Skocz do zawartości

Wasz najkrótszy podryw na portalu ;)


Brat Jan

Rekomendowane odpowiedzi

Ona:Cześć 

On: No Cześć

Ona:Co robisz dziś wieczorem? 

On: Nie mam planów

Ona:Smutno mi samej... w łóżku ?

On:Hmmm... 

Ona:Naprawdę smutno... 

On:Podaj więc adres... Zmienimy to. 

 

Otwarła w bieliźnie 

 

I było przyjemnie bo zostałem na całą noc. 

 

Spytałem rano czy często tak robi? 

Ona zdarza się gdy nie mam stałego partnera. 

 

To pokazuje że jak kobieta chcę się bzykać to doprowadzi do tego, ta miała dni płodne. 

 

Niestety kobiety tu mają łatwiej w temacie szybkiego seksu. Ale też mi się zdarzyło po pierwszej rozmowie jechać na nockę. 

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Brat Jan napisał:

A teraz najważniejsze pytanie, masz urodę chada?

Mam ponad 185 cm wzrostu i ok 90kg, chadem nie jestem, nie mam tej szczęki. Sami dobrze wiecie jak jest na portalach. Jak byłem na studiach lata 2000 to były żniwa na Sympatii, dziś 2020 i są dożynki ?. Internet zmienił podejście ludzi (w tym kobiet) w wielu aspektach. Kobiety są zmanierowane i wymagająco-oczekujące. Mam obecnie rozeznanie w rynku w moich okolicach, od dobrego roku wciąż te same twarze, niektóre osoby pojawiają się znikają na moment i znów powrót. Sam po zmianie zdjęć natknąłem się na dwie kobiety z okolicy które dwa razy zaczepiały, nie pamiętając że już raz im podziękowałem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem z panną miesiąc zanim się wybrałem do niei. Po 3 godzinach usiedliśmy na ławce. Ona zadolwolona siedzimy na ławce i zaczęła mnie zaczepiać. Trzwpotala rzęsami na lewo i prawo. To władowałem jej jęzor do ust. Odwzajemniła. Najlepsze jest to, że ja byłem dyrygentem a ona orkiestra. I robiła dosłownie to samo co ja. No najlepszy pocałunek w życiu :)

Edytowane przez Montella26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, Brat Jan said:

A teraz najważniejsze pytanie, masz urodę chada?

Wg. wiadomości kolegi to kobieta napisała do niego pierwsza. Już z tego wniosek jest prosty, że to bardzo przystojny mężczyzna. Trzeba być mega atrakcyjnym żeby coś takiego się wydarzyło.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja - Cześć X, co wykonujesz? 

Ona - Robię francuza bez gumy jeżeli z higieną ok, klasykę w zabezpieczeniu, anal, ...

Ja - Są jakieś dopłaty?

Ona - Nie ma kochanie.

Ja - Masz teraz czas? Gdzie przyjmujesz?

Ona - Tak, w ..., a za ile możesz być?

Ja - Za 10 minut. 

;)

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, self-aware napisał:

Wg. wiadomości kolegi to kobieta napisała do niego pierwsza. Już z tego wniosek jest prosty, że to bardzo przystojny mężczyzna. Trzeba być mega atrakcyjnym żeby coś takiego się wydarzyło.

Do napisania wystarczą odpowiednio spreparowane zdjęcia. ;)

 

W dniu 9.10.2020 o 17:41, Boromir napisał:

Temat powinien być zatytułowany wasz najchujowszy podryw, albo wasze najchujowsza randka z dziewczyną :);)

Może taki założę. Trzeba trochę rozruszać to forum bo tylko chady i pandemia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.