Skocz do zawartości

Niefortunna domyślna kolorystyka forum na urządzeniach mobilnych


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, gruby napisał:

Tak, ale chodzi o ustawienia domyślne, jeżeli otwierasz forum na smartfonie, to kolorystyka jest czerwono-czarna. Ani to ładne, ani patriotyczne.

Czemu kłamiesz, żeby skojarzyć forum z jakąś chorą ideologią?

 

Domyślna kolorystyka forum zarówno na urządzenia przenośne jak i stacjonarne to slate/ strawberry czyli szary z niebieskim odcieniem + truskawkowa czerwień. 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mosze Red napisał:

Czemu kłamiesz, żeby skojarzyć forum z jakąś chorą ideologią?

 

Domyślna kolorystyka forum zarówno na urządzenia przenośne jak i stacjonarne to slate/ strawberry czyli szary z niebieskim odcieniem + truskawkowa czerwień. 

Nie kłamię, u mnie autentycznie są kolory czerwono-czarne, celowo skasowałem wszystkie ciasteczka, żeby sprawdzić jeszcze raz. Telefon samsung z androidem, przeglądarka opera.

 

Właśnie nie chcę aby kojarzono forum z tą ideologią, dlatego też zwracam uwagę.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, gruby napisał:

Faktycznie, to była przyczyna różnicy, problem wydaje się być więc rozwiązany, a temat nieaktualny.

To teraz jeszcze przyczep się do czerwonego - komuchy, ciemnawy - naziści, biały - ku klux klan, różowy - swingersi itd. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Marek Kotoński napisał:

To teraz jeszcze przyczep się do czerwonego - komuchy, ciemnawy - naziści, biały - ku klux klan, różowy - swingersi itd. :)

Żeby było jasne: ani się nie czepiam, ani nie kłamię, jedynie chciałem pomóc naszej społeczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński to jeszcze nie jest zwykły czerwony, tylko truskawkowy czerwony, czyli będzie mógł wyciągnąć daleko idące wnioski, że komunizm to dla nas sama słodycz, czyli jest nam ideowo bliski ?   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mosze Red napisał:

@Marek Kotoński to jeszcze nie jest zwykły czerwony, tylko truskawkowy czerwony, czyli będzie mógł wyciągnąć daleko idące wnioski, że komunizm to dla nas sama słodycz, czyli jest nam ideowo bliski ?

Może niech zawsze przed wyświetleniem strony pojawia się menu z prośbą o wybranie kolorów forum, żeby uciąć wszelkie kontrowersje. Tylko wtedy pojawia się kolejny problem: jakiego koloru ma być menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Mosze Red napisał:

@przecież każdy user

Kolor mam za przeproszeniem w czterech literach. Ja zawsze jeśli chodzi o to preferuje zielony ;)  kolor bogactwa :)

26 minut temu, Marek Kotoński napisał:

To teraz jeszcze przyczep się do czerwonego - komuchy, ciemnawy - naziści, biały - ku klux klan, różowy - swingersi itd. :)

Kolor ponoć ma znaczenie w naukach dalekiego wschodu, kolorem dobrobytu jest zielony, trzeba otaczać się jak największa zielonego koloru, oglądałem zdjęcia celebrytów, bogaczy, wielu nosi kolo zielony, tylko i wyłącznie. Zielone swiece, zielony T-shirt, zielone majtki, wszystko zielone :)

 

52 minuty temu, Patton napisał:

Wyłącz tryb nocny.

To takie rzeczy są, ja nawet nie wiedziałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Mosze Red napisał:

@Marek Kotoński to jeszcze nie jest zwykły czerwony, tylko truskawkowy czerwony, czyli będzie mógł wyciągnąć daleko idące wnioski, że komunizm to dla nas sama słodycz, czyli jest nam ideowo bliski ?   

Truskawkowy - znaczy się je truskawki, czyli weganin lewak chcący zniszczyć świat. 

 

@Boromir zielony uspokaja, koi, ponoć regeneruje oczy gdy patrzeć w dal na zielone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Marek Kotoński napisał:

Truskawkowy - znaczy się je truskawki, czyli weganin lewak chcący zniszczyć świat. 

Flagę rewolucji trzeba nieść także innym rozumnym istotom we wszechświecie, a później w wieloświecie. 

 

Więc zniszczymy, znaczy chciałem powiedzieć zaniesiemy świadomość klasową nie tylko poza planetę, a nawet do innych układów planetarnych, galaktyk, a później kto wie ?   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mosze Red napisał:

Flagę rewolucji trzeba nieść także innym rozumnym istotom we wszechświecie, a później w wieloświecie.

To lepiej zacząć do innych wymiarów, w fizyce kwantowej nawet jest mowa ,że ,est 2 Boromir, Mosze Red odzwierciedlenie ciebie i mnie np. 10 lat temu, taki sam świat jak teraz, tylko, że równoległy. Albo jako, że ty jesteś tą samą osobą, ale innej narodowości i ja.  Także zacząłbym od światów równoległych.

2 minuty temu, mac napisał:

Dlaczego ten temat nie jest jeszcze na ścianie hańby? xD

Bo się rozwinął w coś innego, lepszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.