Skocz do zawartości

Kto jest pewniejszy siebie?  

103 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto pewniejszy?

    • Spieprzaj z tą ankietą dziadu
    • Generalnie Mężczyzni
    • Generalnie Kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

Czy uważasz, że Polki są pewniejsze siebie?

 

Przejeżdżałem dziś koło dwóch młodych 17 latek i były pewniejsze siebie niż ja w chacie, pewniejsze niż Mike Tyson na ringu, pewniejsze niż sama pewność siebie. Już dawno zauważyłem, że w mojej ocenie dzisiejsze kobiety są o WIELEEE pewniejsze siebie od chłopaków/ mężczyzn.

Chciałbym zaznaczyć, że te dwie młode damy były 8 na 10 i gdy wracałem rowerem zauważyłem, że z jakimiś prawie najgorszymi typami z rejonu rozmawiały a nie widziałem ich raptem 10 min :D 

Czyli nic nowego.

 

Jakie wy macie uwagi.

 

Kobiety są pewniejsze siebie czy Mężczyźni?

Jak obstawiacie?

 

Zapraszam do dyskusjon i głosowania. 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewność siebie nie zależy od płci. Polki wcale nie są pewne siebie, jedynie nie które udają pewne siebie, bo przeczytały gdzieś w internetach, że to zmieni postrzeganie otoczenia, albo może myślą, że same w to uwierzą. Ja niestety mało znam kobiet prawdziwie pewnych siebie, które to opierają na czymś więcej niż adoracji ze strony mężczyzn. Mam wrażenie właśnie, że mężczyznom łatwiej przychodzi zaakceptowanie rzeczywistości i taka naturalna pewność siebie. Ogolnie nawet nie patrząc na płeć większość ludzi jest zakompleksionych, nie wierzących w swoje możliwości. Chcą tego od nas cały czas, łatwiej nas wtedy naciągać na jakieś produkty których nie potrzebujemy i srajfony. 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, JudgeMe napisał:

Ale po czym to stwierdziłeś?

 

Po aurze, po tym że na mnie się patrzały, po tym że 20 w nocy, po tym że rozmawiały z bad boyjami pewniej jak ja z własnym kotem.

 

Niedaleko szła grupka 10 młodych chłopaków i jedna laska. Babka się na mnie spojrzała, reszta mnie mniej więcej olała i nie wyczułem 25% pewności siebie jak u tych dwóch atrakcyjnych młodych kobiet. 

 

Ale w ogóle moim zdaniem kobiety w Polsce są pewniejsze siebie, a wy jak uważacie?

2 minuty temu, _oliv2407 napisał:

Ogolnie nawet nie patrząc na płeć większość ludzi jest zakompleksionych, nie wierzących w swoje możliwości

Te dwie panny były bardzo atrakcyjnie, czy wygląd dodał im tej super, hiper pewności siebie? Gdyby odjąć im z 4 punkty skali nadal by były królowymi życia?

Bym ja taki stopień osiągnął musiałbym wejść na everesta, zwyciężyć "świat" siebie i kij wie co. Moim zdaniem kobiety w Polsce są znacznie pewniejsze siebie a te atrakcyjne to kosmonautki. 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, NimfaWodna napisał:

ale twój kwadrat słońca do księżyca będzie powodował wieczne sprzeczności. Nigdy nie będziesz pewny siebie

@NimfaWodna A mam jakieś bonusy zamiast tego debufka? :ph34r:  

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety mogą wyglądać na bardziej pewne siebie w rozmowach, czy generalnie w interakcjach z innymi ludźmi dlatego, bo ciągle są zagadywane. Tak jak przeciętny mężczyzna ucina sobie pogawędkę z kobietą raz na rok, czy tam koś inny raz na miesiąc, to atrakcyjna kobieta non stop jest zagadywana. Gdybyś ty codziennie rozmawiał z jakąś dziewczyną, to też wyglądałbyś na pewnego siebie podczas takiej rozmowy, tak samo jak pewny siebie wydaje się być sprzedawca w sklepie.

 

Prawdziwa pewność siebie to jednak coś innego, to o czym piszesz to raczej wyuczona reakcja, skill w rozmowach. Prawdziwa pewność siebie to znanie własnej wartości, a nie konkretne umiejętności społeczne.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnosc siebie to jest w duzym skrocie to co przezyles, to czego doswiadczyles, to jak sobie radzisz w roznych sytuacjach, ktore Cie spotykaja. Co soba reprezentujesz.

 

A nie...

29 minut temu, SzatanKrieger napisał:

że te dwie młode damy były 8 na 10

Tu sie często na forum przewijają posty, ze jak panna jest 8/10 to ja Cieniepie.dole. Nie, nie jest jaCieniepie.dole.

Edytowane przez Pankoneser
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Po aurze, po tym że na mnie się patrzały, po tym że 20 w nocy, po tym że rozmawiały z bad boyjami pewniej jak ja z własnym kotem.

 

Niedaleko szła grupka 10 młodych chłopaków i jedna laska. Babka się na mnie spojrzała, reszta mnie mniej więcej olała i nie wyczułem 25% pewności siebie jak u tych dwóch atrakcyjnych młodych kobiet. 

 

Ziomek, ostatnio sobie wyszłam na osiedle z moim psem (po 22), przechodziłam obok grupki chłopaków, z głośnika im leciał jakiś rap. 

Miałam na sobie legginsy, dużą bluzę i adidasy. Rozmawiałam przez telefon. I przystanęłam na chwilę obok nich, bezczelnie patrząc na to, co robią (pili piwo). Lekka konfrontacja. Pies (york) zaczął machać swym ogonkiem pomiędzy ich nogami, i był wyraźnie nimi zainteresowany, więc przystanęłam. 

Byli lekko skrępowani, przynajmniej namierzyłam kto po 22 drze japę u mnie na osiedlu. 

 

Bo, kiedy wyczuwasz, że ktoś jest mniej pewny od Ciebie (a oni byli), to sobie trochę nadużywasz tej pewności siebie, w innym przypadku się podporządkowujesz. Zależy na kogo trafisz. 

Ja się na przykład przy niektórych ludziach krępuję, tych bardziej pewnych ode mnie (np. mój chłopak), a przy innych w ogóle. 

 

 

 

Edytowane przez JudgeMe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Przejeżdżałem dziś koło dwóch młodych 17 latek i były pewniejsze siebie niż ja w chacie, pewniejsze niż Mike Tyson na ringu, pewniejsze niż sama pewność siebie. Już dawno zauważyłem, że w mojej ocenie dzisiejsze kobiety są o WIELEEE pewniejsze siebie od chłopaków/ mężczyzn.

Lekko byś je przycisnął, zasłona by spadła, niedoświadczenie życiowe wyszło na wierzch i już byś nie myślał, że są takie pewne siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Odbierz im możliwość makijażu, a ich pewność siebie poleci na pysk. ? Jak spermiarze pompują im ego non stop za Iluzoryczna szanse wlozenia w dziurkę, to jak można nie być pewną siebie? Pewność się skończy, jak nadstawi szparki, bo wtedy może się okazać, że ich najsilniejsza karta przetargowa straci na wartości. 

Masz przykład @ViolentDesires i jej kukoldwehry i kilka innych przykładów tez by się tutaj na forum znalazło. ? 

A co do facetów? Zamiast słuchać kobiet, zaczęli SIE ICH słuchać i zamiast dymać, to są dymani... 

Żeby nie było, że życie polega tylko na wkładaniu kuski w pipkę... Który z was ma jakaś pasję, odskocznię od szarej rzeczywistości, gdzie z uporem maniaka stara się z każdym dniem być w czymś lepszy i czuje ekscytację na myśl, że zaraz będzie się mógł temu poświęcić? Ilu z was przestalo żyć tak, jak oczekują od was tego inni? 

Edytowane przez prod1gybmx
  • Like 8
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając całkowicie mój ankietowy głos, to zdecydowanie pewniejsze siebie są kobiety, ale jednak ta ich pewność siebie zbudowana jest na straszliwie kruchych fundamentach prosto z sieci, FB, Insta itp. Gdyby to odciąć od prądu oraz gdyby faceci zachowywaliby się jak na facetów przystało i nie dawali im atencji za nic, to zwyczajnie popłakałyby się i dostały depresji, Także zjeżdzać mi z tym gdzie pieprz rośnie i na pochybel tępym białym rycerzom, którzy do tego doprowadzili:D

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 5
  • Dzięki 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Montella26 napisał:

Pewność siebie zniknie bez smartfona. Wziąłbyś taką na rozmowe w cztery oczy do kawiarni to niepotrafiłaby zdania dłuższego zbudować 

Ale one nie budują zdań. Spermiarze się produkują przy nich. Referują, raportują i stają na baczność. To jest przykre a nie ich smartfon czy mejk ap.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz to dawno zauwazylem. Nawet podobny temat zalozylem.

Roznica w wychowaniu.

U mezczyzn kladzie sie ogromny nacisk na archetyp. A w zwiazku z tym, ze wzorow jest multum to stac sie ciezko wszystkimi. Co rowna sie brak akceptacji. Ciagle obciazenie psychiczne, pozbawianie wsparcia bo facet ma sobie radzic sam.

U kobiet. Ladna? To pewna siebie. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam narażać się na stresowe dla nas sytuacje. Z czasem i doświadczeniem, będziemy wychodzić z nich "cało", przez co nasza pewność siebie będzie wzrastać. Kluczem jest konfrontowanie się z naszymi demonami, a nie szukanie zamienników/substytutów , rekompensowanie braków, lub udawanie, że problem nie istnieje.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

po tym że rozmawiały z bad boyjami pewniej jak ja z własnym kotem.

Szatan, martwimy się o Ciebie.

 

Pewność siebie rozumiana jako samoocena czyli to co o sobie myśli dana osoba, wynikająca z wyglądu nie może być prawdziwą pewnością siebie, ponieważ nie dotyczy ona danej osoby tylko tego co aktualnie posiada. Taka osoba nie może być pewne siebie, ponieważ będzie odczuwała ciągły lęk o źródło i fundament swojej samooceny jakim w tym przypadku jest jej wygląd. To pic na wodę fotomontaż.

 

One nie były pewne siebie, tylko swojego wyglądu.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż generalnie dobry temat. Pewność siebie jest czymś wyuczonym ponieważ buduje się ja na podstawie doświadczeń. Każdy ma inne. Życie każdego człowieka jest inne i z różnych miejsc wyglada inaczej. Kobiety są pewniejsze siebie bo społeczeństwo obchodzi się z nimi delikatniej. A dla mężczyzn nie ma litości. Dużo tez zależy od tego czym dla was jest pewność siebie. Dziś na Kaukazie 18-letnie chłopaki tracą życie walcząc o kawałek pustkowia. Czy są pewni siebie? Być może tak, być może nie. Tyle 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewność siebie dzisiejszych kobiet to jakaś fikcja. To o czym Ty @SzatanKrieger mówisz to tylko i wyłącznie sprawa ich wyglądu i wszędobylskiego spermiarstwa dającego tony atencji. One tylko sprawiają wrażenie takich pewnych siebie w relacjach z ludźmi i to z tego powodu co opisał ktoś wyżej, są non stop zagadywane to mają ten aspekt obcykany. Powiedz takiej żeby spakowała manatki i pojechała do innego miasta/kraju, znalazła pracę i ustatkowała się zaczynając wszystko od zera, ale tak sama, bez pomocy mężczyzn. Zesrałaby się w gacie ze strachu 500 razy zanim zrobiłaby cokolwiek.

 

Podsumowując, prawdziwa pewność siebie to doświadczenie życiowe, umiejętności, wygranie wielu życiowych kryzysów i tak dalej. Oczywiście do tego dochodzi też samoocena i tutaj niestety jak ktoś ma kiepskie geny to ma przejebane bo od dziecka będzie odrzucany, atakowany i wyśmiewany za brzydotę. I tu właśnie na salony wchodzą dziewczyny, które są adorowane od dziecka i przez to wydaje się, że są takie pewne siebie bo to winduje ich samoocenę do kosmosu.

 

W przypadku przeciętnych oraz brzydkich mężczyzn jest jeszcze kwestia relacji interpersonalnych z kobietami, które są prawie zerowe. A społeczeństwo mamy jakie mamy, czyli kto nie rucha ten pizda i frajer. Takie coś mocno odbija się na psychice młodego chłopaka.

Edytowane przez self-aware
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.