Skocz do zawartości

Zrównałem liczbę postów i reputację


Carl93m

Rekomendowane odpowiedzi

Jest sukces, który goniłem od kilku miesięcy. 

Udało mi się zrównać liczbę postów i poziom reputacji.

 

Cieszę się i życzę sobie, żeby było więcej kciuków w górę za "mądre" wypowiedzi, a mniej rozchichotanych mordek :D Cóż, zawsze byłem błaznem i na forum natury nie oszukasz chopie.

  • Like 2
  • Haha 12
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje obserwacje są takie, że nie do końca tutaj dostaje się punkty reputacji za szczególnie mądre wypowiedzi, bardziej za takie przeciętne, trafiające do tłumu. Kolega @mac jest przykładem człowieka, który właśnie tak się wypowiada, czytając go odnosi się wrażenie jakby post był napisany nie po to, żeby wnieść coś nowego do rozmowy, ale właśnie otrzymać kilka punktów reputacji.

 

Ja Ci życzę, żebyś był sobą, myślał samodzielnie i nie kierował się liczbą otrzymanych łapek w górę.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeklinaj psie jebany xd

Jak tu nie lubić Strusia :D

Wiecie co? 

Konon to w sumie taki kukold dla majora. Daje się gnoić, daje mieszkanie, wozi Passatem. A Major co? Gra że Sławeczkiem xd

Kukoldy źle kończą zawsze. Jeszcze go wysiudają z jego własnej posesji. 

 

Taka refleksja dla jego na wieczór xd

 

Konon musi założyć czarną zbroję, musi sprawić, aby Major stał się zazdrosny jak wtedy co Łosia na rąbanie drewna przygarnął. Żądło boże już nie dla warmianina xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, gruby napisał:

Moje obserwacje są takie, że nie do końca tutaj dostaje się punkty reputacji za szczególnie mądre wypowiedzi, bardziej za takie przeciętne, trafiające do tłumu. Kolega @mac jest przykładem człowieka, który właśnie tak się wypowiada, czytając go odnosi się wrażenie jakby post był napisany nie po to, żeby wnieść coś nowego do rozmowy, ale właśnie otrzymać kilka punktów reputacji.

Mam gdzieś lajki. Chodzi mi o dobrą zabawę i ciekawą dyskusję. Często również o czerpanie wiedzy oraz pomoc w doraźnych sprawach. Możecie mi nie dawać, mam to w dupie szczerze mówiąc. Przeczytaj moje posty. Dbam o ortografię, nawet literówek nie robię w postach i zapodaję zróżnicowane tematy od samego początku rejestracji konta. Nigdy również nie zostawiam tematów samych sobie, tylko dążę do naturalnego wyczerpania i angażuję społeczność. Tak działam, bo to jest działanie jakościowe. Wielki pan obrażony lajkaczami i jeszcze wmawia takie bzdury. Trochę mi przykro, że ktoś polubił ten twój post. Tak to jest właśnie. Człowiek się stara coś wnieść do społeczności, ogarnia wiele tematów, pisze w sposób maksymalnie rozbudowany i dostaje w zamian pogardę.

 

Żałosne. Proszę mi nie dawać już lajkaczy, niech modzi zablokują moje punkty reputacji, albo wyzerują, mam to w dupie. I tak będę pisać dalej to, co mnie interesuje.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.