Skocz do zawartości

Wysławianie się


maximus2395

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno wyluzowanie podczas rozmowy.

Odkąd jestem narażony na częste rozmowy z innymi przez fakt życia w szpitalu psychiatrycznym, zacząłem przyzwyczajać się do rozmowy na żywo z różnymi ludźmi na tematy o których normalni ludzie nie rozmawiają.

Przez sporą ilość rozmów na żywo, głównie z kobietami gdzie trzeba być ostrożnym by nie wyjść na pizdę w ciągu 5 dni od niechętnego odpowiadania na zadawane pytania, przez płynne rozmowy z lekarzami skończyłem na jak narazie niechętnym i wymuszonym ale jednak - zagadywaniu do personelu medycznego o jakieś nieznaczące sprawy co wcześniej było dla mnie nie do pomyślenia aby z obcą osobą rozmawiać o tym o czy mnie muszę.

 

Dodatkowe utrudnienie - rozmawiam cały czas w obcym języku.

 

Ogólnie cały czas uśmiech do innych z pewnością pomaga. Na pewno rozmawiając z kimś mając minę i nastawienie jakbyś robił to za karę, nie będziesz "kreatywny" podczas rozmowy.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Analconda napisał:

Na pewno wyluzowanie podczas rozmowy.

Odkąd jestem narażony na częste rozmowy z innymi przez fakt życia w szpitalu psychiatrycznym, zacząłem przyzwyczajać się do rozmowy na żywo z różnymi ludźmi na tematy o których normalni ludzie nie rozmawiają.

Przez sporą ilość rozmów na żywo, głównie z kobietami gdzie trzeba być ostrożnym by nie wyjść na pizdę w ciągu 5 dni od niechętnego odpowiadania na zadawane pytania, przez płynne rozmowy z lekarzami skończyłem na jak narazie niechętnym i wymuszonym ale jednak - zagadywaniu do personelu medycznego o jakieś nieznaczące sprawy co wcześniej było dla mnie nie do pomyślenia aby z obcą osobą rozmawiać o tym o czy mnie muszę.

 

Dodatkowe utrudnienie - rozmawiam cały czas w obcym języku.

 

Ogólnie cały czas uśmiech do innych z pewnością pomaga. Na pewno rozmawiając z kimś mając minę i nastawienie jakbyś robił to za karę, nie będziesz "kreatywny" podczas rozmowy.

Serio jesteś  w psychiatryku? Co się stało, dlaczego zdecydowałeś się tam udać? Czy jest serio tak źle jak mówią? 

 

Słyszałem że wielu osobom służy kilka tygodni pobytu tam, że wychodzą dużo bardziej pozytywnie nastawieni. 

 

Ciekawi mnie to, jeśli  nie masz problemu z odpowiedzią to napisz o tym co i jak tam. Powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Adrianoob napisał:

Serio jesteś  w psychiatryku?

Tak. Wejdź na mój blog tam masz opis.

 

9 minut temu, Adrianoob napisał:

Słyszałem że wielu osobom służy kilka tygodni pobytu tam, że wychodzą dużo bardziej pozytywnie nastawieni. 

Myśle, że to może pomóc komuś kto ma problem w kontaktach z ludźmi.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Analconda napisał:

Tak. Wejdź na mój blog tam masz opis.

 

Myśle, że to może pomóc komuś kto ma problem w kontaktach z ludźmi.

Mam nadzieję, że Ci się polepszy :)  dasz link do bloga bo nie wiem gdzie to znajde ?

Edytowane przez Adrianoob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.