Skocz do zawartości

Podryw w klubie i finał w mieszkaniu


Durden

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, mac napisał:

To specyficzny typ kobiety, ale nie uważaj, że byłeś kimś wyjątkowym. Nie bez powodu tego typu kobiety chodzą na imprezy non stop. Ona ma pewnie na liczniku tyle kutangów, ile włosów na głowie.

 

14 godzin temu, Durden napisał:

Typie, opisałem swoją historię i tyle... widocznie Ty nigdy czegoś takiego nie doświadczyłeś i stąd teraz taki komentarz

Wiem to z doświadczenia hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Durden napisał:

Pewnie coś w tym jest...  ja osobiście nigdy nie miałem sytuacji, w której mój wzrost by mnie dyskwalifikował, ale najwyższa dziewczyna, z którą coś działałem miała coś pod 170cm. Myślę, że ładna buźka i ogólna pewność siebie stoi nad wzrostem, byle by nie być niższym od koleżanki.

Być może tak jest, ale wzrost u kobiet jest jednym z głównych kryteriów, tego nie przeskoczysz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Kimas87 napisał:

Być może tak jest, ale wzrost u kobiet jest jednym z głównych kryteriów, tego nie przeskoczysz ;)

Szczególnie jak facet ma 175 a dziewczyna 170 i czasami ubiera szpilki. Jak przyjdzie mu do głowy się o taką starać to lepiej niech się napije syropu z cebuli. Chyba, ze jesteś Ed westwick i masz 174

Edytowane przez Montella26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.