń boże prawda nie wyszła na jaw.
Pomińmy oczywiście fakt, że jak przyjdzie co do czego, to i tak brak doświadczenia autorki tematu wyjdzie na jaw. 
A to stawi ją w dość nie korzystnym świetle i może jeszcze bardziej pogorszyć jej sytuację. Świetny plan nie ma co :D 

Polecam zwyczajnie poruszyć ten temat i tyle, być szczerym a nie udawać, kogoś kim  się nie jest.

Edytowane przez Reflux
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że dożyliśmy czasów, w których bycie dziewicą/prawiczkiem jest ujmą. Eh, ja bym na twoim miejscu szczerze porozmawiał z partnerem. Rozmowa była i zawsze będzie pierwszym i najlepszym sposobem na rozwiązanie problemów w relacji. Ludzie z forum owszem mogą ci tylko doradzić, ale nie rozwiążą za ciebie problemów w związku. W końcu to twoje życie i ty jesteś za nie odpowiedzialna. Jeśli twój partner traktuje cię poważnie i widzi w tobie potencjalną partnerkę na lata, to go to nie zniechęci i będzie czekał tyle ile ci potrzeba, abyś była na to gotowa. Staraj się go wyczuć, bo to ty go znasz, nie my. Bądź z nim szczera i go nie okłamuj, szczególnie, że to dopiero sam początek. Powodzenia.

Edytowane przez Jazz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, bassfreak napisał:

A może trafiała na samych zjebów co tylko by ją wyruchali?

A może seks to dla niej tabu, albo jest aseksualna, albo seks to święty Graal. Albo jest skrajnie introwertyczna i ma fobie społeczną. 

Możliwości jest wiele. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, bassfreak napisał:

A może trafiała na samych zjebów co tylko by ją wyruchali?

Jeżeli ktoś ciągle trafia na samych zjebów/karyny to tacy/kie ją/go kręcą.

Problem jest z tobą, bo to ty sobie wybierasz z kim się chcesz umawiać.

 

 

Edytowane przez BumTrarara
uzupłenienie
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, alraune napisał:

Że co? Sugerujesz, że większość facetów umiera jako prawiczki? ?Ewentualnie raz w życiu byli u prostytutki? ?

Nie - większość facetów albo nie ruchało nigdy (mniejszość z większości) albo ekstremalnie rzadko lub rzadko prostytutki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze odpisujemy Archowi (czyli nic nowego)

Po drugie, słuchanie ludzi na forum a nie głosu rozsądku to jest idiotyzm.

Po trzecie przebijanie sobie błony dziewiczej długopisem, tym do rzęs, ołówkiem, cyrklem czy ogórkiem kiszonym by nie wyjść na dziewicę, będąc dziewicom jest tragi-komizmem. A przebijanie błony dziewiczej by jeszcze jakiemuś gostkowi się przypodobać, to tylko świadczy o tym, że gostka się nie poznało i gówno się o nim wie i nie jest materiałem na mężczyznę długofalowego, bo gdyby porozmawiała z nim szczerze od serca do serca, to by powiedziała jak sprawa wygląda a nie dwoiła się i troiła by "zakryć wstyd bycia dziewicą". Poznajcie na litość boską gostka, z którym chcecie przeżyć pierwszy raz.

Po czwarte robić to z wyrozumiałym a tym samym odpowiednim mężczyzną, to takie sprawy jak przebijanie gwoździem błony będzie ostatnim co was będzie nurtować bo o wszystko zatroszczy się wasz mężczyzna, będzie delikatny i nie wjedzie jak buldożer na budowę. 

Po piąte dziewica jest zawsze w normalnym środowisku mężczyzn przyjmowana z aprobatą i dobrze.

Po szóste fakt, że im "starsza" np 33 letnia dziewica, może być postrzegana z podejrzeniami bo jak to możliwe, że "nikt się nie znalazł chętny na te cudo" ale zdarzają się takie przypadki i może nawet nie tak rzadko jak myślimy.

Po siódme, gdyby brać rady z forum sobie do serca, to powinienem iść do blacharza by mi wstawił płaskowniki o grubości 2 milimetrów bym miał kwadratową szczękę i powinienem iść się zabić bo nie mam prawa jazdy.

Po ósme odpisujemy archowi.

Po dziewiąte, ehhh odpisuje babce, która jest facetem. 

 

Nie raz te rady to są jak to:

X7invH0.gif?noredirect

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Analconda napisał:

Byłem u divy raz i tak - kilka razy w życiu rozmawiałem z kobietami.

Więc na jakiej podstawie wypowiadasz się w materii, w której nie masz doświadczenia, a patrząc po Twoich postach także wiedzy?

 

Na szczęście gdy byłem młody i zaczynałem umawiać się z dziewczynami nie wiedziałem, że potrzebna jest do tego odpowiednia szczęka, wzrost i pieniądze... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Libertyn napisał:

Co ciekawe, czasem kobiety tracą błone na oddziale położniczym

Jak?:unsure:

 

Ja tam uważam, że 28 letnia dziewica może być jak najbardziej zdrową kobietą i nie ma powodu się tego wstydzić, lecz z partnerem trzeba być w takich kwestiach szczerym. W większości przypadków źle nie zareaguje.

Edytowane przez melody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, melody napisał:

Jak?:unsure:

Mają ją tak zbudowaną że podczas stosunku penis nie musi jej rozrywać

6 minut temu, melody napisał:

Ja tam uważam, że 28 letnia dziewica może być jak najbardziej zdrową kobietą i nie ma powodu się tego wstydzić, lecz z partnerem trzeba być w takich kwestiach szczerym. W większości przypadków źle nie zareaguje.

To samo prawiczek. Tylko to wychodzi w praniu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.