Skocz do zawartości

Założyłem konto na filipińskim portalu randkowym :D Rezultat wygina mózg


Tamten Pan

Rekomendowane odpowiedzi

 Życie w takich biednych krajach to ciekawa opcja choćby dla ludzi, którzy niby coś zarabiają w Polsce, ale wskutek wysokich cen żyją na styk albo nic nie odkładają. Gdy dochodzi do tego piękna pogoda i tabuny miłych lasek, a tym bardziej, gdy prowadzi się zdalny biznes przez internet-czemu nie? Plus brak biurokracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adriano milcz już,stary nudny sie robisz.pocisku brak a jak zwykle kończy sie na podlocie nie wypale%-)

Znajomy mojej matki z angli z filipin skołował sobie babe.prowadzi tam biznes.serwis cos w rodzaju showup.Polskie kurewki leca na kebebów i czarnuchów i innych wykretów.a schemat jest ten sam.białas dla filipinek jest tym samym towarem liksusowym.jezeli białas tam jest to znaczy stac go nato zeby na takie zadupie zawitac.kazda chce miec białasa bo kazda chce spierdolic z tej pipidówy.pewnie jeszcze w to wchodza kwestie papierowe zeby z tamtad spierdolić.cos w rodzaju wielka miłosc ukrainki do polaka%-)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. Zgadzam się.

Chociaż układ uczciwy. Z tym że mówię, ponoć można dymać na pęczki nawet nic im nie stawiając, no może poza drinkiem albo herbatką na przywitanie za 2 zł w przeliczeniu.

Ja tam żony raczej nie będę leciał szukać, ino wybałamucić jak największą ilośc, jak czyngis czan.

Poza tym jeszcze nie zrealizowałem nigdy fantazji o trójkącie, a tam to ponoć łatwe, jak się ma minimum gry.  A Polki chyba do łatwych albo najłatwiejszych nie należą (czy należą? Wypowie się jakiś ruchacz?) w porównaniu do innych nacji.

 

Teraz robię sobie listę najładniejszych, jak zbiorę ich kilkadziesiąt to sobie opłace konto i uderzę na mały cyber flirt. I będę nakręcał regularnie, przylecę na gotowe. Z tymże nie wiem keidy, bo chciałem tutaj wiele spraw w PL załatwić, na siłke pójść, przypakować trochę itd. Zobaczymy.

Edytowane przez Tamten Pan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filipinki widuję jedynie na kamerkach xhamster i zupełnie nie podchodzą mi sexualnie.

Czarne też nie za bardzo...

 

 

Polki są najłatwiejsze dla obcokrajowców, ale to chyba dotyczy wszystkich kobiet świata, że dla obcych łatwiej rozchylają uda (Filipinki dla białych, Ukrainki u nas, nasze na zachodzie Europy itp)

Może to jakieś podświadomie zaprogramowane mieszanie genów na te baby działa ?

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukrainki jakos sie musza postarac.żeby wyrwac sie z chujni.najczesciej albo praca albo studia. zeby złowic misia.odjebac 2 lata zeby urzad ten od wiz itd sie odjebał.albo z bomby dzieciaka strzelić

 

Są jeszcze cwańsze niż Polki, mojego znajomego z byłej pracy jedna z dzieciakiem chciała naprawde nieźle wpuścić w maliny, dopiero ja mu przemówiłem do rozumu i wywalił ją z domu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie lekko offtopowe, ale ciągle o portalach radnkowych.

Badoo- wiem że to trochę wysypisko śmieci, ale słyszalem różne pikantne historie. Ktoś coś tam ugrał? Warto im dawać 30 złociszy za te ich "supermożliwości" i inne pierdy? Założyłem sobie konto również, wrzuciłem cośtam, opisu żadnego, widzę że mnie trochę lasek pododawało, ale nie wiem nawet czy są jadalne, czy pasztety. Ogólnie nie ogarniam dziwnej mechaniki tej śmiesznej stronki. Tylko mi nie piszcie, że laski tam są w 99% przypadków ciężko upośledzone umysłowo, bo to już akurat zauważyłem.

Edytowane przez Tamten Pan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy się śmiejecie, a mój kumpel poznał na jakimś zaadoptujfaceta.pl wnuczkę w chuj znanego polityka (z takiej uroczej partii co rządziła długi czas w PL) i do tej pory z nią jest.

Prace w najlepszych korpo w warszawie miał załatwiane bez kiwnięcia palcem i bez rozmowy kwalifikacyjnej :D Wcześniej miał 14 innych, poznawał je po prostu zagadując w życiu realnym, ale uznał że się zarejestruje na jakimś "rooshoofym goofienku :)))))))" (bez obrazy pika :D) i się ździwił.

Zdarza się :D

Edytowane przez Tamten Pan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy się śmiejecie, a mój kumpel poznał na jakimś zaadoptujfaceta.pl wnuczkę w chuj znanego polityka (z takiej uroczej partii co rządziła długi czas w PL) i do tej pory z nią jest.

Prace w najlepszych korpo w warszawie miał załatwiane bez kiwnięcia palcem i bez rozmowy kwalifikacyjnej 

 

I to jest właśnie w ch... smutny i przygnębiający obraz naszego grajdoła nad Wisłą.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po tytułach mejli widać, że to w większości są boty.

 

No się haker znalazł :D Nie, tam po prostu możesz wybrać kategorię nagłówka jak do kogoś piszesz, samemu nie można ich tytułować.

 

 

 

Poza tym, gdzieś słyszałem, że związek z kobietą z tamtych stron, to spory obowiązek finansowy wobec rodziny, a zazwyczaj rodzinni są.

 

No związek to pewnie tak, ale kto ci każe w związki wchodzić.

Edytowane przez Tamten Pan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób na Polkę:
1. Wyglądaj ok/normalnie.

2. Weź kumpla jak wyżej.

3. Obydwoje znacie jeden język obcy perfekt, drugi (angielski najlepiej) trochę gorzej, będziecie używać go do komunikacji z świnkami.

4. Balety, podbijacie i kulawym/niezłym angielskim zaczynacie rozmowy, wymieniajcie między sobą z kolegą uwagi w waszym "ojczystym" języku.

5. Walicie kitę, że dopiero przyjechaliście etc, macie mieszkanie/hotel, sami już coś wymyślicie.

6. Po dobrej zabawie, szanse, że któraś odmówi wam nocy są bardzo nikłe, bo kobitki Polki przed obcokrajowcami szybciutko zapominaj o swoich "ideałach".

Polki, zwłaszcza w kraju, mają kisiel w gaciach jak tylko usłyszą obcą mowę. Smutne ale prawdziwe, widziałem jak niedostępne cnotki po godzinie już w ślimaka lecą z nowo poznanym Niemcem czy Ruskiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy się śmiejecie, a mój kumpel poznał na jakimś zaadoptujfaceta.pl wnuczkę w chuj znanego polityka (z takiej uroczej partii co rządziła długi czas w PL) i do tej pory z nią jest.

Prace w najlepszych korpo w warszawie miał załatwiane bez kiwnięcia palcem i bez rozmowy kwalifikacyjnej :D Wcześniej miał 14 innych, poznawał je po prostu zagadując w życiu realnym, ale uznał że się zarejestruje na jakimś "rooshoofym goofienku :)))))))" (bez obrazy pika :D) i się ździwił.

Zdarza się :D

 

Wszedłbym na ten portal, ale nie podoba mi się jego tytuł i chyba widziałem kiedyś grafikę związaną z tym portalem; i był na niej mężczyzna wożony w koszyku sklepowym i nie odpowiada mi bycie towarem do kupienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też nie. Tylko mówię że na portalach randkowych różne historie się zdarzają. 

Marek pisał że wyrywał na randki.o2.pl na hektary, ale to wyglada jak jebana telegazeta z lat 90.

Dodatkowo w moim rejonie były chyba 3 stwory, które oceniam w skali od 1 do 10 na 0.

Także w sumie chciałbym znaleźć portal polski gdzie można ustawić atrakcyjny profil (jakiś ciekawy opis, poszpanować zdjęciami, pokazać wartość że jest się półboskim) tak coby samice same uderzały, albo chociaż okazywały zainteresowanie.

Gwoli zrobienia sobie "pasywnego dochodu" w temacie seksu :D

Nie spodziewam się efektu pokroju Filipin, ale spróbować mozna. Możliwości sa. Tylko medium trzeba znaleźć.

Edytowane przez Tamten Pan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sposób na Polkę:

1. Wyglądaj ok/normalnie.

2. Weź kumpla jak wyżej.

3. Obydwoje znacie jeden język obcy perfekt, drugi (angielski najlepiej) trochę gorzej, będziecie używać go do komunikacji z świnkami.

4. Balety, podbijacie i kulawym/niezłym angielskim zaczynacie rozmowy, wymieniajcie między sobą z kolegą uwagi w waszym "ojczystym" języku.

5. Walicie kitę, że dopiero przyjechaliście etc, macie mieszkanie/hotel, sami już coś wymyślicie.

6. Po dobrej zabawie, szanse, że któraś odmówi wam nocy są bardzo nikłe, bo kobitki Polki przed obcokrajowcami szybciutko zapominaj o swoich "ideałach".

 

Tyle zachodu i osoby trzecie jeszcze angażować.

 

1 Ubierz się normalnie

2 Załóż złoty zegarek (na markach nie każdy się zna, a co złoto to złoto :P)

3 Podjedź BMW (lub inny ekwiwalent w miarę drogiego auta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem że nic tak nie działa na laski jak to że jest się wyluzowanym i bezwarunkowo szczęśliwym w ich otoczeniu.

 

Można mieć wtedy podarte portki i zarywać na zwykły uśmiech :D (wykluczam z tego grona panny typu sexbomb-modelka co szukaj milionera i celuję w zwykłych, przeciętnych dziewczynach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.