Skocz do zawartości

Nocny atak na Szkolną 17 i Majora


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

Major kiedyś: jak zajebał z liścia, to z wersalki spadali.

Major dzisiaj: no właśnie, o, napadliście na mnie.

 

Szkoda, że wyłapał w łypę. Kim by nie był, takie wtargnięcie, niszczenie mienia i naruszenie nietykalności cielesnej jest niedopuszczalne.

 

A filmik odpaliłem dwa razy, za pierwszym miał 50 miejsce na karcie na czasie, za drugim 42.

Może sprawa odbije się większym echem i sprawcy zostaną znalezieni, chociaż daję ~10-20% szans na taki rozwój wypadków.

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda majora, jest jaki jest, ale nie należy mu się wpierdol. 

 

Chłop siedzi i inhaluje za legalne pieniądze od widzów. I niszczą mienie knura, który ma serce bolesne w szpitalu... 

 

Azora ukradli i na tym powinno się zakończyć. Ciekawe czy w ogóle Azor żyje czy nie trafił do jakichś psycholi. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim trzeba być psycholem, by znęcać się nad bezbronnym człowiekiem... Major jest nieszkodliwy. Po jego zachowaniu i wyglądzie widać, że nie miał łatwego życia i wiele przeszedł. Nie mi oceniać czy jest ofiarą losu czy trochę mu dopomógł bo nie znam jego biografii, ale szczerze mu współczuję. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Major kiedyś: jak zajebał z liścia, to z wersalki spadali.

Major dzisiaj: no właśnie, o, napadliście na mnie.

 

Szkoda, że wyłapał w łypę. Kim by nie był, takie wtargnięcie, niszczenie mienia i naruszenie nietykalności cielesnej jest niedopuszczalne.

 

A filmik odpaliłem dwa razy, za pierwszym miał 50 miejsce na karcie na czasie, za drugim 42.

Może sprawa odbije się większym echem i sprawcy zostaną znalezieni, chociaż daję ~10-20% szans na taki rozwój wypadków.

Sprawcy jak działali w rękawicach i maskach to nikła szansa wykrycia.

Major po tylu sesjach z Nitro ma pewnie siłę 12 letniego chłopca to nie powalczy za długo.

 

Może ktoś po dziesiątkach donosów od Konona na niego ktoś zabulił nawet kilka tysiaków w mandatach i teraz się mści?

Co nie zmienia faktu, że bicie Majora to dno...  Ale policja i tak guzik zrobi.

Edytowane przez Lukas3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobicie Majora, to tak jakby napaść i pobić dziecko, niepełnosprawne dziecko.

Major jest nieszkodliwy i opóźniony w rozwoju intelektualnym,

 Jego życie było smutne i został bardzo już przez zły los poturbowany.

Opowiadał kiedyś, że Jego Mama pojechała do USA i już nie wróciła. 

Ma także brata, który wyjechał

bodajże na Wyspy Brytyjskie i zerwał z Nim wszelki kontakt.

Major to jest faktyczna sierota społeczna i psychiczna w ciele 40 letniego Mężczyzny.

Bardzo szkoda mi Majora, bo jest nieszkodliwym poszkodowanym przez 

życie człowiekiem.

Nie dostał wsparcia i opieki psychologicznej oraz emocjonalnej w odpowiednim wieku i mamy

tego zaniedbania smutne skutki.  Proszę o tym pamiętać.

Kononowicz też nie ułatwia teraz życia Majorowi, może poza tym, ze przygarnął biedaka pod  dach domu.

Naprawdę te szumowiny społeczne, które zrobiły krzywdę Majorowi

powinny zostać wykryte przez odpowiednie służby

i ukarane.

Uważam , że nie jest to już śmieszna sytuacja i to może być początek końca serialu Szkolna 17 from Białystok.

Major potrzebuje terapii i odwyku od nitro-truciz , a potem marsz do pracy i zarabianie pieniędzy.

Taką widzę, ścieżkę terapeutyczną.

Edytowane przez Legionista
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

 

Obecnie nr 15 na karcie na czasie dla jego.

 

No to dalej liczymy - już 12 :D

 

30 minut temu, Legionista napisał:

Major potrzebuje terapii i odwyku od nitro-truciz , a potem marsz do pracy i zarabianie pieniędzy.

Musieliby go zamknąć przymusowo.

Jak był Konon w domu, to Major musiał się postarać żeby powąchać nitro, a teraz robi to w domu i bez żadnych ograniczeń.

 

Ciekawe gdzie podziali się wielcy przyjaciele Szkolnej, Jacuś, Pato i reszta. O psa się martwili, o Majora nie trzeba.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Legionista napisał:

Major potrzebuje terapii i odwyku od nitro-truciz , a potem marsz do pracy i zarabianie pieniędzy.

Tylko czy myślisz że on jest zdolny jeszcze do pracy po tych wszystkich nitro-tripach itp? Mnie się wydaje że taką osobę powinno uznać się za trwale niezdolną do pracy i przyznać rentę, nie życzę źle Majorowi ale to Ciajmada...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Młody_Pelikan napisał:

Tylko czy myślisz że on jest zdolny jeszcze do pracy po tych wszystkich nitro-tripach itp? Mnie się wydaje że taką osobę powinno uznać się za trwale niezdolną do pracy i przyznać rentę, nie życzę źle Majorowi ale to Ciajmada..

W sumie masz rację ale czy w Polsce przyznają rentę za bycie narkomanem. ?

Poza tym faktycznie to jest życiowa ciamajda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Młody_Pelikan napisał:

Tylko czy myślisz że on jest zdolny jeszcze do pracy po tych wszystkich nitro-tripach itp? Mnie się wydaje że taką osobę powinno uznać się za trwale niezdolną do pracy i przyznać rentę, nie życzę źle Majorowi ale to Ciajmada...

Problemem nie są kwestie fizyczne czy mentalne, a wyraźnie osłabione zdolności poznawcze i ogólny intelekt. Major w obecnym stanie mógłby pracować jako pomocnik w każdym warsztacie, piekarni czy nawet w schronisku dla zwierząt. Nie sprawdziłby się natomiast kompletnie jako stróż czy dozorca bo w każdej sytuacji, w której ma wolność górę weźmie jego nałóg. Ludzie tacy jak on potrzebują dyscypliny bo sami nie mają nad sobą i swoim życiem żadnej kontroli.

 

Kononowicz to inna para kaloszy. To mitoman i manipulator. Patologiczny kłamca o niskim ilorazie inteligencji, który już sam pogubił się w tym co jest prawdą, a co nie. Większość konfliktów bierze się z jego charakteru i poczucia krzywdy, które będzie z nim do końca.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Legionista napisał:

W sumie masz rację ale czy w Polsce przyznają rentę za bycie narkomanem. ?

Tam gdzie ja mieszkam alkoholicy świetnie sobie radzą, dostają mieszkania socjalne i tzw "renty alkoholickie" i dalej robią to samo co robili. Skoro im można dawać przywileje to czemu nie przyznać renty Nitrodolskiemu. Wielu z tamtych żuli mogło by się jeszcze ogarnąć i normalnie robić, pomimo wielomiesięcznych ciągów to gdy przetrzeźwieją sprawiają wrażenie całkiem ogarniętych (jak na te ilości co piją) i przeważnie mają zdolności manualne. Wydaje mi się że Major jest w znacznie gorszym położeniu niż ci "klasyczni" żule.

Edytowane przez Młody_Pelikan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Młody_Pelikan napisał:

Tam gdzie ja mieszkam alkoholicy świetnie sobie radzą, dostają mieszkania socjalne i tzw "renty alkoholickie" i dalej robią to samo co robili

Ciekawe na jakiej podstawie prawnej?.

To może to samo prawo można zastosować do Majora Suchodolskiego.

Trzeba by poszperać w przepisach i bliżej się temu przyjrzeć.

Edytowane przez Legionista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 hours ago, Młody_Pelikan said:

Tylko czy myślisz że on jest zdolny jeszcze do pracy po tych wszystkich nitro-tripach itp? Mnie się wydaje że taką osobę powinno uznać się za trwale niezdolną do pracy i przyznać rentę, nie życzę źle Majorowi ale to Ciajmada...

Rente? Niech robi to co robi jak najdłużej się da. Dopóki zarabia niech ćpa nawet 24/7.  Przecież to najlepszy scenariusz dla wszystkich. Wy naprawdę chcecie utrzymywać z podatków takiego gościa?  Sytuacja gdzie ludzie dobrowolnie go utrzymują to jest najlepsze wyjście. Zadziwiacie mnie. Nie ma pieniędzy dla ludzi którzy urodzili się niezdolni do pracy, a wy z pieniędzy podatników chcecie utrzymywać eks więźnia narkomana, typa który biernie znęcał się nad psem, zatruwa las... Nie wierze w to co czytam i lajkujących. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Legionista sam dokładnie nie wiem na jakiej podstawie prawnej, zgłaszają się tacy do Miejskiej Komisji rozwiązywania problemów alkoholowych. Tam dokumentują pewnie swoje pobyty w choroszczy/ kobierzynie czy innych tworkach i dostają pomoc.

 

@Miraculo To co z takimi robić? Pod ścianę? Z perspektywy społecznej takie sytuacje są szkodliwe dla ogółu, należało by je jakoś rozwiązać.

 

Edytowane przez Młody_Pelikan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.