Skocz do zawartości

Dziękuję wszystkim za współpracę


deleteduser139

Rekomendowane odpowiedzi

23 minutes ago, dobryziomek said:

@self-aware Zmieniłeś branżę (jesteś elastyczny,inteligentny i konsekwentny), zdobyłeś doświadczenie życiowe, miałeś kilka porażek i kilka sukcesów czyli zupełnie tak jak ja.

 

Krótko mówiąc zacznij doceniać sam siebie bo upór w dążeniu do celu masz ponadprzeciętny.

 

Trafiliśmy na forum w tym samym czasie jako rówieśnicy z podobnymi problemami jesteś dla mnie wyjątkowo bliskim użytkownikiem i trzymam za Ciebie kciuki.

 

Dyscypliną możesz obdarować połowę tego forum. :)

Dzięki za dobre słowo ;) Natomiast nie do końca widzę to tak pozytywnie. No ale dzięki. A dyscypliny nie oddam, ledwie co mam i jeszcze mam się dzielić, co to to nie :P

 

ps. mam nadzieję, że kiedyś jeszcze napiszesz co u Ciebie + nie znikasz z powodu samiczki.

Edytowane przez self-aware
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dobryziomek

Cały czas trzymam Cię za słowo i czekam na Twoją książkę. Mam nadzieję, że dotrzymasz słowa i wyślesz mi darmową wersję. ;)

 

A ponieważ nie znajdziesz mnie nigdzie indziej niż tutaj więc będziesz musiał wrócić. To z kolei wytwarza dziwną sytuację, że jednak nie odchodzisz a jedynie wyruszasz w bliżej nieokreśloną czasowo podróż.

 

Twoje pożegnanie zatem jest nie na miejscu, gdyż mija się z prawdą co z kolei implikuje logiczną nieprawdziwość postu, także Twoja nauka nie została ukończona wobec czego Twoje odejście również jest nieuzasadnione.

 

Stosując terminologię uniwersytecką można powiedzieć, że obroniłeś pracę magisterską i zdobyłeś jeden tytuł naukowy. To jednak Ci nie wystarcza i zostajesz na uczelni aby uzyskać doktorat. Jednym z zadań doktoranta jest nauczanie studentów. Zdobywanie dalszej wiedzy i nauczanie tego co już się wie.

 

Teraz bierzesz urlop dziekański żeby odetchnąć innym powietrzem co jest całkowicie naturalne dla zdrowego funkcjonowania. Wrócisz jednak po odpowiednim wypoczęciu i będziesz zarówno kontynuował naukę jak i nauczał nowych studentów.

 

Podziękowania są jak najbardziej na miejscu, odejście jednak nie, co właśnie zostało udowodnione.

 

Do zobacz... do napisania. :)

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dobryziomek Pamiętam Ciebie jak i @self-aware gdy się tu zjawiliście. Miło, że forum przydało się w kształtowaniu lepszej wersji siebie, świadomego Samca. Życzę powodzenia, niezliczonych sukcesów w życiu, ognistej żylety w łóżku. 

Pamiętaj by nie mylić Centrum dowodzenia, to wszystko powinno pójść sprawnie. 

Ja pozostanę tutaj by w wolnym czasie pomóc innym, którzy tu wpadają. Sam również skorzystałem z wielu mądrych rad, wskazówek na tym forum. 

 

Edytowane przez CalvinCandie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.