Skocz do zawartości

Pseudopandemia i jak się przed nią bronić


Jorgen Svensson

Rekomendowane odpowiedzi

Uchwalane przepisy "pandemiczne" są sprzeczne z ustawą zasadniczą, oraz z ogólnym trybem ustawodawczym - sądy masowo oddalały kary i mandaty.

 

A po ludzku - są zwyczajnie debilne. Masz nosić maskę na powietrzu, w przestrzeni "publicznej", nawet jak jesteś sam na hektarowym placu.

 

Czy rząd PiSu składa się z samych debili (jak dowodzą losy "piątki dla uśpienia polskiego rolnictwa"), czy też stoi za tym jakiś plan ?

Bo tak drastyczne ograniczenia oznaczają raczej, że przez pół roku Morawiecki , Szumowski, Kaczyński i Duda zwyczajnie walili w chuja, a to na Maderze, a to w Żoliborskiej willi czy Dużym Pałacu.

 

Także możliwe, że właśnie to jest plan - wprowadzić debilne w skali i trybie bezprawne restrykcje, kręcąc zbiorową histerię.

 

Bo w zbiorowej histerii mnóstwo ludzi zamienia się w zakompleksionych kapo.

Ich negatywne emocje nie skupiają się na tych, co walą w chuja od kilku lat, i wprowadzają rekonstrukcję sanacjo-PRLu.

 

Rozhisteryzowani kapo skupiają swoją nienawiść na "antymaseczkowcach", "pademiodenialistach", czy zwykłych sceptykach zachowujących zdrowy rozsądek.

 

Niestety, ale każdy, kto ulega histerii wirusowej, tropiąc brak maseczek na ulicach - nosi w sobie małego nazistę.

Gdyby rząd wam kazał i dał wytłumaczenie jakieś tam z dupy - strzelalibyście dzieciom w potylice.

No bo "wirus" to trzeba wykonywać rozkazy, bo tego wymaga rząd i dobro społeczne.

Tak, tak, mali naziści. Ogarnijcie się.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jorgen Svensson napisał:

Może jeszcze basen?

O tym zapomniałem...ale wszystko przede mną.

 

6 minut temu, Jorgen Svensson napisał:

Ciężko wstawić rowerek, worek i ławkę do ćwiczeń na 8m^2 na których żyję od 5lat.

 

Nie pisałem tego złośliwie, tylko cieszę się, że mam odpowiednie warunki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się absolutnie że ten "wirus medialny" to tylko preludium, taki mały teścik co można wywołać samym straszeniem ludzi :( 

Nie zdiwię się jak za jakiś czas będziemy zmuszeni się szczepić wszyscy jakimś gównem, albo brać leki z takimi ubokami że się okaże że połowa ludzkości bezpłodna albo nie dożyję 65 roku życia, choć przecież postęp w leczeniu postępował niby do tej pory :( 

Ehh, ale przecież to teoria spiskowa... :( 

Pozdro

 

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że wszystko jest na kierowane w kierunku wojny ludzie stracą robotę będą się burzyć np ta ustawa przeciwko rolnikom. Będą strajki ludzie pójdą na wojnę i zyskaja na tym miliarderzy. Chociaż też widzę trochę plusów ludzie stracą do roboty to wreszcie będą pracować fizycznie wypełni to lukę w rynku pracy a dziewczyny być może laskawym okiem spojrza na rolnikow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu pisałem tu na forum, że jako masy, jesteśmy zbyt dużą konkurencją dla oligarchii w dostępie do zasobów. Paliwa do pełnomorskich jachtów nie może zabraknąć ;) Więc kiedyś pewnie zaczną nas tępić jak szkodniki, ograniczając nam konsumpcję.

Trzeba przyznać, że mają środki i zasoby, żeby przepchnąć cokolwiek chcą.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://gazetawroclawska.pl/nowe-obostrzenia-w-mpk-wroclaw-limity-pasazerow-wzmozone-kontrole-koniec-z-przepelnionymi-autobusami/ar/c1-15237643

 

Cytat

 

NOWE ZASADY OBOWIĄZUJĄCE W MPK

  • Wrocław pozostaje w strefie żółtej, więc pojazdy MPK mogą przewozić jedynie 30 proc. liczby wszystkich miejsc siedzących i stojących przy jednoczesnym zachowaniu w pojeździe co najmniej 50 proc. wolnych miejsc siedzących.
  • Każdy kierowca i motorniczy MPK będzie miał prawo zatrzymać prowadzony przez siebie pojazd, aby wyprosić pasażera, który będzie chciał podróżować MPK bez zakrytego nosa i ust.
  • W przypadku, gdy dojdzie do przepełnienia, kierujący będzie mógł odmówić kolejnym chętnym osobom wejścia do pojazdu.
  • W przypadku ewentualnego przepełnienia, służby MPK w miarę możliwości będą uruchamiać dodatkowy pojazd, który mógłby przejąć część pasażerów.
  • W pojazdach należących do MPK Wrocław pojawi się więcej kontrolerów, którzy wraz z policją i strażą miejską będą sprawdzać przestrzeganie zasad w tramwajach i autobusach.

 

  •  
Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz dobroduszny Bill oficjalni w mediach mówił że na świecie ma być maksymalnie pół miliarda osób, w afryce testował jakieś swoje szczepionki po których się okazało że dzieci się bezpłodne stały - szarpanki z życiem o tym opowiadał, ale filmik został chyba usuniety, tak czy owak nie mogę go znaleźć :( 

A jak trwoga, to gdzie idziemy - do Billa, przecież to znany wszystkim doktor nauk medycznych, ehh...

P.S.

Tak, czy srak trzeba żyć jakoś i taki mam zamiar ;) 

Pozdro

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, Bohun said:

w afryce testował jakieś swoje szczepionki po których się okazało że dzieci się bezpłodne stały - szarpanki z życiem o tym opowiadał, ale filmik został chyba usuniety, tak czy owak nie mogę go znaleźć

Raczej udało się temu zapobiec, bo trwałą niepłodność osiągnięto by po piątej dawce a jakaś grupa lekarzy zainterweniowała po trzeciej. O ile oczywiście masz na myśli prowadzoną w marcu br. akcję "szczepień przeciwko tężcowi" prowadzoną przez WHO ramię w ramię z UNICEF w Kenii. Podejrzenia wzbudziły dwie sprawy - brak wskazań że tężec jest powszechnym zagrożeniem oraz to, że szczepiono praktycznie tylko kobiety. Bo chyba w Kenii tylko kobiety są zagrożone tężcem w czasach braku nim zagrożenia ;)

Ale podobne akcje WHO przeprowadziło też na Filipinach, w Meksyku i Nikaragui.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gnukij1 ostatnio pisał. 

16 godzin temu, gnukij1 napisał:

Przypadek zachorowania na covid w mojej firmie. Chłop 50 lat, zmarła mu matka w tygodniu na coronawirusa, gdy on i jego rodzina na kwarantannie, brak możliwości przeprowadzenia pogrzebu.

 

Trafia do szpitala, ten dobry chlopina, praktycznie brak płuc, podłączony pod respirator jeden, potem pod drugi. Załamany kompletnie, nie widzi szans aby wyjść z tego. Takiej tragedii dawno nie widziałem. Dziś usłyszałem że trafił na oiom

 

Chłopaki w firmie podłamana, ja także. Żarty z korony się pokończyły, bynajmniej u mnie, choć byłem bardzo sceptycznie do tego nastawiony. Maski nie uchronią oczywiście, ale dezynfekcja przeprowadzona już regularnie.

A niektórzy dalej plandemia. Że to nic poważnego. Że statystyka śmiertelności jest skrajnie niska, że wolność. Że niezgodność z prawem. Że nie ma prawnej podstawy noszenia maseczki.

 

A dzieją się tragedie. Oby jak najmniej. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, sargon napisał:

Bo w zbiorowej histerii mnóstwo ludzi zamienia się w zakompleksionych kapo.

Ich negatywne emocje nie skupiają się na tych, co walą w chuja od kilku lat, i wprowadzają rekonstrukcję sanacjo-PRLu.

 

14 godzin temu, sargon napisał:

Rozhisteryzowani kapo skupiają swoją nienawiść na "antymaseczkowcach", "pademiodenialistach", czy zwykłych sceptykach zachowujących zdrowy rozsądek.

 

14 godzin temu, sargon napisał:

Gdyby rząd wam kazał i dał wytłumaczenie jakieś tam z dupy - strzelalibyście dzieciom w potylice.

Uważacie się za ludzi "oświeconych", "świadomych", "łączących kropki" itp.

 

Retoryką nie różnicie się jednak od rządu, systemu, mitycznych "Onych".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, gnukij1 napisał:

Zawsze śmieszki się kończą wtedy, dopóki jakaś tragedia nie dotknie kogoś z otoczenia. 

 

Wcale to nie wyklucza scenariusza, że Covid-19 jest także narzędziem w celach politycznych

To.Przecież jedno nie wyklucza drugiego nie rozumiem po co sie kłócić.Elity wykorzystują covida do swoich celów ale jednocześnie faktycznie ktoś tam pewnie na niego naprawdę umarł (inna sprawa że miał pewnie 95 lat,stwardnienie rozsiane,raka piątego stopnia,cukrzyce,otyłość i był pod kroplówką,ale umarł,racja)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Libertyn napisał:

A dzieją się tragedie. Oby jak najmniej. 

Niestety się dzieją. I coraz więcej mam sygnałów również w swoim otoczeniu. Mąż koleżanki żony z jej poprzedniej pracy, przed 50-tką.  Jedyne na co chorował, to nadciśnienie wg. mojej wiedzy. Nie mówię już o tych, którzy zrobili PCR-a, albo na własną rękę, albo zlecony przez lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma zyskiwać w ogólnoświatowym paraliżu gospodarki? No, powiedzcie mi kurwa kto. Fabryki maseczek które przez długi okres były niewydolne? Może fabryki szczepionek których do końca jeszcze nie przetestowano i nie są gotowe? A może fabryki leków których nie ma? A może żydoilluminatomasoni kimkolwiek są?

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Libertyn napisał:

Kto ma zyskiwać w ogólnoświatowym paraliżu gospodarki? No, powiedzcie mi kurwa kto.

Wszystkie światowe rządy, które mogą wykorzystać światowy kryzys do zwiększania kontroli nad społeczeństwem, ekonomicznie najprościej rzecz ujmując niskie stopy procentowe i zwiększająca się inflacja pozwala na lepsze "rolowanie" długów a w zasadzie na pauperyzację klasy średniej. Dodatkowym czynnikiem jest możliwość państwowej regulacji rynku i tworzenie monopoli lub oligopoli, poprzez skupowanie przez państwo akcji świeżo "wydrukowanymi" pieniędzmi urzędnicy mogą transferować dowolnie wielkie kwoty do wybranych przez siebie podmiotów prywatnych bez względu na jakość oferowanych przez nie towarów/usług. Giełda już teraz jest całkowicie oderwana od realnej gospodarki. Bogaci są coraz bogatsi a klasa średnia wrzucana w ubóstwo. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Libertyn said:

A niektórzy dalej plandemia. Że to nic poważnego.

Bo to nic poważnego jak twierdzą nie tylko niektórzy ale i włoscy lekarze, badający od początku COVID u siebie. Posuwają się nawet do stwierdzenia, że covid jest wyleczalny na poziomie lekarza rodzinnego. Dodatkowe wnioski mają takie, że... już nie podłącza się ludzi do respiratorów traktując je jako zakazaną metodę leczenia (moze @absolutarianin mógłby zrobić mikro-research i potwierdzić lub zaprzeczyć?).

Początkowo zakładano że jest to rodzaj zapalenia płuc a to jest zakrzepica, więc respiratorem dobija się tych ludzi w męczarniach. Umierało 80% tych pod respiratorami, nie dlatego, ze jest to ciężka choroba tylko zastosowano zabójczą metodę leczenia czego innego. Więc respirator jest sposobem nie leczenia a śrubowania statystyk zgonów na życzenie. 

 

Nie zamierzam Cię przekonywać, tym bardziej że komunizujących ludzi z antywolnościowymi inklinacjami o zlewaczonym widzeniu świata, nawet nie warto.

Niech powyższe będzie zachętą dla reszty forumowiczów do obejrzenia rozmowy w temacie "Włoska robota". 

  • Like 7
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://gazetawroclawska.pl/wroclaw-goraczkowo-szuka-kredytu-rekordowa-dziura-w-budzecie-miasta/ar/c1-15238315

 

Cytat

Wrocławski ratusz chce się zadłużyć na kolejne blisko 220 mln złotych. Tak źle z finansami miasta jeszcze nie było. O szczegółach przeczytajcie poniżej.
Wrocławski magistrat szuka możliwości dalszego zadłużania się. Ogłoszono przetarg na udzielenie kredytów bankowych na sumę 218 mln zł. To spotęguje i tak już rekordowo wysoki deficyt sięgający blisko 450 mln zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rnext napisał:

Bo to nic poważnego jak twierdzą nie tylko niektórzy ale i włoscy lekarze, badający od początku COVID u siebie. Posuwają się nawet do stwierdzenia, że covid jest wyleczalny na poziomie lekarza rodzinnego. Dodatkowe wnioski mają takie, że... już nie podłącza się ludzi do respiratorów traktując je jako zakazaną metodę leczenia (moze @absolutarianin mógłby zrobić mikro-research i potwierdzić lub zaprzeczyć?).

Początkowo zakładano że jest to rodzaj zapalenia płuc a to jest zakrzepica, więc respiratorem dobija się tych ludzi w męczarniach. Umierało 80% tych pod respiratorami, nie dlatego, ze jest to ciężka choroba tylko zastosowano zabójczą metodę leczenia czego innego. Więc respirator jest sposobem nie leczenia a śrubowania statystyk zgonów na życzenie. 

Dokładnie tak, w zasadzie to nie covid rozpierdziela płuca tylko właśnie respirator.

Obecnie wedle sztuki medycyny winno się stosować tlenoterapię.

Jak ktoś Cię wrzuci pod respirator - współczucia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Rnext napisał:

Raczej udało się temu zapobiec, bo trwałą niepłodność osiągnięto by po piątej dawce a jakaś grupa lekarzy zainterweniowała po trzeciej. O ile oczywiście masz na myśli prowadzoną w marcu br. akcję "szczepień przeciwko tężcowi" prowadzoną przez WHO ramię w ramię z UNICEF w Kenii. Podejrzenia wzbudziły dwie sprawy - brak wskazań że tężec jest powszechnym zagrożeniem oraz to, że szczepiono praktycznie tylko kobiety. Bo chyba w Kenii tylko kobiety są zagrożone tężcem w czasach braku nim zagrożenia ;)

Ale podobne akcje WHO przeprowadziło też na Filipinach, w Meksyku i Nikaragui.

 

Tam nie chodziło o WHO, tylko o jakieś eksperymenty dobroczynnej fundacji Billa na tamtejszej ludności(szczepionki były ofkoz za free).

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.