Skocz do zawartości

Czy da się 'polubić' seks oralny?


markospl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów! 

 

Ostatnio nachodzi mnie myśl czy jest w ogóle możliwe aby partnerka przestała grymasić na oral w moją stronę.

Marudzi mi że to żadna przyjemność dla niej i takie tam frazesy. 

Jesteśmy już razem około 2 lat czyli po 'haju' i mamy następujące fazy:

- jest ok miesiąc/dwa/trzy

- coraz słabiej

- grymasy z jej strony i akcja z musu [czyt. żadna przyjemność]

- afera z mojej strony 

 

Obecnie jestem w ostatnim punkcie cyklu i mnie to trochę znudziło, zastanawiam się czy jakkolwiek chamsko by to nie brzmiało postawić sprawy jasno że jest to MUS w związku i "na zgodę" mocniej niż zwykle sobie poużywać, całkowicie zdominować i zobaczyć co z tego wyjdzie. Obstawiam jakieś smuty z jej strony na start po fakcie za nieodpowiednie traktowanie ale wydaje mi się że długoterminowo jest szansa że będzie bardziej potulna...?

 

Co sądzicie? Jak można dalej to pokierować? 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różne formy seksu są wyrazem pożądania i zaufania. Nie wynegocjujesz tego. Jeśli ona nie lubi i zawsze nie lubiła, nic nie zdziałasz lekkim przymuszeniem. 

 

"Zdominować, by wyszło." Wieść gminna niesie, że niektóre to pociąga. Bez dodatkowych informacji nic nie można dodać. Sam znasz ją lepiej, więc oceń ryzyko. Coś mi jednak mówi, że jeśli partnerka jest na nie, wpychanie jej czegokolwiek bez dwóch powyższych czynników skończy się dla ciebie źle.

 

Oskarżenia o gwałty przybierają na sile, więc prędzej sobie szykuj ciepłą bieliznę do więzienia, bo tam się można przekonać jak to jest, gdy ktoś wpycha fiuta w gardło.

 

Może ma powód, choćby higieniczny lub psychologiczny. 

 

Wróżenie z fusów. Za mało danych. 

 

Edytowane przez JAL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to związek istnieje, bo istnieje. Lepiej już nie będzie. Z braku laku jest z tobą i musi ci co jakiś czas dać dupci, żeby to utrzymać. Ale jak sama mówi "to żadna przyjemność".

A odpowiadając na pytanie. Oczywiście., Ale nie z tobą. 

Edytowane przez balin
  • Like 8
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, markospl napisał:

afera z mojej strony

To kompletnie nie potrzebne i może budzić jedynie politowanie.

52 minuty temu, markospl napisał:

brzmiało postawić sprawy jasno że jest to MUS w związku i "na zgodę" mocniej niż zwykle sobie poużywać, całkowicie zdominować i zobaczyć co z tego wyjdzie.

Próba gwałtu może z tego wyjść lub faktycznie spodoba się jej.

52 minuty temu, markospl napisał:

Co sądzicie? Jak można dalej to pokierować? 

Sądzę że jeżeli nie chce to albo nie lubi czynności albo nie lubi czynności dla ciebie.

 

*Pożądania się nie wyprosi/nie kupi/nie wynegocjuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, markospl napisał:

...mocniej niż zwykle sobie poużywać, całkowicie zdominować i zobaczyć co z tego wyjdzie.

Sam niedawno zakładałem temat, w którym opisywałem stagnację w swoim małżeństwie. Już nie wiedziałem co robić, seks okazjonalny, bez fajerwerków, taki w wersji raczej soft. I zastosowałem taką strategię, ostrzejszy seks, nie pytanie o nastrój tylko zabieranie się za Nią czy tego chce czy nie, czasem siniaki i otarcia, czego wcześniej nie było. Zauważam naprawdę pozytywną zmianę w naszym pożyciu seksualnym, po tylu latach widzę że bywa na mnie autentycznie napalona. A wiele zaniechań wynikało z nieśmiałości, Ona zawsze była taka grzeczna w tych sprawach, ja w sumie też. Na początku trochę się tego obawiałem, że to nie ja, że tak nie potrafię, ale teraz mogę powiedzieć, że warto obudzić w sobie takie wewnętrzne zwierzę w sypialni, myślę że każdy to gdzieś tam w sobie ma. Zobaczymy jak się sytuacja będzie u mnie dalej rozwijać, jeśli to będzie trwała zmiana to opiszę w swoim temacie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć to dość upokarzające dla kobiety.

 

A one się tak dają tylko prawdziwym facetom. Dlatego cytat @Marvin to prawda...

...Tobie nie chce zrobić pały ale zrobi koledze który ją zeszmaci, spuści jej się w ryj, opluje a potem idzie do misia się wyżalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minutes ago, Eskel said:

Sam niedawno zakładałem temat, w którym opisywałem stagnację w swoim małżeństwie. Już nie wiedziałem co robić, seks okazjonalny, bez fajerwerków, taki w wersji raczej soft. I zastosowałem taką strategię, ostrzejszy seks, nie pytanie o nastrój tylko zabieranie się za Nią czy tego chce czy nie, czasem siniaki i otarcia, czego wcześniej nie było. Zauważam naprawdę pozytywną zmianę w naszym pożyciu seksualnym, po tylu latach widzę że bywa na mnie autentycznie napalona. A wiele zaniechań wynikało z nieśmiałości, [..]

Ale to trochę odmienna sytuacja od tej opisywanej przez autora wątku. U Ciebie spróbowałeś nowego podejścia i zadziałało. U niego seks oralny od początku relacji szwankuje.

 

Natomiast dla Ciebie brawo za przełamanie swoich ograniczeń i poszerzenie horyzontów!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, markospl napisał:

Co sądzicie? Jak można dalej to pokierować? 

Rozstać się.

Znaleźć inną.

2 godziny temu, markospl napisał:

Ostatnio nachodzi mnie myśl czy jest w ogóle możliwe aby partnerka przestała grymasić na oral w moją stronę

A jak było na początku relacji, kiedy to ona cię poznawała (starała się Ciebie zdobyć)?

Zgaduję że był oral 3 razy dziennie, za każdy razem mówiła że powinieneś urodzić się czarny i miała ochotę zawsze (na dworze, w przebieralni czy samochodzie)

 

Według mnie weszła ci na głowę(zdominowała) przestałeś być dla niej wyzwaniem (jej okres przydatności- termin do konsumpcji minął) przez co straciła do Ciebie szacunek.

 

Możesz teraz próbować jakieś babskie zagrywki typu: wyłączyć telefon na tydzień, osrać ją totalnie l później powiedzieć że twój siostrzeniec zmarł i przepisał na ci hotel w Sopocie i masz sporo na głowie, czy coś w tym stylu :D 

A możesz też powiedzieć że nie wiesz co czujesz albo że nie czujesz tego co kiedyś czułeś i się rozstać, zamknąć temat.

 

Przyszłości tej relacji nie wróże, to trochę tak jak byś miał wykupione akcję na firmę X - wszyscy ogarnięci ludzie mówią byś sprzedawał (rozstał się) - zaoszczędzisz dużo pieniędzy (mniej stracisz, zostanie więcej czasu i energii i zdrowia)

 

Kiedyś powstał MEM - memy w tym stylu stworzone na 99,9% przez kobietę lub cuckcolda.

https://demotywatory.pl/3919954

 

Zabawek jest tyle i są tak dostępne że nie opłaca się ich naprawiać.

Robisz to wtedy kiedy jest ona wartościowa dla Ciebie.

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie takiego problemu już dawno nie mam bo moja obecna dziewczyna już na początku związku oznajmiła mi, że robienie loda to jeden z jej największych fetyszy. Więc w sumie mi obciąga częściej niż uprawiamy seks. 

Natomiast na byle zawsze działała dobra mineta. Podkreślam jeszcze raz, dobra mineta. Z zaangażowaniem, żeby widziała, że się starasz. Wtedy zazwyczaj zawsze się odwdzięczały. Dobrze wylizana cipa potrafi zdziałać naprawdę dużo 

Edytowane przez mroczny.rycerz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, markospl napisał:

Co sądzicie? Jak można dalej to pokierować?

Proponuję Ci kolego wdrożyć kilka poniższych rad w życie i gwarantuję, że partnerka zmieni swoje podejście w tym temacie:

 

- postaraj się urosnąć, min 180cm

- ogarnij szczenę

- zacznij robić dobry hajs

- nabierz masy mięśniowej

 

Krótko mówiąc stań się dla niej atrakcyjny.

 

Powodzenia, kibicuję.

 

You Can Not No GIF by DrSquatchSoapCo

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Marvin napisał:

Może niech się wypowiedzą chłopaki, którzy obracali mężatki. Pewnie im brały po same kule, a mężowi mówiły, że to jest „be”. Tak to widzę ?

Czysta prawda. T jest właśnie najlepsze, jak chce mąż to albo boli głowa, albo kobieta jest spokojna i niczego nie chce spróbować, a jakiś gach z ulicy to fajerwerki. Ewolucyjny sens jest taki, że mąż jest już zdobyty, a kochanka trzeba do siebie przekonać.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znudziłeś jej się.

 

Zacznie ciągnąć, jak pokażesz, że ma konkurencję.

 

Wywołasz tym cieczkę.

 

Najlepszym i najprostszym remedium na brak orala, jest zmiana partnerki, życie masz tylko jedno.

 

Jak napisał ktoś wyżej, nie ma dobrego jebania bez orala i anala. 

 

 

Edytowane przez RENGERS
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, RENGERS said:

Zacznie ciągnąć, jak pokażesz, że ma konkurencję.

Wywołasz tym cieczkę.

Z tym się zgodzę, sam doradzam taki scenariusz.

To jednak nie spowoduje, że to polubi.

Będzie robić, owszem, ale nie będzie lubić.

 

Lali co lubi lody nie trzeba do nich namawiać.

Widziałem co najmniej kilka które miały wypieki gdy robiły loda, wiedziały przy tym, ze same nic nie będą miały, ani sexu, ani minety.

A jednak miały mokro od napalenia się.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się do połowy.

Taka co nie lubi będzie robić innemu, ale napalona będzie na niego i to dlatego będzie robić i się cieszyć, z tego że daje mu coś z czego on się cieszy.

 

(Jeszcze kilka "że" i "ale" i cały ten wywód się zapętli, ale co ja poradzę, że tak funkcjonują baby?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, DuchAnalityk napisał:

Czysta prawda. T jest właśnie najlepsze, jak chce mąż to albo boli głowa, albo kobieta jest spokojna i niczego nie chce spróbować, a jakiś gach z ulicy to fajerwerki. Ewolucyjny sens jest taki, że mąż jest już zdobyty, a kochanka trzeba do siebie przekonać.

Ja bym na to patrzył tak, że z jednym zaszła w ciąże i ma dziecko,to teraz z dugim może będą lepsze geny, jeśli lecimy psychologią ewolucyjną ;) 

Czym większa koombinacja genów tym lepiej, stąd parcie na ciapatych(coś jak w tej sentencji: "Czuję że nasz związek się wypala, potrzebuje przestrzeni" - kobieta myśli:"potrzebuje spółkować z jakimś niepiśmiennym afro" ;) )

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.