Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Recommended Posts

Dobra pamięć, kreatywne kojarzenie (wyrazy, obrazy), duży zasób słów, rozmyślanie słowami i... trening. 

• Like 2
  • Thanks 1

Na pewno wyluzowanie podczas rozmowy.

Odkąd jestem narażony na częste rozmowy z innymi przez fakt życia w szpitalu psychiatrycznym, zacząłem przyzwyczajać się do rozmowy na żywo z różnymi ludźmi na tematy o których normalni ludzie nie rozmawiają.

Przez sporą ilość rozmów na żywo, głównie z kobietami gdzie trzeba być ostrożnym by nie wyjść na pizdę w ciągu 5 dni od niechętnego odpowiadania na zadawane pytania, przez płynne rozmowy z lekarzami skończyłem na jak narazie niechętnym i wymuszonym ale jednak - zagadywaniu do personelu medycznego o jakieś nieznaczące sprawy co wcześniej było dla mnie nie do pomyślenia aby z obcą osobą rozmawiać o tym o czy mnie muszę.

Dodatkowe utrudnienie - rozmawiam cały czas w obcym języku.

Ogólnie cały czas uśmiech do innych z pewnością pomaga. Na pewno rozmawiając z kimś mając minę i nastawienie jakbyś robił to za karę, nie będziesz "kreatywny" podczas rozmowy.

• Like 4
  • Thanks 1

17 minut temu, Analconda napisał:

Odkąd jestem narażony na częste rozmowy z innymi przez fakt życia w szpitalu psychiatrycznym

W końcu...

Powodzenia !

• Like 1
  • Haha 6

33 minuty temu, Analconda napisał:

Na pewno wyluzowanie podczas rozmowy.

Odkąd jestem narażony na częste rozmowy z innymi przez fakt życia w szpitalu psychiatrycznym, zacząłem przyzwyczajać się do rozmowy na żywo z różnymi ludźmi na tematy o których normalni ludzie nie rozmawiają.

Przez sporą ilość rozmów na żywo, głównie z kobietami gdzie trzeba być ostrożnym by nie wyjść na pizdę w ciągu 5 dni od niechętnego odpowiadania na zadawane pytania, przez płynne rozmowy z lekarzami skończyłem na jak narazie niechętnym i wymuszonym ale jednak - zagadywaniu do personelu medycznego o jakieś nieznaczące sprawy co wcześniej było dla mnie nie do pomyślenia aby z obcą osobą rozmawiać o tym o czy mnie muszę.

Dodatkowe utrudnienie - rozmawiam cały czas w obcym języku.

Ogólnie cały czas uśmiech do innych z pewnością pomaga. Na pewno rozmawiając z kimś mając minę i nastawienie jakbyś robił to za karę, nie będziesz "kreatywny" podczas rozmowy.

Serio jesteś  w psychiatryku? Co się stało, dlaczego zdecydowałeś się tam udać? Czy jest serio tak źle jak mówią? 

Słyszałem że wielu osobom służy kilka tygodni pobytu tam, że wychodzą dużo bardziej pozytywnie nastawieni. 

Ciekawi mnie to, jeśli  nie masz problemu z odpowiedzią to napisz o tym co i jak tam. Powodzenia !

8 minut temu, Adrianoob napisał:

Serio jesteś  w psychiatryku?

Tak. Wejdź na mój blog tam masz opis.

9 minut temu, Adrianoob napisał:

Słyszałem że wielu osobom służy kilka tygodni pobytu tam, że wychodzą dużo bardziej pozytywnie nastawieni. 

Myśle, że to może pomóc komuś kto ma problem w kontaktach z ludźmi.

• Thanks 1

3 godziny temu, Analconda napisał:

Tak. Wejdź na mój blog tam masz opis.

Myśle, że to może pomóc komuś kto ma problem w kontaktach z ludźmi.

Mam nadzieję, że Ci się polepszy :)  dasz link do bloga bo nie wiem gdzie to znajde ?

Edited by Adrianoob

4 minuty temu, Adrianoob napisał:

Mam nadzieję, że Ci się polepszy :)  dasz link do bloga bo nie wiem gdzie to znajde ?

• Thanks 1

Czytanie książek, pisanie pamiętników i bez wątpienia interesujący słuchacze.

😀

• Like 1

W dniu 12.10.2020 o 21:54, Lucjusz napisał:

Zmiana awatara kolego

Co jest złego w tym awatarze?

Teraz, Libertyn napisał:
W dniu 12.10.2020 o 21:54, Lucjusz napisał:

Zmiana awatara kolego

Co jest złego w tym awatarze?

Osz ty, zmieniaj bo Ci zhakuje płytę główną.

• Haha 1

7 minut temu, Lucjusz napisał:

Osz ty, zmieniaj bo Ci zhakuje płytę główną.

Ciekawe jak. Zresztą przeczytaj swoją sygnaturę i się rozchmurz

1 minutę temu, Libertyn napisał:

Ciekawe jak. Zresztą przeczytaj swoją sygnaturę i się rozchmurz

Akceptacja rzeczywistości, nie oznacza bierności, pasywności i uległości względem zachodzących wydarzeń, kolego.

2 minuty temu, Lucjusz napisał:

Akceptacja rzeczywistości, nie oznacza bierności, pasywności i uległości względem zachodzących wydarzeń, kolego.

Chyba mnie z kimś mylisz, kolego.