Skocz do zawartości

Nowy brat z pytaniem


Chadernest

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim braciom śledzę stronkę jakiś czas dziś uznałem że się zarejestruje mam do was pytanie bo już sam niewiem a więc do rzeczy 

Mam 23 lata wyglądam dosyć dobrze gadkę mam dobra nie miałem nigdy i nie mam problemów z dziewczynami ale ile kroć z kimś się wiązałem czy nawet przelotne związki zauważyłem że z kobietami dziewczynami nie lubię w ogóle przebywać i rozmawiać czuję się przy nich jakbym się cofał w rozwoju wręcz nawet mnie denerwują im wszystko trzeba pokazywać palcem jak dziecku osiągam to co chce czyli seks i znikam. Czy to jest normalne? Nie mam do nich za grosz zaufania w każdej wyczułem i wyczuwam te same gierki i manipulacje chciałbym kiedyś założyć rodzinę taka zdrowa  ale powiedzcie mi jaka jest na to szansa bo mi się wydaje że już nie będzie z kim. Po za tym czuję się pozbawiony uczuć i emocji niewierze w prawdziwa miłość. Czy wy też tak macie? 

I następne pytanie ocb z tym całym natrixem blackpill i mgtow czy coś takiego pozdrawiam jak nie ten dział to proszę o przezucenie bo jeszcze nie ogarniam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Chadernest napisał:

osiągam to co chce czyli seks i znikam. Czy to jest normalne?

Tak

35 minut temu, Chadernest napisał:

Po za tym czuję się pozbawiony uczuć i emocji niewierze w prawdziwa miłość. Czy wy też tak macie? 

Tak

35 minut temu, Chadernest napisał:

chciałbym kiedyś założyć rodzinę taka zdrowa  ale powiedzcie mi jaka jest na to szansa

50/50 uda się albo nie uda. Weź tylko pod uwagę koszty gdy się nie uda, możesz się już z nich nie odkopać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to normalne ze im nie ufasz i że nie wierzysz w miłość, też tak mam.

 

Nie ma zbyt dużej szansy żebyś znalazł żonę na 40 lat, nawet nie ma się co łudzić. One odchodzą gdy zaczyna być pod górkę u partnera z finansami lub zdrowiem. Takie już są. Nie warto się pakować. A już na pewno nie przed 30 urodzinami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Adrianoob napisał:

Tak to normalne ze im nie ufasz i że nie wierzysz w miłość, też tak mam.

 

Nie ma zbyt dużej szansy żebyś znalazł żonę na 40 lat, nawet nie ma się co łudzić. One odchodzą gdy zaczyna być pod górkę u partnera z finansami lub zdrowiem. Takie już są. Nie warto się pakować. A już na pewno nie przed 30 urodzinami....

gdyby ludzie tak myśleli na całym świecie ludzkość upadła by dawno temu

Teraz, Chadernest napisał:

Dzięki panowie czyli jest dobrze. Wasze zdrowie ???

Pozdro bracie uważaj bo w każdym kręgu jest judasz z fartem. 

Teraz, Koko564 napisał:

 

 

Chyba że nie masz kawalerek na wynajem i 190cm wzrostu i dobrych zasobów jak dojebane auto i dom to wtedy one z  tobą kończą nie ty  z nimi.

 

Żadna z takim śmieciem co ma 175cm wzrostu skode fabie w lpg i proste mieszkanie nie będzie chodziła przecież czym ona się pochwali do koleżanek że ma chłopaka ciote co 4k na ręke ma i sam kredyt spłaca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Chadernest napisał:

nie lubię ogóle przebywać i rozmawiać czuję się przy nich jakbym się cofał w rozwoju wręcz nawet mnie denerwują im wszystko trzeba pokazywać palcem jak dziecku osiągam to co chce czyli seks i znikam. Czy to jest normalne? 

Normalne. I u kobiet i u  mężczyzn. Celem finalnym jest zawsze seks niezależnie od płci. Gdyby tego nie było to dwie płcie miałyby się głęboko w dupie i nie starały się o siebie. Pomijam tutaj związki, w których chodzi o kasę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.