Skocz do zawartości

Problem z chrapaniem


marios27

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka bracia.

Mam problem dotyczący z chrapaniem a mianowicie kiedy śpię na plecach gdzie bynajmniej dla mnie jest to najlepsza pozycja moje chrapanie przypomina dzwieki lokomotywy, zresztą kobita mnie nagrala i dzisiaj po przebudzeniu mi puściła xD Od niedawna razem mieszkamy i o ile wcześniej nie miałem problemu teraz on się nasilił lub nawet nie wiedziałem o nim xD Dodam że lekki katar mam i może to też przez to bo wcześniej to bylo tylko lekkie pochrapiwanie. Czy ktoś z braci z a dobre metody na zażegnanie tego problemu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, marios27 napisał:

Siemka bracia.

Mam problem dotyczący z chrapaniem a mianowicie kiedy śpię na plecach gdzie bynajmniej dla mnie jest to najlepsza pozycja moje chrapanie przypomina dzwieki lokomotywy,

Masz skrzywiona przegrodę nosową albo zatkane zatoki ? Ja zrobiłem sobie operacje przegrody nosowej, prostowanie przegrody nosowej, bo miałem jedną zatkaną, od razu poprawił mi się sen, mniej chrapię i to dużo. Kolejna rzecz zakładaj sobie na głowę coś takiego, jak spisz, tylko jak masz zatkaną przegrodę nosową lub krzywą może być problem.

https://allegro.pl/oferta/opaska-na-glowe-przeciw-chrapaniu-klips-chrapanie-7809643267

8 godzin temu, EMKEJ napisał:

Zakleić usta taśmą co by zmusić się do oddychania nosem ;) 

Jak ma się krzywą przegrodę nosową, albo zatkaną nie za dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.