Skocz do zawartości

Na razie upiekło się Dr Dre


Mordimer

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Po 24 latach małżeństwa Nicole Young, żona Dr. Dre (Andre Young), złożyła pod koniec czerwca papiery rozwodowe. Powodem rozstania mają być "różnice nie do pogodzenia" pary. W tamtym czasie żadna ze stron nie komentowała doniesień medialnych.

Serwis TMZ.com ujawnił, że rozstanie gwiazdorskiej pary wcale nie będzie bezproblemowe. Nicole Young uznała bowiem, że chce walczyć o prawa do części fortuny jej męża.

...

 

Sędzia stanął po stronie producenta i przedsiębiorcy, gdyż uznał, że sama zainteresowana zwolniła ochroniarzy, którzy byli wcześniej opłaceni przez jej męża. Young argumentowała to tym, ze była w ten sposób kontrolowana przez partnera i potrzebowała ochrony wynajmowanej przez nią samą.

W odpowiedzi kobieta usłyszała, że jeżeli czuje się w niebezpieczeństwie, powinna złożyć do sądu wniosek o zakaz zbliżania się dla swojego męża.

Gdzieś mi mignęło, że kolejny załapał się na promocję "byłam z Tobą, oddaj mi 50% majątku" znaczy się rozwód.

Zapewne zapłaci wcześniej czy później, z tego co czytałem Pani nie pracowała nigdy...

 

Morał chyba znany wszystkim czytelnikom forum.

 

Źródło: https://www.wykop.pl/link/5724809/rozwod-dr-dre-producent-wygrywa-w-sadzie-z-zona/

Źródło: https://muzyka.interia.pl/wiadomosci/news-rozwod-dr-dre-producent-wygrywa-w-sadzie-z-zona,nId,4769314

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co w niej widział Dr Dre, bo panna niezbyt urodziwa, wręcz odpychająca.

 

 

Gość na szczęście się zabezpieczył intercyzą, ale...

 

Cytat

Nicole Young według prawników Dre nie ma prawa do majątku swojego męża. W 1996 roku podpisała bowiem intercyzę. Prawnicy kobiety twierdzą natomiast, że rozdzielność majątkowa została na niej wymuszona i obecnie nie powinna być respektowana.

 

Na szczęście tym razem sąd okazał się sprawiedliwy dla niego.

 

Nawet po 20 latach małżeństwa można odwalić taką akcję...

 

 

Choć z drugiej strony, on skorzystał, bo pozbędzie się starej i nielojalnej żony. Pańcia chcąc dowalić mężowi, tak na prawdę strzeliła sobie w kolano.

Edytowane przez cst9191
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, cst9191 said:

Nie wiem co w niej widział Dr Dre, bo panna niezbyt urodziwa, wręcz odpychająca

Przesadzasz. Ma już swoje lata a i on niczego sobie brzydal. No i w lepszym wieku wyglądała lepiej.

 

 

Bardziej tu chodzi o standardowy w ostatnich latach schemat - pani wychodzi za pana, który dorabia się kasy i cyk, rozwodzik. I cyk połowa kasy jej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, cst9191 napisał:

Prawnicy kobiety twierdzą natomiast, że rozdzielność majątkowa została na niej wymuszona i obecnie nie powinna być respektowana.

Pierdolenie :) Idąc tym tokiem myślenia wszystko można rozwiązać "bo tak".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, cst9191 napisał:

wręcz odpychająca.

Aż tak tragedii nie ma. 

 

Co do unieważniania intercyz: Nie wiem po co takiemu producentowi muzycznemu ślub w ogóle. To on stawia warunki, więc nie wiem czemu się w takie umowy prawne pakował. Mógł równie dobrze wziąć ślub kościelny bez skutków prawnych itp. Jest więcej sposobów jak robić ślub nie robiąc.

 

Dobrze, że chociaż tym razem wszystko skończyło się dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mordimer - Dlatego nigdy się nie ożenię bo nie pozwolę by jakaś flądra zgarnęła sobie 50% mojego majątku za friko. Już taniej znaleźć chętne na ONS lub divy. 

Niestety to się będzie pogarszało bo teraz media, feministki promują ruchanie facetów, ożeń się, posiedź z nim trochę i zgarnij 50% szmalu. 

Mam nadzieję, że dr Dre wybroni się i paniusia gówno dostanie. Niech sama zacznie pracować na swój rachunek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, CalvinCandie said:

@Mordimer - Dlatego nigdy się nie ożenię bo nie pozwolę by jakaś flądra zgarnęła sobie 50% mojego majątku za friko. Już taniej znaleźć chętne na ONS lub divy. 

Niestety to się będzie pogarszało bo teraz media, feministki promują ruchanie facetów, ożeń się, posiedź z nim trochę i zgarnij 50% szmalu. 

Mam nadzieję, że dr Dre wybroni się i paniusia gówno dostanie. Niech sama zacznie pracować na swój rachunek.

Za niedługo brak ślubu nie będzie gwarancją niczego. W Kanadzie kobieta wygrała od typa z którym "była" 50 tysięcy dolarów miesięcznie z którym nie tylko nie była w związku małżeńskim, nie mieli dzieci i nawet razem nie mieszkali.  https://www.todocanada.ca/ontario-businessman-to-pay-50k-a-month-in-spousal-support-despite-no-home-or-kids-together/

  Kwestia czasu kiedy takie rozwiązania zostaną zaimplementowane w Europie zachodniej a potem w Polsce. 

  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.