Skocz do zawartości

Kto jest pewniejszy siebie?  

103 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto pewniejszy?

    • Spieprzaj z tą ankietą dziadu
    • Generalnie Mężczyzni
    • Generalnie Kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, self-aware napisał:

Pewność siebie dzisiejszych kobiet to jakaś fikcja. To o czym Ty @SzatanKrieger mówisz to tylko i wyłącznie sprawa ich wyglądu i wszędobylskiego spermiarstwa dającego tony atencji. One tylko sprawiają wrażenie takich pewnych siebie w relacjach z ludźmi i to z tego powodu co opisał ktoś wyżej, są non stop zagadywane to mają ten aspekt obcykany. Powiedz takiej żeby spakowała manatki i pojechała do innego miasta/kraju, znalazła pracę i ustatkowała się zaczynając wszystko od zera, ale tak sama, bez pomocy mężczyzn. Zesrałaby się w gacie ze strachu 500 razy zanim zrobiłaby cokolwiek.

 

Podsumowując, prawdziwa pewność siebie to doświadczenie życiowe, umiejętności, wygranie wielu życiowych kryzysów i tak dalej. Oczywiście do tego dochodzi też samoocena i tutaj niestety jak ktoś ma kiepskie geny to ma przejebane bo od dziecka będzie odrzucany, atakowany i wyśmiewany za brzydotę. I tu właśnie na salony wchodzą dziewczyny, które są adorowane od dziecka i przez to wydaje się, że są takie pewne siebie bo to winduje ich samoocenę do kosmosu.

Dużo prawdy w tym co mówisz. Jednym się wybacza wszystko drugim nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdaje sobie sprawę, że ich pewność siebie jest bańką ale ona nie pęknie, bo nie ma jak skoro ma afirmowane od dziecka najlepsze uskrzydlające afirmacje plus, że jej się należy wszystko. Kto z was miał wmówione, że to kobiety wyskakują z tytania i wy jesteście ważniejsi dla natury bo ja nie :) 

Stąd moim zdaniem faceci mają negatywne afirmacje i wtłaczane programy tym samym nie są tak pewni jak młoda kobieta w dodatku atrakcyjna.

 

Arch, dzięki za ostatniego posta mnie broniącego btw, a ten w tym temacie mi humor poprawił jest igła w stogu siana w tym co piszesz! 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, adonis napisał:

kobiet dziś, spierałem się z @CzikaBoom czy @MalVina które lubią przyrządzać mężczyźnie

Chyba mnie z kimś pomyliłeś, Kolego. Z nikim się nie spierałam dzisiaj, prócz wątku o filmach ? btw. Co oznacza "przyrządzać mężczyźnie"? Serio, nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adoniste wszystkie Rezerwatki to chyba z kimś pomyliłeś kolego. Jak centralne twierdzenie graniczne i wyjeżdzanie kobietom z bara lub liczenie czasu prostytutkom z zegarkiem w ręku ma się do tego tematu? Czy ilość mieszkań na wynajem może kobietom jeszcze bardziej podnieść pewność siebie? Czy nie jesteś jak ten frajer co to wraca non stop na forum myśląc, że nikt się nie kapnie otwierając jak ten frajer tematy z Rezerwacie do atencji, żeby potem pisać kobietom, aby ci latały po piwo? 

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Libertyn napisał:

Ładni ludzie o nieanalitycznej osobowości

No właśnie. Najpewniejsi to Ci, którzy najmniej analizują, najmniej przejmują się opinią otoczenia, najmniej czują, często najmniej wiedzą. 

Taki Sebix i Karynka co są znawcami w każdej dziedzinie a g widzieli ?

Scio me nihil scire.

I tyle w temacie.

Stawiam na bardziej pewnych siebie - mężczyzn, jeśli już porównujemy płcie. Wy macie taki fajny dystans, a babki w wiekszosci mają kompleksy (te eksponowane na zewnątrz i te bardziej skryte), które zresztą druga baba rozdrapie. Faceci jakby bardziej się wspierają i dają sobie oparcie, zwłaszcza w grupie. Takie to moje przemyślenia

7 minut temu, adonis napisał:

Ale czaisz bazę, 19-latka z trzema partnerami seksualnymi na koncie... ona lubi WYLUZOWANYCH FACETÓW!

Nieładnie tak robić personalne wycieczki kolego. Doczytałbyś może że miała 3 partnerów, ale nie wszyscy byli partnerami seksualnymi. Boli cię czyjeś życie?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

Kobiety są pewniejsze siebie czy Mężczyźni?

Jak obstawiacie?

Generalnie zaczynając u podstaw definicji pewność siebie to:

Cytat

Będąc zupełnie szczerą, spotkałam mniej kobiet pewnych siebie niż mężczyzn. U facetów zazwyczaj ta pewność siebie szybuje mocno poza ich rzeczywistą wartość i możliwości. Natomiast moje obserwacje mogą wynikać z faktu, że zadaję się bardziej z "szarymi myszkami", a faceci niepewni siebie w życiu codziennym mnie unikają, stąd nie mogę jednoznacznie stwierdzić czy tak samo rozkłada się to w całym polskim społeczeństwie.

 

Ogólnie uchodzę za osobę bardzo pewną siebie, ale jeśli sama miałabym to ocenić to powiedziałabym, że mam przeciętną pewność siebie. Wierzę w swoją wartość, ale mocno zaniżam moje możliwości (nie mylić z ambicjami, te często szybują daleko poza to co rzeczywiście jestem w stanie zrobić w czasie jakim dysponuje).
Nie wiem dlaczego inni tak uważają. Nigdy nie zostałam zapytana czy ja rzeczywiście czuję się pewna siebie. Z góry każdy zakłada, że jestem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, melody napisał:

Generalnie zaczynając u podstaw definicji pewność siebie to:

Cytat

Melodio, to by się zgadzało bo jak kobieta sobie dopalacze odpali z Rossmanna, to wiara we własne możliwości sprawia, że tylko założyć pelerynę, odpowiedni strój i załącza się tryb "książę z Bombaju poszukiwany" :P reszta chłopaków raczej jest niegodna jej zajebistości, przynajmniej ja tak to widzę :P 

 

SUPERWOMAN+PIC.jpg

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RENGERS napisał:

Kochają ich.

Kochają pod pewnymi warunkami 

1)wygląd 

2)pieniądze 

 

Taki Grey jest przez kobiety uwielbianym słodkim brutalem, Mietek koks, kibol będzie słodkim brutalem dla określonej grupy kobiet całkiem sporej jednak pozostali będą dla kobiet odpychajacy. 

 

Tutaj głównie wygląd, status robią robotę. 

 

Grey przystojny, biznesmen

 

Mietek koks, pociągający charakterniak

 

Zenek z brzuchem piwnym - niepewny siebie, przemocowiec budzący strach i odpycha seksualnie. 

Edytowane przez Mroczek
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, adonis napisał:

Taka @MalVina np. lubi takich tzw. "wyluzowanych", bo sama lubi kontrolować, przyrządzać (nie chodzi o seks, chodzi o przyrządzanie na co dzień w życiu)

Nie wiesz jaka jestem, i nie wiesz co lubię w życiu, więc skąd te dziwne założenia? "Przyrządzać" to można potrawę, a nie w życiu. W życiu mozna ewentualnie rządzić. Nigdy nie miałam ciągot do dominacji, do uległości zresztą też nie. Wyznaję zasadę złotego środka i uważam, że to najzdrowsze. I nie, nie lubię "wyluzowanych" facetów, napisałam wprost, że cenię męski dystans, do ocen ludzi pobocznych (szkoda, że nie czytasz tylko zakładasz z góry jakieś śmieszne teorie). Wyluzowani faceci źle mi się kojarzą akurat, nie lubię ludzi nieodpowiedzialnych, nieodpowiedzialnych bab zresztą też nie. Jest wielka różnica między byciem wyluzowanym, a posiadaniem zdrowego dystansu do samego siebie. Panimał?

4 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

W ogóle to głosować a nie w kulki lecieć, bo co ja wyślę KGB?

Swoje nagie fotki ?

10 minut temu, Mroczek napisał:

Tutaj głównie wygląd, status robią robotę. 

 

Grey przystojny, biznesmen

 

Mietek koks, pociągający charakterniak

 

Zenek z brzuchem piwnym - niepewny siebie, przemocowiec budzący strach i odpycha seksualnie. 

received-2117528735049296.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Melodio, to by się zgadzało bo jak kobieta sobie dopalacze odpali z Rossmanna, to wiara we własne możliwości sprawia, że tylko założyć pelerynę, odpowiedni strój i załącza się tryb "książę z Bombaju poszukiwany" :P reszta chłopaków raczej jest niegodna jej zajebistości, przynajmniej ja tak to widzę :P 

Ja się z takimi nie zadaję, ale rzeczywiście i takie egzemplarze wśród polek można znaleźć :P

 

To chyba trochę takie Karynki?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość kobiet odpowiada, że mężczyźni a większość mężczyzn, że kobiety. 

A ja powiem, że zarówno i tu i tu można spotkać pewne siebie jednostki. Kwestia temperamentu. 

 

Ja siebie uważam za odważną a czasem wręcz ryzykantkę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Hippie napisał:

Większość kobiet odpowiada, że mężczyźni a większość mężczyzn, że kobiety. 

A ja powiem, że zarówno i tu i tu można spotkać pewne siebie jednostki. Kwestia temperamentu. 

 

 

 

Bo ktoś zapomniał dodać odpowiedzi - płeć nie ma znaczenia ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Wybacz, nie ma odpowiedzi, która pasuje do mojego stanowiska - wiec nie zagłosuję. :P Za mało opcji dałeś. Najbliżej mi do " spieprzaj z tą ankietą Dziadu" ale jakoś nie chcę tego klikać by Ci przykrości nie sprawić. :P 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Niedaleko szła grupka 10 młodych chłopaków i jedna laska. Babka się na mnie spojrzała, reszta mnie mniej więcej olała i nie wyczułem 25% pewności siebie jak u tych dwóch atrakcyjnych młodych kobiet. 

Jakbyś był młodą cycatą rowerzystką, ubraną w obcisłą koszulkę z głębokim dekoltem i szorty ledwie zakrywające tyłek... to by się na 100% spojrzeli.

Jeżeli brakuje ci męskich spojrzeń to może przejedź się wzdłuż pardy równości? :D

 

2 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

po tym że 20 w nocy

Ponieważ młodzi mężczyźni, o 20 w nocy, to siedzą w piwnicy i zabijają okienka dyktą.

 

Może coś w tym jest, ale te przykłady to takie sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudne czasy kształtują silnych mężczyzn, silni mężczyźni kształtują dobre czasy, dobre czasy kształtują słabych mężczyzn, słabi mężczyźni kreują trudne czasy. 

 

Cóż, jest jak jest, z pewnością inni mają lepiej i można by zrobić wiele dobrego, np postawić pod ścianą starą ekipę polityczną, ale ogólnie i tak jest najlepiej w historii Polski, nawet za Słowian tak nie było bo jednak ludy walczyły na śmierć i życie, i nie było takiej medycyny.

 

Zgodnie z tym co napisałem wyżej co inni zauważyli, nastąpił kryzys męskości, mężczyźni nie mają męskiego wzorca, stąd wyraźny spadek samooceny oraz pewności siebie. 

 

Dziś drapieżnikami są kobiety, ja widzę jak gość z autem zapierdala po księżniczkę, wozi ją, stawia, a ona przy obcych ludziach jak ja np wyzywa i robi awantury w jego własnym aucie. A on? Ani mru mru. 

 

Dziś kobiety są pewnie siebie i agresywne jak nigdy dotąd. 

 

Oglądam śmieszne pranki. Mężczyźni reagują zdecydowanie bardziej opanowanie niż kobiety, które od razu w większości atakują żartownisiów. 

 

Ogólnie każdy przykład należy traktować indywidualnie, jednostkowo ale ogólnie tak, uważam że tendencja jest zdecydowanie na plus u kobiet niż u mężczyzn.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko: kobieca pewnośc siebie, niestety wyższa, jest nieco iluzoryczna. Ona wynika z męskiego spermiarstwa i tego, że wieszkość polaczków to prostaczki podatne na popęd seksualny, którzy tę atencję im nabijają. Kobieca pewność siebie jest wysoka ale mocno krucha.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.