Skocz do zawartości

Wpadłem do Ula


adi1231-91

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy bracia samcy chce się was poradzić jak tu się zachować w pewnej sytuacji. Zapisałem się do jednorocznej szkółki policealnej gdzie na 40 ludzi jestem jako jedynym samcem w grupie. Na korytarzu też nie widzę wielu mężczyzn, same kobity. W mojej klasie jest nawet kilka młodych i całkiem ładnych. Sam nie wiem czego się spodziewać. Słyszałem, że jak jest dużo kobiet w jednym miejscu to się gryza między sobą więc, trochę mam obawy czy jeśli tak jest w istocie to czy będą chciały mnie użyć do swoich gierek. Czy słusznie? Druga sprawa, wiem, że jest zasada : gdzie się mieszka i pracuje tam się chu** nie wojuje. Czy w przypadku takiego jedno rocznego kierunku też się to tyczy? Tak tylko pytam jaka tu przyjąć postawę aby nie narobić sobie draki tak by Polak był mądry przed szkoda zamiast po haha, pozdrawiam serdecznie :)) 

Edytowane przez adi1231-91
Brak znaku interpunkcyjnego
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, adi1231-91 napisał:

Czy w przypadku takiego jedno rocznego kierunku też się to tyczy?

Nie tyczy się. 

 

Chyba, że to dla Ciebie coś bardzo ważnego i musisz to ukończyć natychmiastowo to się skup tylko na celu a dziewczyny zostaw. Inaczej, jeśli to nic ważnego i to tylko rok i potem się rozchodzicie. Wtedy baw się dobrze. Ja bym tej zasady nie przestrzegał jeśli kurs jest tylko roczny. Za chwile będzie koniec.

 

PS Może pochwal się jaka to szkółka to zaraz się dowiemy gdzie uderzać.

Edytowane przez Pacman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, adi1231-91 napisał:

Słyszałem, że jak jest dużo kobiet w jednym miejscu to się gryza między sobą więc, trochę mam obawy czy jeśli tak jest w istocie to czy będą chciały mnie użyć do swoich gierek. Czy słusznie?

Potwierdzam. Pracowalem w miejscu, gdzie były same kobiety i była straszna lipa. Najeżdżały na siebie nawzajem. Jeszcze mnie próbowały w to wmieszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, adi1231-91 napisał:

gdzie się mieszka i pracuje tam się chu** nie wojuje

Ja bym wojował :), jak rok, to z większością nawet nie będziecie się widzieć. Na co poszedłeś ?

Polecam brać ze sobą  i pić napój energetyczny superruchacz przed zajęciami :);)

 

 

 

6 godzin temu, Pacman napisał:

PS Może pochwal się jaka to szkółka to zaraz się dowiemy gdzie uderzać.

Niech zgadnę położnictwo, pielęgniarstwo albo coś z paznokciami :)

Edytowane przez Boromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, adi1231-91 napisał:

Słyszałem, że jak jest dużo kobiet w jednym miejscu to się gryza między sobą więc, trochę mam obawy czy jeśli tak jest w istocie to czy będą chciały mnie użyć do swoich gierek.

Będą się gryzły między sobą tzn rywalizowały ty raczej nie jesteś zagrożony stwierdziłbym nawet że będziesz miał niezłą beke jak będą rywalizować o twoją atencje. :) Jesteś tak naprawdę w super sytuacji obserwuj i się ucz. Jako rodzynek raczej będziesz szanowany.

Edytowane przez smerf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że zjazdy są raz, dwa razy w miesiącu - przebywanie w damskim towarzystwie nie gwarantuje Ci sukcesu. 

Jeśli nie masz określonych cech to zostaniesz co najwyżej kolegą od pozyczania notatek. 

 

Ja bym przejął inicjatywę założyłbym grupę na fb dla Waszego roku i zaprosił wszystkich na integrację grupowa do jakiejs knajpki i obserwowal co się będzie działo. 

 

Weź pod uwagę że większość z tych kobiet będzie zajęta, dzieciata albo zwyczajnie bolcowana przez kolegow spoza uczelni. 

 

Laski nie są skazane tylko na facetów że swojej grupy mając taki wybór wśród na rynku matrymonialnym. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Mroczek napisał:

przebywanie w damskim towarzystwie nie gwarantuje Ci sukcesu. 

Jeśli nie masz określonych cech to zostaniesz co najwyżej kolegą od pozyczania notatek. 

 

Weź pod uwagę że większość z tych kobiet będzie zajęta, dzieciata albo zwyczajnie bolcowana przez kolegow spoza uczelni. 

To jest najbardziej prawdopodobny scenariusz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, adi1231-91 napisał:

 

Asystent stomatologiczny, polecam :)

Mogę wybielać żeby lakierem własnej produkcji hahahaha :) Dobry pomysł na biznes :)

7 godzin temu, RENGERS napisał:

Korzystaj.

Będzie musiał zaprosić kolegę do pomocy, co dwie głowy to nie jedna :)

7 godzin temu, thyr napisał:

To sie tam uzebien naogladasz .

Lepsze to niż inne profesje lekarskie.

8 godzin temu, de braun napisał:

ciekawie się zrobi jak zaczną między sobą ustalać hierarchię, wtedy mogą zacząć Ciebie używać do swoich rozgrywek.

Pokaże swoją broń atomową i będzie po wszystkim.

8 godzin temu, Mroczek napisał:

Ja bym przejął inicjatywę założyłbym grupę na fb dla Waszego roku i zaprosił wszystkich na integrację grupowa do jakiejs knajpki i obserwowal co się będzie działo.

Dobry pomysł, trzeba zrobić rozpoznanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.