Skocz do zawartości

28letnia dziewica


Olabyola

Rekomendowane odpowiedzi

@SzatanKrieger

 

Każdy człowiek zasługuje na szacunek. Nikt Ci nie każe wchodzić w interakcje z kobietą, którą podejrzewasz o to, że wybrała Cię z ławki rezerwowej, bo z innymi jej nie wyszło. Jeśli przyciągasz tylko takie to być może w Tobie jest jakiś problem i należałoby go przepracować. 

 

Notabene jesteś bardzo zero-jedynkowy. I mam takie wrażenie, że aktualnie przeżywasz stan wewnętrznego wkurwu na płeć przeciwną (być może ze względu na niespełnione oczekiwania wobec nich albo za dużo tego forum i ideologii w nim wyssanych z palca). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Hatmehit napisał:

Większość kobiet o niskim przebiegu jest ciasna na tyle, że i dwa palce to zrobią, a tym bardziej grubszy sprzęt. 

Sprawdzałaś osobiście, że wiesz, że są ciasne? Bo jak dla mnie gadasz bzdury. Powielasz typowe stereotypy, że im wiecej partnerów tym bardziej rozjachana. Tak na logikę jaka jest różnica między 100 stosunkami z 1 facetem a 100 stosunkami z 100 różnymi facetami. Dla pochwy żadna.  Miałem kobietę, która miała 1 faceta przede mna a potem taką ktore mialo ponad 100 (dowiedziałem się po fakcie niestety) i powiem Ci, że nie było żadnej różnicy jeśli chodzi o odczucia w środku.

Edytowane przez fikakowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fikakowo napisał:

Sprawdzałaś osobiście, że wiesz, że są ciasne? Bo jak dla mnie gadasz bzdury. Powielasz typowe stereotypy, że im wiecej partnerów tym bardziej rozjachana. Tak na logikę jaka jest różnica między 100 stosunkami z 1 facetem a 100 stosunkami z 100 różnymi facetami. Dla pochwy żadna.  Miałem kobietę, która miała 1 faceta przede mna a potem taką ktore mialo ponad 100 (dowiedziałem się po fakcie niestety) i powiem Ci, że nie było żadnej różnicy jeśli chodzi o odczucia w środku.

Jest różnica jeśli ona używa dild o średnicy 10 cm 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Libertyn napisał:

Jest różnica jeśli ona używa dild o średnicy 10 cm 

No to wtedy tak. Według mnie na "rozjechanie" wpływa głównie czętotliwość stosunków a nie ilość parterów. Bardziej rozjechana będzie ta, która z parterem uprawia seks codziennie niż ta która ma co tydzień 1 stosunek z nowym. Takie jest moje zdanie.

Edytowane przez fikakowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, fikakowo napisał:

Sprawdzałaś osobiście, że wiesz, że są ciasne? Bo jak dla mnie gadasz bzdury.

Osobiście to tylko na sobie, nie macam regularnie cipek innych kobiet. A zależy to najbardziej od budowy. Nawet babka po porodzie może być ciasna jak się postara z zadbaniem o siebie oraz dobrym lekarzem (nie od razu chirurgiem, raczej fizjoterapeutą uroginekologicznym). Popełniłam błąd, powinno być, że większość młodych kobiet jest takowa, gdyż po prostu mięśnie mocno trzymają z uwagi na wiek. Z czasem ciało robi się coraz bardziej zdegradowane niezależnie od przebiegu i płci.

Edytowane przez Hatmehit
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Claudianne napisał:

Każdy człowiek zasługuje na szacunek.

Stalin też?

Ojciec zrzucający własne dziecko ze schodów również?

Kobieta, która kłamie i manipuluje dla osiągania własnych celów?

3 godziny temu, Claudianne napisał:

Nikt Ci nie każe wchodzić w interakcje z kobietą, którą podejrzewasz o to, że wybrała Cię z ławki rezerwowej, bo z innymi jej nie wyszło.

"Z innym" dla kobiety liczy się jeden i jest ławka rezerwowa czy tam aspirantów.

"Nr 1" się zmienia czasem.

3 godziny temu, Claudianne napisał:

Jeśli przyciągasz tylko takie to być może w Tobie jest jakiś problem i należałoby go przepracować. 

Zgadzam się, to prawda ale już nad tym pracuję.

3 godziny temu, Claudianne napisał:

Notabene jesteś bardzo zero-jedynkowy.

To zależy, możesz być w ciąży lub nie być. Nie bardzo jest wybór w tym kontekście, gdzie nie ma czegoś pośredniego.

3 godziny temu, Claudianne napisał:

I mam takie wrażenie, że aktualnie przeżywasz stan wewnętrznego wkurwu na płeć przeciwną

Nie jestem zły na Twoją płeć, w zasadzie wam współczuję, że nie możecie mówić prawdy, bo gra by się posypała.

1577454618_llr5vb_600.jpg

3 godziny temu, Claudianne napisał:

niespełnione oczekiwania wobec nich albo za dużo tego forum i ideologii w nim wyssanych z palca).

Tu masz rację miałem za duże oczekiwania względem kobiet i względem siebie. Co do forum nie biorę niczego co tu jest pisane na poważnie @Claudianne tym bardziej gdy jedno mam mówienie w prywatnej rozmowie a co innego jest pisane oficjalnie. 

3 godziny temu, Libertyn napisał:

A wyskoczyłbyś dla takiej co się dla Ciebie chowała? Wątpię. Byś raczej cudze dziecko wyrzucił byleby przeżyć. 

Życie pisze różne scenariusze. X ludzi mogło być potencjalnie przed terapią. 

Takiej co by się dla mnie chowała?

Terapią tych X ludzi jest alkohol i myśli o śmierci, czy tam inne używki.

3 godziny temu, Libertyn napisał:

A wyskoczyłbyś dla takiej co się dla Ciebie chowała? Wątpię. Byś raczej cudze dziecko wyrzucił byleby przeżyć. 

Życie pisze różne scenariusze. X ludzi mogło być potencjalnie przed terapią. 

Troja nie ma nic do tego. 

Gdy weźmiemy czynnik decyzyjności, gdzie kobieta wkurwiła dowódcę czy zmanipulowała decyzyjnego faceta to już widzimy inny kontekst.
Mężczyzna sam ze siebie nie potrzebuje innych mordować z reguły, robi to by mieć status wojownika/generała/dowódcy by mieć dostęp do jak największej ilości dup.

3 godziny temu, Libertyn napisał:
Cytat

Zawsze sa wybierani.

Bo są pewni siebie? Ogarnięci? A może kwadratowe szczęki mają? 

To już zostawiam czytelnikom do oceny.

 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Stalin też?

Ojciec zrzucający własne dziecko ze schodów również?

Kobieta, która kłamie i manipuluje dla osiągania własnych celów?

Ale widzisz, znowu przytaczasz skrajne przypadki, więc powstrzymam się od odpowiedzi.

 

16 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Nie jestem zły na Twoją płeć, w zasadzie wam współczuję, że nie możecie mówić prawdy, bo gra by się posypała.

Być może właśnie takim podejściem będziesz przyciągał same nieszczere osoby w swoim życiu. Nie chodzi o to oczywiście, żeby każdemu bezgranicznie ufać, bo akurat zaufanie to jest coś na co należy zapracować u drugiej osoby. 

 

18 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Zgadzam się, to prawda ale już nad tym pracuję.

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Gdy weźmiemy czynnik decyzyjności, gdzie kobieta wkurwiła dowódcę czy zmanipulowała decyzyjnego faceta to już widzimy inny kontekst.

Jakiś przykład czy IDZD? 

19 minut temu, SzatanKrieger napisał:


Mężczyzna sam ze siebie nie potrzebuje innych mordować z reguły, robi to by mieć status wojownika/generała/dowódcy by mieć dostęp do jak największej ilości dup.

Dość ahistoryczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Claudianne napisał:
35 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Stalin też?

Ojciec zrzucający własne dziecko ze schodów również?

Kobieta, która kłamie i manipuluje dla osiągania własnych celów?

Ale widzisz, znowu przytaczasz skrajne przypadki, więc powstrzymam się od odpowiedzi.

Po prostu szacunek z mojej perspektywy mogę dać osobie, która na niego zasługuje. Lecz (uwaga!) szacunek jest dawany w zależności od perspektywy wielbiciel Hitlera, odda mu szacunek i cześć przykładowo ale za co? Za konkretne działanie. Całe życie dawałem szacunek i wszystko co najlepsze za friko to jest sposób myślenia kobiet, nie męski.

17 minut temu, Claudianne napisał:

Być może właśnie takim podejściem będziesz przyciągał same nieszczere osoby w swoim życiu.

Kobieta nie ma luksusu mówienia prawdy po prostu, więc niezależnie kogo przyciągnę, nie dostanę prawdy. Jest odsetek kobiet mówiący prawdę ale to jest ekstremalny promil. Prawda to towar luksusowy, relacja dusza/dusza - serce/serce to jest coś czego szukałem całe życie i tego nie dostanę bo musiałby kobieta mówić, że grała ze mna w gierki, kłamała itd. Kobieta "sprzedaje prawdę" a nie się nią dzieli.

17 minut temu, Claudianne napisał:

Nie chodzi o to oczywiście, żeby każdemu bezgranicznie ufać, bo akurat zaufanie to jest coś na co należy zapracować u drugiej osoby. 

:-)

Tak samo i szacunek :) 

 

9 minut temu, Libertyn napisał:

Nie chodzi o to oczywiście, żeby każdemu bezgranicznie ufać, bo akurat zaufanie to jest coś na co należy zapracować u drugiej osoby. 

IDZD cokolwiek to jest.

9 minut temu, Libertyn napisał:

Dość ahistoryczne. 

Jakie jest takie jest.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Taki to szatan czeka na swoją "księżniczkę"

Przesiadując dnie i noce na forum, klikając posty w tempie KM PK, nabijając sobie głowę dziwnymi teoriami, pompując się rosnącą frustracją i wylewając ją z siebie w takich postach. 

Zjazd, żegnanie się z wszystkimi, kilka pocieszających wiadomości i znów jest energia do klikania.

A życie mija.

@SzatanKrieger, pracujesz, spotykasz się z kilkomwiek poza światem wirtualnym? 

 

Tak, dopierdalam się. Szkoda patrzeć na to, co sobie robisz. 

 

@Olabyola

Jeśli Twoje dziewictwo to wynik wysokich standardów, gratulacje.

Choć widząc że po miesiącu znajomości chcesz ten stan zmienić, można wątpić.

 

Jeśli to wynik blokad psychicznych, lęku przed bliskością czy innych problemów, wtedy nie ma czego gratulować, przeciwnie. 

 

Jak widzisz, samo dziewictwo o niczym nie świadczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Yolo w sumie masz rację. 

Co powinienem zrobić bo widzę, że faktycznie zależy Ci na moim dobru jakieś rady?

Godzinę temu, Yolo napisał:

pracujesz

Od pon.

Godzinę temu, Yolo napisał:

spotykasz się z kilkomwiek poza światem wirtualnym? 

Kolega był i codziennie po kilka godzin na rejonie.

 

Jutro tnę resztę drewna na zimię, w sobotę naprawiam dach z ojcem, niedziela na komunię jadę. Jakieś pomysły?

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SzatanKrieger napisał:

 

Dzięki @Yolo 

?

 

Sprobuj zacząć od detoksu dopaminowego. Kilka dni przerwy od forum, choć nawet jeden dzień może być wyzwaniem. 

Detox oznacza że jeśli przestajesz zasysać dopaminę stąd, nie szukasz innego źrodła. 

Dasz radę, to próbuj dłużej.

 

Jeśli uda Ci się przerwać ten ciąg, przyjdzie czas na zadawanie sobie pytań. 

Jeśli nie, szkoda czasu na dyskusje. 

 

Ps. Mam podobne skłonności, dlatego to widzę. W wieku kilkunastu lat, w czasie który nie był zbyt szczęśliwy, zacząłem grać na kompie. Wirtualny świat, o wiele bardziej ciekawy od pojebanej rzeczywistości. W efekcie, o wiele bardziej wciągający.

Coś Ci to przypomina? 

Od ponad dwudziestu lat nie dotykam się do gier, szkoda życia. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Yolo napisał:

choć nawet jeden dzień może być wyzwaniem. 

Spróbuję, licząc od dnia dzisiejszego.

36 minut temu, Yolo napisał:

Coś Ci to przypomina? 

Tak, mnie.

 

Dziękuję @Yolo

38 minut temu, Yolo napisał:

ciekawy od pojebanej rzeczywistości

Nie uciekniemy od niej, trzeba zaakceptować ją taka jaka jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że przerażający jest poziom niektórych wypowiedzi tutaj. Aż wstyd po prostu.
Niektóre się nadają na ścianę hańby w moim odczuciu. @Analconda Ty się czasem w ogóle zastanawiasz nad tym co piszesz? Ty tak na poważnie?? 

@Olabyola

Zdecydowałaś, chcesz tego- no to super. A czy powiedzieć- też sama wyczuj. 
Ja mogę o swoich doświadczeniach opowiedzieć, bo miałem podobną sytuację, choć nie spodziewałbym się że mi się coś takiego przytrafi kawałek po 30 i z moim bagażem. 
Poznałem świetną dziewczynę, zaiskrzyło mocno. I właśnie taką niespodziankę dla mnie miała. Powiedziała mi o tym i myślę, że dobrze zrobiła. Wiedziałem na co uważać, byłem na początku delikatny i ostrożny. I było pięknie.
Było z tej relacji coś napraw fajnego.

Myślę, że faceta nie powinno to przestraszyć czy zniechęcić. Wręcz przeciwnie. 
Gdzieś czytałem, że z psychologicznego punktu widzenia dla kobiety pierwszy raz z mężczyną ma duże znaczenie i jeśli przeważają nieprzyjemne doznania i ból, to może to nieco spaskudzić tą sferę życia w przyszłości. 
 

Edytowane przez Esmeron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Esmeron napisał:

@Analconda Ty się czasem w ogóle zastanawiasz nad tym co piszesz? Ty tak na poważnie?? 

Chodzi o to, że bardzo mało prawdopodobne jest, że niezaburzona psychicznie kobieta 28l była dziewicą.

Coś raczej jest nie tak - i nie tylko ja tak pisałem.

Sorry bo nawet jakieś wieloryby xD... - mają swoich wielbicieli. Chociażby słynny krytyk Adrian S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Analconda napisał:

Chodzi o to, że bardzo mało prawdopodobne jest, że niezaburzona psychicznie kobieta 28l była dziewicą.
 

To, że coś jest rzadkie, niekoniecznie oznaczać musi że jest nienormalne. Może być wiele powodów. 
Wychowanie, doświadczenia, światopogląd. I to nie znaczy wcale, że jest w tle zaburzenie psychiczne. Moja ex> normalna, bardzo atrakcyjna i inteligentna kobieta. 
 

7 minut temu, Analconda napisał:

Coś raczej jest nie tak - i nie tylko ja tak pisałem.

Taa, ale nikt o to nie pytał. To mnie właśnie wkurza> forum jest męskie, ale jest dział dla kobiet też. I mimo, że co rusz zaznacza się, że forum nie jest dla mizoginów i nie nienawidzi się tutaj kobiet, to prawie za każdym razem, jak jakaś założy nowy temat i zacznie wątek, wylewa się na nią niemało frustracji. To jest żałosne.

A Twoje wypowiedzi jako ogół to jest po prostu jakaś masakra. Zafiksowałeś się na dziwnej mitolgii o chadach/badboyach i niemal im ołtarze stawiasz. Sam sobie przy tym regularnie dopierdalasz. Mam wrażenie, że to jest dla Ciebie taka wymówka, żeby nie wziąć odpowiedzialności za swoje życie. No bo po co, skoro to i tak nie ma sensu, bo nie jestem chadem, a tylko oni ruchają. 
Weź się w końcu w garść i zacznij normalnie żyć. Sporo fajnego Ci ucieka. 
 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Esmeron napisał:

Taa, ale nikt o to nie pytał.

No tylko pierwsze zdanie w temacie to pytanie o męskie opinie.

Więc ja i jeszcze ktoś napisaliśmy - czyli naszym zdaniem to nie jest normalne. No bo nie jest - normalka to jest 18 latka z kilkoma bolcami na koncie. Bo średni wiek zaliczenia to zdaje się 16-18 lat.

 

No musisz to przyznać... 28 lat dziewica to rzadkość.

Jeśli tak jest to jest jakiś powód:

9 minut temu, Esmeron napisał:

Wychowanie, doświadczenia, światopogląd.

...i biologia...

Sorry ale 20, 22, 25, 28 latka nie potrzebuje bolca? Nie trafi nigdy na chada? Trafi i co wtedy - dzikie rżnięcie.

 

 

Od około 16min do 20.

To nie ja sobie wymyślam - to Marek mówi. Ja bzdur nie wymyślam, to nie frustracje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Analconda tematem nie jest przyczyna dla której do tej pory ta kobieta nie uprawiała seksu. To jej sprawa. 

Tak samo moja uwaga do Ciebie nie dotyczy głównie Twoich "analiz" tej kobiety i jej sytuacji, tylko ogółu Twoich poglądów, które są nie tylko odrealnione, ale przede wszystkim żenujące i czego jestem pewien- cholernie dla Ciebie samego toksyczne. Życie sobie marnujesz chłopie na takie gówno. 

 

W dniu ‎29‎.‎09‎.‎2020 o 22:02, Analconda napisał:

Byłem u divy raz i tak - kilka razy w życiu rozmawiałem z kobietami.

No naprawdę... Ekspert od spraw kobiet i relacji.

 

W dniu ‎29‎.‎09‎.‎2020 o 22:02, Analconda napisał:

Beciakiem jest każdy kto nie jest samcem alfa. Są jeszcze omega którzy do końca życia będą prawiczkami bo nawet odwagi na divy nie mają.

Z Twoich postów wynika, że jesteś taki beciak-romantyk. Bez obrazy bo sam jestem zerem ale sorry - takich jak Ty (no i ja bo nie wywyższam się) kobiety nigdy nie chcą.

Kardynalna bzdura. 
Nie jestem chadem, ale pasztetem też nie. Bardzo dużo w kwestii wyglądu można osiągnąć ciężką pracą, konsekwencją i odrobiną stylu. To wcale nie kosztuje nie wiadomo jakie pieniądze, ale.... zaangażowanie, pot i wysiłek. Dlatego większość nie daje rady i dlatego Ty wolisz biadolić, że kobiety są złe i tylko genetycznie najlepsi ruchają i w ogóle nic nie warto. Po pierwsze bzdura, a po drugie czasami brzmisz jak faszystowski eugenik <nie mam ochoty szukać cytatu, ale zdarza Ci się strzelić, że dzieci powinny być z chadami, bo to najlepsze genetycznie jednostki> A po drugie- to jest denna wymówka, żeby nie brać kontroli nad własnym życiem i coś w końcu zmienić. 
Twoje pierdolenie pojawia się na forum regularnie od dłuższego czasu, nieraz w formie ogromnych elaboratów. Ile czasu już na to straciłeś? Ile fajnego czasu zmarnowałeś w ten sposób? 
Kiedyś Ci napisałem, że można coś z tym zrobić- zero odzewu. Jak chcesz. 

Ciekawe gdzie jestem w Twojej klasyfikacji. Raczej nie wzięliby mojej gęby na okładkę, ale mam atletyczną sylwetkę, jestem dobrze ubrany i od bardzo regularnych i intensywnych treningów robi mi się krata na brzuchu. Kobiet miałem niemało. Kilka stałych związków, trochę romansów i niemało jednonocnych przygód. W pracy jestem przechujem, ogarniam ostre i stresujące sprawy i wszyscy wiedzą, że ze mną się nie pogrywa. Wyczuwają to też ludzie, którzy stoją wysoko w hierarchii i znani są z wybuchowości i zamiłowania do gnojenia młodszych. A przy mnie się zachowują. 
Ale żaden ze mnie samiec alfa. Nikogo nie gnoję, jestem stanowczy ale nie agresywny. Beciakiem też nie jestem, bo żadna kobieta nie ma nade mną władzy. Czasem z tego powodu rozpada się relacja, bo owszem- są kobiety które nie są w stanie ścierpieć braku dominacji nad partnerem. No cóż. Było super, szkoda że tak krótko ale jak nie to nie. Przywiązanie trzeba chwilę odchorować, ważne żeby w tym czasie nie trwonić cennych minut tylko się rozwijać. A potem jedziemy dalej. 
Nawet byłem ostatnio w Berlinie na kursach. I tam też fajną pannę miałem w łóżku. Argument, że na kasę leci odpada, bo pracuje w tym samym zawodzie i zarabia tyle samo co ja. Po prostu coś fajnego dla obydwu stron, coś od życia.

 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.