Skocz do zawartości

Dziękuję wszystkim za współpracę


deleteduser139

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Trzy lata temu założyłem konto na forum i przez ten czas nauczyłem się wielu ciekawych rzeczy. Ostatnio przebywam dużo rzadziej jak pewnie zauważyliście, jest to spowodowane moimi obowiązkami, sprawami do załatwienia i nowym trybem życia.

 

Mam co raz mniej czasu na fora internetowe, portale społecznościowe i rozrywkę.

 

Nie będę pisał pięknego i płomiennego pożegnania ponieważ uważam, że wreszcie po trzech latach pracy nad sobą udało mi się ustawić sobie priorytety i wiem, że idę w dobrym kierunku dlatego atencja i wsparcie emocjonalne nie są mi już potrzebne tak jak były wcześniej.

 

Zwyczajnie wiem, że jak włożę codzienną, metodyczną pracę, którą zresztą wkładam to zrealizuję swoje cele życiowe i nie potrzebuję motywacji i wsparcia mentalnego ponieważ to już nie te czasy bowiem wsparcie mam w sobie i mam świadomość, że to zasługa również użytkowników forum braciasamcy.pl

 

Przestałem być emocjonalnym żebrakiem i stałem się samodzielnym facetem.

 

Dziękuję @Marek Kotoński @Mosze Red @Rnext @Quo Vadis? @Patton @Messer@Obliteraror @Florence @HodowcaKrokodyli @arch @Ważniak @Cortazar@Krugerrand@manygguh @SzatanKrieger @self-aware@Ancalagonponieważ Wasze posty i światopogląd pozwoliły mi wyrobić swoje własne przemyślenia na wiele rzeczy i jestem dużo mądrzejszy niż kilka lat temu.

 

Faktem jest, że to forum było dla mnie szkołą życia jednak czasami trzeba oficjalnie zakończyć jeden etap, żeby zająć się następnym.

 

Nie jestem już tym samym chłopakiem co trzy lata temu.

 

Trzymajcie się ja swoją misję uważam za zakończoną i biorę się za kolejną. :)

 

Nie będę prosił o bana i usuwanie konta po prostu przestaję się już logować.

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 13
  • Dzięki 16
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dobryziomek Szkoda, że ten etap tak szybko minął :)

Ja Ci życzę samozaparcia w dążeniu do celu/ów i nie odpuszczania.

Jesteś jednym z userów, którzy owocnie spędzili tu czas i wyciągnąłeś właściwe wnioski.

Wpadnij do nas czasem i napisz post czy dwa co u Ciebie.

Powodzenia.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Analconda napisał:

Powodzenia, wpadnij raz na jakiś czas na forum daj znać czy żyjesz i jak idą postępy.

Pamiętaj co Ci napisałem.

 

Jak coś to numer telefonu masz i wal do mnie śmiało w przypadku problemu, ale jak się zastosujesz do rad moich i chłopaków to sam zaczniesz znajdować rozwiązania. :)

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Dziękuję wszystkim za współpracę
41 minut temu, dobryziomek napisał:

nie potrzebuję motywacji i wsparcia mentalnego ponieważ to już nie te czasy bowiem wsparcie mam w sobie i mam świadomość, że to zasługa również użytkowników forum braciasamcy.pl

@dobryziomek

Wziąłeś i już nie potrzebujesz, więc idziesz. Tak zrozumiałem Twój wpis.

 

To dobrze że forum Ci pomogło, dobrze że już forum nie potrzebujesz.

Świetnie, że sobie radzisz.

 

A pomyślałeś, że być może forum potrzebuje Ciebie? Są tutaj różne osoby, ścierają się przeróżne poglądy, czasem skrajne. 

Głos mężczyzny, który dobrze ogarnia swoją rzeczywistość jest cenny. Gdy takich zabraknie, przewagę zyskają osoby o słabym życiowym doświadczeniu, ale z głową nabitą dziwnymi teoriami. A tacy potrafią się tutaj głośno wypowiadać.

Przemyśl.

 

Powodzenia:) 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yolo To co mogłem to już zostawiłem, wpisów nie usuwam.

 

Niech niektóre chłopaki przemyślą sobie, czy warto podążać drogą nihilizmu czy lepiej właśnie spróbować wziąć życie za mordę. :)

 

Ja swoją terapię skończyłem.

 

 

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dobryziomek - Ale to jest ciekawe, że wczoraj pisałem @ViolentDesires o tym, że ogarnięci odchodzą i pomyślałem nawet o Tobie, że Twój czas nadchodzi. I bam, odchodzisz :) Pojawiłem się tu w podobnym czasie co Ty, niestety u mnie nie poszło najlepiej. Ale cieszy mnie bardzo, że Tobie się udało :) Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@self-aware Zmieniłeś branżę (jesteś elastyczny,inteligentny i konsekwentny), zdobyłeś doświadczenie życiowe, miałeś kilka porażek i kilka sukcesów czyli zupełnie tak jak ja.

 

Krótko mówiąc zacznij doceniać sam siebie bo upór w dążeniu do celu masz ponadprzeciętny.

 

Trafiliśmy na forum w tym samym czasie jako rówieśnicy z podobnymi problemami jesteś dla mnie wyjątkowo bliskim użytkownikiem i trzymam za Ciebie kciuki.

 

Dyscypliną możesz obdarować połowę tego forum. :)

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.