Skocz do zawartości

Arch stanie się wkońcu mistrzem, badania i wykresy


Turop

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, czytam kolejną książkę, w, której jest napisane, że aby osiągnąć mistrzostwo, potrzeba około 10k godzin poświęcić na daną dziedzine. 

 

 

 

Tak sobie myślałem, że wkońcu i @arch stanie się nie widzialny z swoimi kawalerkami, azjatyckimi kobietami i odkładaniem do 40 roku życia  tysiąca złotych.

 

 

 

Załóżmy, że średnio zakłada jedno konto dziennie, na, którym ćwiczy po 3 godziny, mniej więcej tyle czasu zajmuje rozpracowanie jego potężnego umysłu, policzmy to 3x365=1095 godzin w roku.Podzielmy teraz czas mistrzostwa przez roki @arch 2, na forum, odejmujac jeden rok ćwiczeń 10000-1095=8905, 8905:1095=8.13, mamy 2020 r, prawdopodobnie w 2028 roku @arch, stanie się nie widzialnym, nie banowanym na nowo użytkownikiem.

 

 

 

Jak widzicie na wszystko są badania, także musimy poczekać do 2028r, żeby nas przestał wkurwiać, nie zaprzestanie on swojej działalności, ale stanie się nie widoczny dla większości ludzi, ewoluuje w mistrza @archa.

 

 

 

 

W sumie poza archem, dosyć ciekawe spostrzeżenie, wychodziło by na to, że w ciągu 2 lat w swojej pracy stajesz się profesjonalistą, jak by to przełożyć na jakąś dziedzine, której nie lubimy a wykonujemy, czy miało by taki sam efekt jak na coś do czegoś nas ciągnie? 

 

 

 

 

 

 

 

PS. Miałem założyć temat o mistrzostwach, ale na przykładzie archa dużo łatwiej mi to zobrazować ?

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę,że aspiruje on do zostania doktorem królowej nauk. Dlatego tak ciężko pracuje i ogarnia statystykę. 

 

Niestety promotor narzucił mu temat pracy. :( 

 

Zdecydowanie coś w tym jest z tym mistrzostwem. Tak samo prawdopodobnie przykładanie się jak i bylejakość wchodzi w krew. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarty żartami, ale pomijając pewną monotematyczność trudno się z archem w pewnych kwestiach nie zgodzić. Gość ma swoją życiową filozofię, trochę przykrych doświadczeń, które każdego z nas kształtują. No i trochę za bardzo to wszystko bierze na banię, trwoni czas na roztrząsanie problemów, których nie rozwiąże ani on, ani nikt z nas. Kilka razy miałem z nim nieprzyjemne ściny, ale życzę mu dobrze. Czasem pisze mądrze, a czasem zupełnie głupio - ale to akurat żaden zarzut, bo ja mam identycznie, więc siebie musiałbym zrugać w pierwszej kolejności.

Tylko wolałbym, aby już pozostał przy jednym koncie, bo czasami naprawdę już zaczynam podejrzewać, że to arch odpisuje archowi w nawiązaniu do archa...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, thyr napisał:

zawsze dziwilo dlaczego nasz troll przyczepil sie akurat do tego forum .

???

W każdym zbioże ideału broni oSOBLIWOŚĆ.

 

Na poparcie tezy, wystarczy policzyć wszystkie wątki z ARCZEM.

 

....wtedy wychodzi mocne NIEDOPEŁNIENIE zbioru.

....brak pewnej BARWY PIKANTERII.

 

Edytowane przez Tornado
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, thyr napisał:

troll przyczepil sie akurat do tego forum

- bo leci na jakąś rezerwatkę?

- bo na innych nie dostaje atencji i go nie banują?

- bo w ogóle nie ma już innych aktywnych forów (for? Jak to się odmienia?? Wszyscy siedzą na fejsach i discordach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arch odezwał się do mnie na maila i mieliśmy przyjemność chwilę pokonwersować, a potem porozmawiać na Skype. 

 

Pisałem to już wcześniej, ale usunięto tamten temat: to jest genialny umysł, da Vinci naszych czasów - powinien mieć tu swoje podforum.

 

Dyskutant nad dyskutantami.

 

Gdybym miał więcej czasu, to sam bym robił to, co on.

 

Geniusz.

 

Niestety, wątpię, żeby był tu ktoś jeszcze, kto może to zrozumieć.

 

Piąteczka, piękny. %-)

Edytowane przez Ważniak
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Turop said:

 

W sumie poza archem, dosyć ciekawe spostrzeżenie, wychodziło by na to, że w ciągu 2 lat w swojej pracy stajesz się profesjonalistą, jak by to przełożyć na jakąś dziedzine, której nie lubimy a wykonujemy, czy miało by taki sam efekt jak na coś do czegoś nas ciągnie? 

2 lata? W 2 lata to czeladnikiem można zostać co najwyżej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Turop napisał:

W sumie poza archem, dosyć ciekawe spostrzeżenie, wychodziło by na to, że w ciągu 2 lat w swojej pracy stajesz się profesjonalistą, jak by to przełożyć na jakąś dziedzine, której nie lubimy a wykonujemy, czy miało by taki sam efekt jak na coś do czegoś nas ciągnie? 

Także ostatnio czytałem o tym książkę i z tego co tam było napisane, to mniej-więcej tak.

Idealnie byłoby, gdyby mieć pracę, która jest naszą pasją. Nie zawsze jednak jest to możliwe. Dlatego każdy powinien starać się odnaleźć swoje "ikigai" - japoński sekret spełnionego życia.

Ikigai

 

#up

W książce, którą czytałem, wyglądało to mniej-więcej tak:

Jeśli na zgłębianie danego tematu poświęcisz:

1h - liźniesz temat

10h - poznasz całkowite podstawy

100h - będziesz na średnim poziomie

1000h - jesteś ekspertem

10000h - jesteś mistrzem.

Wg badań 10k godzin to czas, w jakim mózg przystosuje się do praktycznie każdego zajęcia w sposób mistrzowski.

Mogę teraz pomylić, ale jeśli będziemy wykonywać daną czynność przez 8h dziennie, 5 dni w tygodniu, to 10k godzin osiągniemy po ok. 5 latach.

4h dziennie - 10 lat

2h dziennie - 20 lat

1h dziennie - 40 lat

Jeśli więc myślimy o tym na poważnie, należy uczynić z tego swoją pracę.

Edytowane przez Xin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arch, IMHO to osoba mega zaburzona psychicznie i mega sfrustrowana, posiadająca jaką obsesje, być może myśli że jest Mesjaszem...tak, czy owak gruba sprawa :( 

Był tu temat o psychopatii w polityce(psychopaci posiadają dużą naleciałośc NPD i dążą do tego by być w centrum zainteresowania), posądzam że Arch to taki przypadek, uparł się na to forum, gdyż jego życie, światopogląd nie zgadza się z redpill, toteż wytworzył sobie rzeczywistośc wirtualną w głowie(poprzez wyparcie) i próbuje niszczyć to forum, robiąc choćby i nawet trollerskie tematy prowokacyjne...i potem podsyła to huj wie gdzie i mówi: "O, zobaczcie co to oni tu nie wypisują" - to incele, to incele ;) itd. itp. etc.

P.S.

IMHO Arch to nie jedna osoba, a grupa osób posądzam - znających się w realu.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jak się wchodzi na forum, ta raczej zawsze ktoś chcę jakiejś pomocy - ktoś ma pytania i to jest dla mnie jasne ;) 

Zobacznie nasze dwie gwiazdy - androgeniczna i violetka -> obie mają zajebisty żywot i w ogóle super i przychodzi tu taka OSOBISTOŚĆ, do forum "dla flepów z problemami" i pisze jakieś swoje rewelacje(z tego chyba wynika że siedzenie na jakimś kolwiek forum to flepiarstwo ;) ). 

Zobaczcie że violetka aka androgeniczna pisze że :"zgadzasz się ze mną to masz ruchańsko, nie zgadzasz się to nie masz" - typowa narcystyczna manipulacja LOLXD ;) 

Do tego taka jednostka zakłada szereg kont, manipuluje ludźmi aby pisali to co ktoś taki chce i mówiąc w prost walili sobie konia tym co ktoś taki napisał, a jak się nie da to sama se pisze na swoje odpowiedzi LOLXD - jak dla mnie mega popierdolone :( 

P.S.

Tak androgeniczna - zwal sobie znowu swojego WIELKIEGO konia(hehe)  ;) 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, czechowicz napisał:

Co do Archa, to nie znam go za długo, ale przeczytałem trochę jego postów, poza tym forum czytuję od paru miesięcy i mi się jawi obraz tego człowieka jako niezwykle ciekawej persony.

Hahahahahahaahahahahahh :D

 

10 minut temu, czechowicz napisał:

Przyznaję, że chciałbym go kiedyś poznać osobiście.

A lusterko w domu masz? :D:D:D

 

Kolego... najwyższy czas iść do lekarza.

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Archa, nie znam zbyt dobrze kolegi i mogę go z kimś pomylić. 

Chapeau bas dla niego za znajomość forum i profili użytkowników. 

W razie problemów z serwerem, jestem pewien że mógłby z pamięci stworzyć kopię zapasową. 

 

Ps. To nawet pasuje, sam to zdaje się przewidział w błysku prekognicji.

Arch-iwizator

Edytowane przez Yolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu nie można pozwolić mu w końcu dalej się udzielać pod swoim pierwotnym oryginalnym nickiem. Skończyła by się paranoja i atmosfera podejrzliwości na forum. Ja wiem, że to taki lokalny folklor i wręcz nowa świecka tradycja - kto pierwszy rozszyfruje nową tożsamość Archa:) Ale to w sumie śmieszne i żałosne trochę. Strasznie dużo pary w gwizdek, dodatkowa robota dla moderatorów. Gdyby mógł się udzielać jako Arch to każdy by wiedział od razu z kim ma do czynienia. Kto by chciał to by wchodził z nim w dyskusję a kto nie to by ignorował. Wg mnie są tu obecnie o wiele bardziej toksyczne osoby i jakoś nikt im nie czyni afrontu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.