Skocz do zawartości

Przed i po ślubie (metamorfoza Panny Młodej) - powinni za to karać


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba wziąć pod uwagę jednak fakt, że do takich porównań brane są odpowiednie fotki, czyli te po lewej to najgorsza możliwa fota danej kobiety. Dziwi mnie bardzo, że nikt tego tutaj nie napisał, przecież to jest totalnie oczywiste. Inna sprawa, że makijaż to trochę chujoza. Delikatny może być jeśli dama potrzebuje zasłonić jakiś tam mały defekt, po to to jest. Natomiast często bywa tak, że w makijażu myślisz sobie "no, ładna laska" a bez "totalnie mi się nie podoba" albo co gorsza nie jesteś w stanie nawet jej poznać (to już jest dramat).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, NoName napisał:

Bo fakt, są damy, które chodzą na basen, żeby tylko posiedzieć w jacuzzi.

Te głównie

 

ale...

 

5 godzin temu, NoName napisał:

Bardziej miałem na myśli pływanie.

...starczy popierdalać "żabką dyrektorską", aby nie daj panie "włosów nie zamoczyć" i już można ?

 

5 godzin temu, Mosze Red napisał:

Tak tylko jak cały czas nakładasz na siebie warstwy chemicznych środków, to żadne leczenie na dłuższą metę nie pomoże, ponieważ nie usuwasz przyczyny, a tylko usuwasz objawy. 

Leczenie.

Jak słusznie zauważyłeś.

 

To, że CZASEM idzie chujowo i kończysz jako pizzaface to jedno. To, że trądzik/inne problemy dermatologiczne się LECZY, a nie zamalowuje szpachlą wmyśl zasady "chujtam, że pod spodem zgnilizna, grunt, że na wierzchu bling-bling" to druga sprawa.

Wciąż powtarzam, że są panie, które co rano odpalają betonomieszarkę, rozrabiają towar, nakładają pacą i dopiero wtedy przystępują do wyrzeźbiania rysów twarzy ?
Takie to często boją się uśmiechnąć, bo wiesz - jeszcze się ukruszy i odpadnie ?

 

5 godzin temu, Krugerrand napisał:

Powszechnie wiadomo, że nie tylko makijaż potrafi odpowiednio uwydatnić kobiece "piekno", ale także odpowiednio dobrany biustonosz sprawi, że kobiece piersi będą naturalnie większe, szpilki sprawią, że one naprawdę są o te kilka, kilkanaście centymetrów wyższe.

Wiesz, ja np nie mam bólu, że kobieta UMIE się ubrać, że UMIE się umalować, że UMIE się ruszać z gracją. Po to - do cholery - jest kobietą. Wygląd jest jej naczelną wartością.

Rozjebongo mnie za to jak pani zachwyca się drugą panią/sobą "bo ona to ma żakiet za 2 koła"/"bo ona się poperfumowała perfumą za x-set PLN".

A pani wygląda w tych ciuchach jak kupa, bo jest roztytą ropuchą.

Albo spod tapety wyłażą dzioby zdechłej cery.

 

Temat-rzeka.

 

6 godzin temu, CzarnyR napisał:

W sukience pomalowana wyglądała na 20 mówię co on z nią robi gość po 30tce. Na saunie wyglądała na 35

Skąd ja to znam ?

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, self-aware napisał:

Trzeba wziąć pod uwagę jednak fakt, że do takich porównań brane są odpowiednie fotki, czyli te po lewej to najgorsza możliwa fota danej kobiety. 

Nope. To są foty robione po oczyszczeniu skóry przez makijażystkę. Panie tak niekorzystnie wyglądają ponieważ kąt padania i barwa światła uwypukla wszystkie defekty. Ma to za zadanie pomóc makijażystce nałożenie gładzi.

 

Co do zadbanych kobiet i mężczyzn. Gościłem jakiś czas temu w Warszawie, o 16 w niedzielę jechałem metrem. W wagonie byli głównie ludzie w wieku 20-35 lat i to co rzuciło mi się w oczy, to fakt, że strój facetów był spójny. Każdy miał inny styl, poziom formalności, ale spinało się to w jedność. Panie niestety wyglądały jakby założyły losowe ciuchy z szafy... Jakość kobiet jest coraz niższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, BumTrarara said:

I makijaż to podobno nie oszustwo . Tak z faceta w średnim wieku, robi się młodą laskę :D

Co się zobaczyło... ehhh ;( Obrzydliwe :D

4 hours ago, horseman said:

Nope. To są foty robione po oczyszczeniu skóry przez makijażystkę. Panie tak niekorzystnie wyglądają ponieważ kąt padania i barwa światła uwypukla wszystkie defekty. Ma to za zadanie pomóc makijażystce nałożenie gładzi.

W porządku. Myślałem, że celowo wybrane foty, żeby była jak najlepsza transformacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, BumTrarara said:

Zawsze może być gorzej ;) make up, make up... a tam ptok ?

Nawet w byciu kobietami, mężczyźni są lepsi ;)

17 hours ago, BumTrarara said:

Tak z faceta w średnim wieku, robi się młodą laskę

Pomiędzy drugim a trzecim zdjęciem, z twarzy "znika" znamię na lewo od nosa. Dodatkowo zmienia się kształt nosa, linia mięśni do kącików ust, powieki - jeśli to jest ta sama osoba, to musiał być w użyciu skalpel chirurga, lub "foto-szop". Sam makijaż nie da aż tak rady.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kespert napisał:

Pomiędzy drugim a trzecim zdjęciem, z twarzy "znika" znamię na lewo od nosa. Dodatkowo zmienia się kształt nosa, linia mięśni do kącików ust, powieki - jeśli to jest ta sama osoba, to musiał być w użyciu skalpel chirurga, lub "foto-szop". Sam makijaż nie da aż tak rady.

Nie da się zaszpachlować?

Wiesz, że Al Pacino do roli Vito Corleone nosił specjalne wkładki w policzkach, żeby nadawały mu taki wygląd "buldoga"? Facet przy charakteryzacji mógł używać więcej środków niż sam makijaż.

 

Te kobiety do ślubu to też idą w pushupie, gorsecie i wyszczuplających majtkach. ;)

Edytowane przez BumTrarara
gorecie lol s
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, BumTrarara said:

Nie da się zaszpachlować?

To jak z kamieniem na ścianie - jeśli go wcześniej nie zetniesz flexem, to trzeba kilka milimetrów warstwy szpachli do "wyrównania". Łatwiej skalpelem, jeśli ma być na stałe. A to już za dużo zachodu dla "normalnego" człowieka. Ale nie niemożliwe, jeśli ten Pan ma skilla a la Sosenka; kompletny trik+makijaż do jednego zdjęcia.

ru-1-r-640,0-n-2401736VYwR.jpg

 

link_c0RW7FPpDq7pk4GOFs8m0awnhn0nMVNX,w1

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/3/2020 at 2:57 PM, Still said:

Ich jestem ciekaw.... Więc? Jakie one są?

Odpowiem za @Patton, bo znając naszego małomównego moda-milczka, gdyby powiedział "ja stąd spierdalam" żegnając się z forum, to w ramach tych zasad by się słowa trzymał, zamiast robić z gęby kibel. 

Co jak co, ale zdolność honorową chłopak ma. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2020 o 14:57, Still napisał:

Ich jestem ciekaw.... Więc? Jakie one są?

Możesz odpier... się od @Patton?

 

Skończę na chwilę z poprawnością polityczną i powiem jak jest. Przez swój post o jak najmłodszych kobietach, forum stało się pośmiewiskiem i zostało naznaczone oskarżeniem o pedofilię. Nie wiem czy zrobiłeś to specjalnie, czy z głupoty, ale stało się. Stało się i co? Zero skruchy, przeprosin. 

 

Później oskarżenia o rządzącą na forum klikę, bo waszego kumpla od wódeczeki wyrzuciliśmy po 24 warnach, gdzie nikogo się nie słuchał.

 

I jakim cudem - Ty nadal jesteś na forum? Miałeś odejść, ale widać że nie szanujesz ani nas, ani swojego słowa. I jeszcze przypieprzasz się do moderatora.

 

Pamiętam moją dyskusję na wykopie z moderatorem - miła wymiana zdań że gość mnie ponad dwa lata prześladuje (miałem rację, prokuratura wszczęła natychmiast postępowanie karne w sprawie tych wpisów), po której zostałem natychmiast wyrzucony i wlepili mi kłamstwo że miałem multikonta, które były osobami z forum. Tam nie ma rozmowy, gadania, jest natychmiast kara.

 

A tu na forum? Ktoś tak odpierdala (przepraszam za brzydkie słowo) i nadal tu jest, sieje ferment, prowokuje awantury. I skarży się głośno że krzywdę mu robią.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, LiderMen napisał:

A nie macie wrażenia, że kobiety te 10- 15 lat wstecz były jakieś takie atrakcyjniejsze? Mniej marketów i Syfów w jedzeniu i mniej motoryzacji na to wpłynął?

Za dużo przyjezdnych dziewczyn z okolicznych wioch i się wszystko to zmieszało w cholerę. W sensie, nastąpiło straszne zróżnicowanie.

Dodatkowo porównując do kanonu piękna zaczerpniętego z cukierkowego świata instagramów to przeciętna dziewczyna wypada słabo.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.