Skocz do zawartości

Przed i po ślubie (metamorfoza Panny Młodej) - powinni za to karać


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mam bekę. Patrzcie na to.

 

120728522_1728727510638408_6844933585427

 

120705615_1728727363971756_1536367785707

 

120660324_1728727387305087_3591543892625

 

120757689_1728727427305083_1748488664400

 

120722125_1728727470638412_2124368342661

 

Pozycja z makijażem ruchable, pozycja bez makijażu wygląda gorzej niż przeciętny koleś :D Nie no, po prostu nie wierzę. Wasze żonkosie też tak się odjebały, że nie poznaliście? Dlaczego nie idzie naturalnie się bawić, tylko coś takiego? Co kobieta ma do ukrycia? xD Zaciągnąłem zdjęcia ze Spotted jakiegoś, bo mam w obserwowanych, jeżeli to ma jakieś znaczenie.

 

A pierwszy komentarz od kobiety i wiecie, co napisała pod tematem ślubnych metamorfoz "niektórym facetom to i makijaż by nie pomógł". Rozumiecie to? Laska od razu wpędza w poczucie winy, bo jej się już nie zgadza tematyka. Spadłem z fotela. Ten schemat babski jest wszędzie. Zawsze atak na kolesi, nawet jak jest beka z kobiet. Albo inna pisze "stosowny makijaż uwydatnia piękno wewnętrzne każdej kobiety".

 

Albo inna jeszcze "po tapecie oceniając jesteś prymitywem" :D

 

Weźcie obadajcie, pośmiejcie się i strzelcie facepalma, jak ja strzeliłem.

  • Like 10
  • Haha 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac

 

To taka damska wersja "FAKE UNTILL YOU MAKE IT" w zakresie urody.

Tylko tutaj nigdy nie będzie "you make IT".

Więc zostaje zwykły "FAKE".

 

Mi również parę raz w życiu zdarzyło się nie rozpoznać kobiety.

Bo tak różniła się w wersji "po tuningu" i "bez tuningu".

 

Poza tym to taki klasyczny, społeczny podwójny standard.

One - mogę i jest to społecznie akceptowanej.

 

To trochę jak udawać, że jest się Rolexem, IWC czy Patkiem.

Gdy jest się faktycznie najtańszym modelem Casio.

 

Edytowane przez Margrabia.von.Ansbach
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę na to jak te młode jeszcze kobiety mają zniszczoną cerę, plamy, przebarwienia, różne wypryski, jest to efekt tzw. "dbania o urodę".

 

Smarowanie od małolata twarzy różnym syfem, pudrowania, malowania, nikt nawet nie wie czy dane substancje nie wchodzą ze sobą w interakcje i jakie. 

 

To, że pojedynczy produkt jest dopuszczony do obiegu i uznany za bezpieczny  nie znaczy, że w połączeniu z innymi nie zaszkodzi.

 

Tego jest tyle na rynku, że nikt nie jest w stanie tego przebadać. 

 

Zresztą ile razy słyszeliście, ale po tym kremie mnie zsypało? ? 

 

 

 

 

  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście tak mocny makijaż odrzuca bardzo. Rozumiem lekki, ale nie taki jak clown do cyrku. 

 

@Mosze Red zobacz i taki chłopak z trądzikiem nic nie zrobi. No bo przecież nie będzie stosował makijażu.   Facet pod tym względem ma przechlapane. 

Edytowane przez Qaikwow
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zauważyliście, że w dzisiejszym świecie mężczyźni są zwyczajnie ładniejsi od kobiet?

Nie to, że mam zapędy homo, ale ładniejsze cery, szczuplejsi i lepszej budowy od kobiet są mężczyźni.

 

Kiedy jedziemy samochodem przez miasto z moją partnerką robimy wyliczankę: brzydka, gruba, koślawa, atrakcyjny, brzydka, źle ubrana, gruba, w porządku facet itd.

Czyżby rodzaj żeński w przyszłości miał zejść pod ziemię? 

 

Czyżby kobiety faktycznie uwierzyły w kłamstwo: nic nie muszę, wszystko mogę?

Edytowane przez Pozytywniak
  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mac napisał:

"stosowny makijaż uwydatnia piękno wewnętrzne każdej kobiety"

No nie bałdzo.

Piękno WEWNĘTRZNE ujawnia autopsja...

1 godzinę temu, NoName napisał:

Trzeba uważać ? Pierwsza randka najlepiej na basenie ?

Też byś się zdziwił.

Zapraszam na co bardziej "prestiżowe" baseny.

Full makeup, fryz, perfuma...

 

Ja skisłem.

 

Na siłowniach itp też jest podobnie.

Godzinę temu, Mosze Red napisał:

Zwróćcie uwagę na to jak te młode jeszcze kobiety mają zniszczoną cerę, plamy, przebarwienia, różne wypryski, jest to efekt tzw. "dbania o urodę".

To jest nakręcanie spirali.

Korygujesz (maskujesz) mankamenty -> temat się zaostrza.

Co ciekawe - panie "bezproblemowe" zwykle po demakijażu wyglądają całkiem akceptowalnie ?

Godzinę temu, Qaikwow napisał:

@Mosze Red zobacz i taki chłopak z trądzikiem nic nie zrobi. No bo przecież nie będzie stosował makijażu.   Facet pod tym względem ma przechlapane. 

Etam.

Masz całą medycynę estetyczną.

Dermatologia też czyni postępy.

 

Tyle, że to nie działa na pstryknięcie - trzeba trochę poświecić pryszczatym ryjem.

A panie - jak to panie - oczekują efektów instant. A że pod tapetą toto kiśnie... Chujtam - nałożę więcej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Leniwiec napisał:

Mało które laski mają naturalną urodę, nie potrzebującą makijażu. Może z 5%.

A te 5% to sobie jak wyliczyłeś?

Bez przesady. Są takie, które nie powalają (a nawet jeśli, to w tym gorszym znaczeniu), ale jest całkiem sporo ładnych dziewczyn i kobiet, które nie muszą niczego poprawiać.

Cytat

Poza tym kult wyglądu. Teraz każdy musi wyglądać idealnie.

Wolę przeciętną dziewczynę bez tapety niż dżesikę, która nie jest ładna, ale wylaszczona. Bo o to chodzi, aby kobita była zdrowa i miła dla oka i duszy. Miejsce wylaszczonych dżesik jest na insta. Ale my tu tendencji nie odwrócimy.

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.