Skocz do zawartości

Czy kobieta z dzieckiem, otyła lub z dwoma, tymi właściwościami. Już w momencie poznanie beciaka, zaczyna go nie szanować


deleteduser91

Rekomendowane odpowiedzi

Czysto teoretycznie, bo mam nadzieję, że żaden brat nie jest w takiej relacji, to co myślicie o tym, że kobieta z dzieckiem, otyła już w momencie poznania beciaka zaczyna go nie szanować. 

Ponieważ z wielu opisów np na Tinderze, wynika jasno, że kobieta nie chcę mieć/poznawać mężczyzn z dziećmi, po rozwodzi, gdy cokolwiek go wiąże z ex-partnerką. \

 

Sprawa wydaje się oczywista wiedząc, co motywuje nasze empatyczne panie, szczególnie po okresie małej ściany, gdy przekroczą 25-26 lat. Jedna złotówka dla bombelka = -1 złotówka dla Żanetki.

Panie Bogobojne, nie kryją się wcale z tego, typu opisami ( zaznaczam, że właśnie gdy wyświetlały mi się ku mojemu rozczarowaniu kobiety 28-32, one wprost miały w opisach dotyczących kandydata: żadnych dzieci, rozwodów, eks). 

 

Nigdy żaden artykuł czy audycja nie powstała o tym, lecz gdyby mężczyzna coś takiego napisał, to by miał jeszcze miej par, niż ma. Bo jak to! Z bękartem, to niby gorsza?

Wiadomo, że przeszukując naszą planetę nie natrafimy, żeby jakakolwiek, zdrowa, nieobciążona problemami kobieta, weszła w relację z mężczyzną z dzieckiem i jeszcze buliła siano (pomagała), obcemu dziecku.

Od mężczyzn się tego wymaga, próbując wciskać kit, że to takie dojrzałe, odpowiedzialne brać kobietę z dzieckiem. 

 

Same one, zainteresowane, czyli kobiety wprost gardzą takimi mężczyznami, uważając ich za co najmniej nieatrakcyjnych. 

Mężczyzna aby wejść w taką relację, musi być na tyle słaby, właściwe w jakimś stopniu nienawidzący siebie-samego, aby przedłożyć własne dobro, finanse, spokój, niezależność, rozrywki, hobby nad bycie w jakiegoś rodzaju najniższej z możliwych relacji aby "dostąpić" za cenę godności i szacunku, możliwości obcowania z kobietą. (kukold, simp) 

 

Sprawa mnie dziwi, bo mam znajomka (wydawało się, przez chwilę, że świadomego), który sam posiadając potomstwo, wszedł w relację z kobietą z dwojgiem dzieci. 

Jego była, ma zdiagnozowaną borderline i chodziła po lekarzach, brała leki, jakieś zaczęte i nie dokończone terapię ( nie wnikam, bo dał do zrozumienia, że nie chcę o tym mówić).

Poza tym pochodziła z rodziny alkoholowej i on zresztą też. 

 

Takie przeżycia świadomość przyszłych problemów jego syna, z powodu rozwodu oraz sytuacji matki nie wystarcza mu, aby przestał myśleć o kapciorkach i skupił się na dziecku, całą energię, pieniądze inwestować w swojego syna ( w końcu, przez niego tu jest), języki obce, może boks, lekcję grania na instrumencie muzycznym. 

To jeszcze w chodzi w taką relację, gdzie syn tej typiary oczywiście jest gruby i robił scenę bo wstydzić się pojechać na obóz w wakacje, ale ćwiczyć nie zacznie. 

 

Czy na prawdę warto poświęcać, życie, czas wolny po pracy aby uczestniczyć w tego, typu dramach, z kobietą dla której jesteś od razu za rybkami i chomikiem?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, NiesamowitySzymi napisał:

Czy na prawdę warto poświęcać, życie, czas wolny po pracy aby uczestniczyć w tego, typu dramach, z kobietą dla której jesteś od razu za rybkami i chomikiem?

Oczywiście że nie warto.

Bardzo mi się spodobało określenie tzw. "małej ściany". Pasuje to do moich red pillowych przekonań że po 25 roku życia kobiety zakładają maski aby złapać jak najlepszego samca. W wieku 18-25 potrafią być autentyczne i szczere. Teoria wzięta z filmików coach red pill z yt.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, yrl napisał:

Bardzo mi się spodobało określenie tzw. "małej ściany"

Mimo, że oglądałem parę filmików Coach Red Pill, to wierzyłem, że to sam wymyśliłem :(

Ja uwielbiam Coach Greg Adams, zgadzam się z nim w 80%, tylko irytuje mnie jak oni wciskają kit, że mogliby wyrywać laski miedzy 18-25 rokiem, dopóki tego nie zobaczę, to nie uwierzę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, NiesamowitySzymi napisał:

Mimo, że oglądałem parę filmików Coach Red Pill, to wierzyłem, że to sam wymyśliłem :(

Nie padło tam takie określenie więc można przyjąć że to Ty wymyśliłeś. Dlatego napisałem że bardzo mi się ono spodobało.

Polecam jego film: Never Date A Girl Over 25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.