Skocz do zawartości

Wasz najkrótszy podryw na portalu ;)


Brat Jan

Rekomendowane odpowiedzi

Najkrótszy podryw na seks był kilka lat temu. Gdy poziom spermiarstwa był trochę niższy niż obecny. 

Kilka godzin przez które wymieniliśmy kilkanaście maili i smsm-ów. Ustawiłem się z nawiedzoną katoliczką na bzykanie w plenerze wieczorem, gdy wyjdzie z pracy. 

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, bernevek napisał:

Nawet jak mialem zdjecia Chada na Tinderze to rzadna nie zaproponowala sama z siebie spotkania. 

No to ja muszę być ultrachadema albo panny teraz lecą na trójkątne szczęki bo raz czy dwa mi się zdarzyło.

 

Najkrótszy podryw? O 9 wiadomość od Pani na tinderze, mówię, że jestem w pracy i odezwę się później. O 18 kilka wiadomości, może 10 i proponuję spotkanie TERAZ. Pani odpowiada, że potrzebuje godziny by się ogarnąć i pół godziny na dojazd. Rozwinęło się to do dłuższej znajomości, ostatnio dowiedziałem się, że Pani odwołała dla mnie inne spotkanie. Ot byłem lepszą gałęzią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2020 o 17:56, bassfreak napisał:

Ja się raz wkurwiłem i po jakimś czasie odpisałem "po chuj lajkujesz mój profil jak nie odpisujesz"

A bo ona liczyła, że jakiś szarmancki mężczyzna uwiedzie ją słowem pisanym, roztoczy przed nią wizję dzikiego seksu i nieskończonych zasobów, spowoduje, że kisiel jej pocieknie... - a tu pewnie poleciał jakiś kartoflano-cebulowy tekst (czyli np. "cześć" :) ).

Wiele tych księżniczek naprawdę tak rozumuje. Nie ma się czym przejmować. Zawsze najlepiej jest się chwycić jakiegoś szczegółu z jej profilu i wokół tego zbudować otwarcie. O ile chce się komukolwiek starać dla takich wybrakowanych egzemplarzy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.