Skocz do zawartości

Samotne matki z dziećmi, apogeum obłudy


Lucjusz

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomej bad-boy zrobił bąbelka po czym odwalił Copperfielda, później znalazła sobie beta-bankomat i z nim także sobie zrobiła dziecko, po czym, kopnęła go w dupę i znalazła nowego, patrzę teraz w swoją szklaną kulę i widzę co się niedługo stanie.

 

Wzorzec goni wzorzec, dziwie się facetom, którzy pakują się w związki z takimi kobietami. Jestem szczerze przekonany o tym, że człowiek może się zmienić, ale do jasnej cholery to się nie dzieje z dnia na dzień, tylko jest procesem. Jakim debilem trzeba być, aby pakować się w związek z kobietom, która puknęła się z pierwszym typem ma z nim bąbelka, z drugim to samo i zostawiła go dla tego z którym jest obecnie. Bezustanne przeskakiwanie z gałęzi na gałąź, taka małpka nawet nie ma czasu na to, aby solidnie przepracować to co się stało na innym drzewie, a tu już kolejne.

 

I jeszcze takie coś na fb.:

 

Umawianie się z kobietą z dziećmi nie przypomina umawiania się z małą dziewczynką, która przeżywa szalone, niekontrolowane i bezsensowne przygody! Kobieta, która ma dziecko, jest zdeterminowana i bardzo dobrze zna kierunek, w którym chce iść i gdzie iść.
Nie szuka ojca dla swoich dzieci, chce tylko żebyś szanował jej dzieci i był otwarty z dnia na dzień, abyś naturalnie pozwolił by miłość i opieka nad jej dziećmi się narodziły! Ponieważ nie jest w stanie całkowicie oddać się Tobie, jeśli nie kochasz najważniejszej jej części, jaką są jej dzieci.
Kobieta z dziećmi jest dojrzała, silna i niezależna, nauczyła się wcześnie sobie radzić, ponieważ była bardzo krzywdzona, gdy pozwoliła sobą dyrygować i oddała się komuś.
Dlatego nie dba o miłość do faceta, jeśli nie widzi zainteresowania. Wtedy nie wysyła Ci dowodów uczucia, bo nie poddaje się dla swoich dzieci, są jej priorytetem. Kobieta chce dobrze wychować swoje dzieci.
~ Miłość jest najważniejsza.
 
 
To jest jakaś kpina. Ku przestrodze bracia.
 
Edit. no i oczywiście zdjęcia zakochanej pary, wspólne karmienie kaczek na fb, cytaty o prawdziwej miłości, o tym jedynym, jak powinien wyglądać prawdziwy związek między kobietom, a mężczyzną itd. Niech to ktoś zatrzyma...
Edytowane przez Lucjusz
  • Like 3
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotykałem się z samotnymi matkami, najłatwiejsze kobiety na rynku matrymonialnym. Resztę pomijam, bo się nie pakowałem nigdy w bagno. Okres promocyjny do wykorzystania, a później out. Nigdy nie współczułem, bo znajdzie sobie kolejnego frajera i to szybko. Nie ma sensu się zatrzymywać. Kobiety mają nie tylko wsparcie frajerów, ale też systemowe. Doskonale o tym wiedzą i robią, co chcą. A chcą najlepszego. Ego im się podbija, bo myślą, że są najlepszymi matkami na świecie. Trendy, media społecznościowe, zero pracy nad sobą od narodzin do teraźniejszości i wychodzą takie kwiatki.

 

Jedną, z którą byłem kilka miesięcy chciałem wkręcić, żeby wróciła do ojca dziecka, chciałem kolesiowi pomóc i przekonać się, o czym ona myśli. Jej argument, dlaczego nie, bo wkurwia ją jego obecność sama. Tyle. Taki argument i to wystarczy, żeby odebrać dziecko i zniszczyć życie. Jak mówię to od kobiet nauczyłem się, że w życiu nie ma kompromisów.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem opisać podobną historię z otoczenia, ale z podkreśleniem, że ojciec tych dzieci również z myśleniem się rozminął.

 

Historia opisana wyglądała następująco: Biedna koleżanka przyjechała z obczyzny z dzieckiem, które nie mówi po polsku i żaliła się, że ani mieszkający w Polsce ojciec dziecka, ani jej własny ojciec nie zamierzają jej pomóc. Kobieta jest po studiach, ma dobrze płatny zawód, jednak siedzi na zagranicznym socjalu od kiedy urodziła dziecko. Ona bidulka niewinna. Miłości chciała i dziecka. Próbuje wychować najlepiej jak może. 

 

Po zadaniu kilku pytań wyłonił się taki obraz: 

 

Facet 1 był w FWB z Kobietą 1

Facet 2 puknął Kobietę 2 na imprezie

Powstało z tego Dziecko 1

Kobieta 1 pokłóciła się z Facetem 1

Kobieta 1 puknęła się z Facetem 2 na imprezie i stworzyła roczny związek, który już w drugim miesiącu zaowocował poczęciem Dziecka 2

Facet 2 zdradził Kobietę 1 z Kobietą 3

Kobieta 1 ponownie weszła w FWB z Facetem 1

 

 

 

Historia jakich wiele ukrywa się pod wersjami opowieści przypudrowanymi dla znajomych lub lokalsów na fejsbuczku. Dzieci szkoda. Najbardziej prawdopodobne, że będą propagować ten chory schemat. Dobrze na gównie to najwyżej pieczarki urosną. A takie właśnie "gówniane" podłoże mentalne jest niezależne od płci, wieku, pozycji i zarobków. 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 7.10.2020 o 21:45, Lucjusz napisał:

Umawianie się z kobietą z dziećmi nie przypomina umawiania się z małą dziewczynką, która przeżywa szalone, niekontrolowane i bezsensowne przygody!

Znajoma sąsiadka swego czasu odwaliła następujący numer. 

Zatrudniła się w firmie i przespała się z jej właścicielem, dziwnym trafem po czasie pojawiło się dziecko. Pani raczej dla mnie słabo atrakcyjna takie  5/10 ale miała cyc i majtki zawsze stringi, w niej mniemaniu tzw hot milf, - dla mnie bardzo niska i zbyt gruba. Dość pewną siebie i wyszczekana. 

 

Ów właściciel firmy ożenił się z nią i prowadził z nią dalej swą działalność. Po czasie ok 5 lat, wrócił kiedyś wcześniej z terenu złapał ją na gorącym uczynku na biurku z swoim pracownikiem fizycznym. 

 

W dniu 7.10.2020 o 21:45, Lucjusz napisał:

Kobieta, która ma dziecko, jest zdeterminowana i bardzo dobrze zna kierunek, w którym chce iść i gdzie iść.

Po wyprowadzeniu się od niej ale jeszcze przed rozwodem miał włamanie na Facebooku (szukanie jego winy oraz czy przypadkiem się z kimś nie spotyka). 

 

W dniu 7.10.2020 o 21:45, Lucjusz napisał:

Kobieta z dziećmi jest dojrzała, silna i niezależna, nauczyła się wcześnie sobie radzić, ponieważ była bardzo krzywdzona, gdy pozwoliła sobą dyrygować i oddała się komuś

Oczywiście rozwód to kabaret, traci na jej rzecz mieszkanie oraz dobry  samochód pomimo iż sprawę prowadzi jego zaprzyjaźniona prawniczka. 

 

Co ciekawe na osiedlu ona zrobiła mu łatkę że to on ją zdradzał ale piliśmy kiedyś piwo i wszystko mi opowiedział. 

 

 Widzę ową sąsiadkę dość często wchodząca do mieszkania już z kolejnym facetem.

 

Raz spotkałem dawnego kumpla który właśnie wchodził. Wiem że żali że faceci chcą od niej tylko seksu. Jej wersja to oczywiście mąż ją zdradził. Sprostowałem wersję z kolegą, zdziwiony nie był bo coś mu niej nie grało. 

 

A przestroga i apogeum jest takie

 

Pomimo tego iż ona doprowadziła do swojego stanu iż samotnie wychowuję dziecko, ograbiła swojego byłego męża z mieszkania i samochodu, Niezmiennie twierdzi że to wina mężczyzn - taka drobna racjonalizacja. 

 

Korzystajcie i nie wierzcie we wszystko co samotne matki mówią (warto sprawdzić wersję kobiety ale nie u jej koleżanki) 

 Pamiętajcie że polowanie samotnej matki trwa - potrzebny jest nowy co będzie tyrał na nią. 

 

Edytowane przez spitfire
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2020 o 21:45, Lucjusz napisał:

Jakim debilem trzeba być, aby pakować się w związek z kobietom, która puknęła się z pierwszym typem ma z nim bąbelka, z drugim to samo i zostawiła go dla tego z którym jest obecnie. Bezustanne przeskakiwanie z gałęzi na gałąź, taka małpka nawet nie ma czasu na to, aby solidnie przepracować to co się stało na innym drzewie, a tu już kolejne.

Kiedyś pracowałem z typem, który związał się z matką 4 dzieci. Zrobił jej kolejne 3. Najstarsza  właśnie wychodzi za mąż. 

Są już razem ponad 10 lat.

  • Zdziwiony 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/7/2020 at 9:45 PM, Lucjusz said:

Niech to ktoś zatrzyma...

Jest popyt jest podaż. Jak znasz takiego który się interesuje samotnymi matkami to możesz się tylko po głowie pukać i uświadomić ze w takiej rodzinie będzie na pozycji psa lub kota albo niżej. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2020 o 21:45, Lucjusz napisał:
Umawianie się z kobietą z dziećmi nie przypomina umawiania się z małą dziewczynką, która przeżywa szalone, niekontrolowane i bezsensowne przygody! Kobieta, która ma dziecko, jest zdeterminowana i bardzo dobrze zna kierunek, w którym chce iść i gdzie iść.
Nie szuka ojca dla swoich dzieci, chce tylko żebyś szanował jej dzieci i był otwarty z dnia na dzień, abyś naturalnie pozwolił by miłość i opieka nad jej dziećmi się narodziły! Ponieważ nie jest w stanie całkowicie oddać się Tobie, jeśli nie kochasz najważniejszej jej części, jaką są jej dzieci.
Kobieta z dziećmi jest dojrzała, silna i niezależna, nauczyła się wcześnie sobie radzić, ponieważ była bardzo krzywdzona, gdy pozwoliła sobą dyrygować i oddała się komuś.

Wiesz co jak tak sobie myślę, to wyedukowany Samiec z forum ma podobny status co taka kobita.

 

Po pierwsze (kierunek) - nie błądzi we mgle - wie w która stronę idzie i gdzie chce się dostać

Po drugie (ważność) - druga strona nigdy nie będzie ważniejsza, niż dobro własne (bo inaczej to już będzie bluepill to nie?)

Po trzecie (niezależność) - będąc skrzywdzonym i wychodząc z tego musisz mieć albo pancerz, albo metodę regeneracji. nie ma bata. osoba dojrzała i niezależna nie będzie pozwalała sobą manipulować.

 

Nie ma co się oburzać, że niektóre kobiety "dojrzały". Tak jest ten świat zbudowany. Każdy ma do tego prawo.

W dniu 7.10.2020 o 21:45, Lucjusz napisał:

Dlatego nie dba o miłość do faceta, jeśli nie widzi zainteresowania. Wtedy nie wysyła Ci dowodów uczucia, bo nie poddaje się dla swoich dzieci, są jej priorytetem. Kobieta chce dobrze wychować swoje dzieci.

No i jest logiczne, że jak jesteś z taką osobą, to musisz przyjmować podobne "wyrachowane" podejście, inaczej będą problemy.

 

Osoba dojrzała/świadoma inaczej definiuje miłość, niż osoba niedojrzała / mniej dojrzała czy mniej świadoma.

Edytowane przez lync
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, lync napisał:

Wiesz co jak tak sobie myślę, to wyedukowany Samiec z forum ma podobny status co taka kobita.

 

Po pierwsze (kierunek) - nie błądzi we mgle - wie w która stronę idzie i gdzie chce się dostać

Po drugie (ważność) - druga strona nigdy nie będzie ważniejsza, niż dobro własne (bo inaczej to już będzie bluepill to nie?)

Po trzecie (niezależność) - będąc skrzywdzonym i wychodząc z tego musisz mieć albo pancerz, albo metodę regeneracji. nie ma bata. osoba dojrzała i niezależna nie będzie pozwalała sobą manipulować.

 

Nie ma co się oburzać, że niektóre kobiety "dojrzały". Tak jest ten świat zbudowany. Każdy ma do tego prawo.

Nie do końca. Społeczeństwo raczej przestrzega wszystkich przed "starymi, zdziwaczałymi kawalerami" czy "facetami co lecą na młode dupy". Samotne matki mają w mainstreamie raczej dobry PR - niegroźny dla młodych chłopców.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.