Skocz do zawartości

Seryjny "samobójca" znowu uderza ?


Templariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Dostał propozycję nie do odrzucenia.

 

Polecam ludziom o mocnych nerwach http://yelita.pl/artykuly/art/lista-tajemniczych-zgonow

 

Jeden z wielu przykładów.

 

Cytat

Michał Falzmann – kontroler NIK-u, badający sprawę FOZZ – umiera “na serce” 18.07.1991 r. Jego nagła śmierć w czerwcu 1991 r. wyglądała na zawał. Dziwne jest jedynie to, że 38-letni mężczyzna doznał go krótko po tym, jak domagał się powołania specjalnej sejmowej komisji ds. FOZZ.

 

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CBA przymknęło nie tylko Giertycha, ale i miliardera Ryszarda Krauzego, nie licząc innych, mniejszych "osobistości".

 

https://www.onet.pl/informacje/onetpoznan/roman-giertych-i-ryszard-k-uslyszeli-zarzuty/q4557j1,79cfc278

W tle grube pieniądze...

 

Cytat

[...] Powiedział, że zdarzyła mu się niesłychana sytuacja, nigdy w życiu nie zemdlał, nie omdlał. Znalazł się w łazience w mieszkaniu razem z agentem i następnie, cytuję: "on coś zrobił, ja straciłem przytomność i nie wiem co się dalej stało, obudziłem się dopiero w szpitalu" - mówiła Machińska.

Zastępczyni RPO uzyskała zgodę od Giertycha na upublicznienie tych słów. - Następnie powiedział również, że użyto wobec niego kajdanek. Tutaj dochodzimy do bardzo poważnej sprawy. W naszym odczuciu jest to karygodne nadużycie środków przymusu bezpośredniego, kiedy nie ma takich podstaw. Cała sprawa związana z zatrzymaniem pana mec. Giertycha pokazuje opresyjną siłę państwa - stwierdziła Machińska.

 

Rznie głupa, czy faktycznie coś mu zrobili?

 

 

@Templariusz seryjny morderca? Może dopiero w areszcie go dopadnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bulwersujące jest to, że nie było przedstawiciela Izby przy przeszukaniu kancelarii. Nie wolno ot tak służbom przeglądać dokumentów adwokata. Podobnie jak przychodzą po wojskowego, to prócz policji jest żandarmeria (jeśli jest to planowe zatrzymanie).

 

Dwa ten zbieg okoliczności z terminem procesu jest rzeczywiście jakby nie patrzeć zaskakujący. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Piter_1982 napisał:

Dla mnie bulwersujące jest to, że nie było przedstawiciela Izby przy przeszukaniu kancelarii. Nie wolno ot tak służbom przeglądać dokumentów adwokata. Podobnie jak przychodzą po wojskowego, to prócz policji jest żandarmeria (jeśli jest to planowe zatrzymanie).

 

Dwa ten zbieg okoliczności z terminem procesu jest rzeczywiście jakby nie patrzeć zaskakujący. 

 

????????? ?̇? ??????́ ??ł?????? ???????? ? ?????? ??? ???? ??????????? ?????????, ???? , ?̇? ???? ??́??? ?????́???? ?????????ł?, ?̇? ??? ??ł? ????????́. ?????́?, ?̇? ??̨??̨ ?? ?????? ????ł ? ???? ????????? ?????́? ? ????? ?????????? ?? ?? ?????????ł?? https://www.rp.pl/artykul/727823-Politycy-napisli-prawo-dla-Krauzego-.html?fbclid=IwAR1ejMrIwCtAbp7dcLOKpSdMw6wcRPQnPBk-qsoHA6NogwFgPk3icbCj2ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, cst9191 said:

Rznie głupa, czy faktycznie coś mu zrobili?

Jako adwokat doskonale wie, że nie można przedstawić zarzutów - nieprzytomnemu. To śmieje się i rozmawia na łóżku szpitalnym, a gdy wchodzi prokurator - pstryk i nieprzytomny. Tylko nie przewidział, że lekarze zdiagnozują go tak, jak większość pacjentów ostatnio - zdalnie, bez potrzeby oglądania. ZUS tak robił długo przed pandemią :). Obie strony siebie warte.

Natomiast jedno nie wyklucza drugiego, ani nawet trzeciego - wśród spraw jego i (szczególnie) JD, może kryć się coś znacznie ciekawszego niż Polnord...

23 hours ago, mac said:

Polecam ludziom o mocnych nerwach

Bit na weekend: https://bliskopolski.pl/muzyka/ptaku/nara-teksty/18-beda-znikac-ludzie/

 

Edytowane przez Kespert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Piter_1982 napisał:

Dla mnie bulwersujące jest to, że nie było przedstawiciela Izby przy przeszukaniu kancelarii. Nie wolno ot tak służbom przeglądać dokumentów adwokata. Podobnie jak przychodzą po wojskowego, to prócz policji jest żandarmeria (jeśli jest to planowe zatrzymanie).

 

Dwa ten zbieg okoliczności z terminem procesu jest rzeczywiście jakby nie patrzeć zaskakujący. 

 

"– Odnosząc się do spekulacji niektórych mediów, jakoby stan zdrowia podejrzanego Romana G. wynikał z nieuprawnionej ingerencji funkcjonariuszy CBA, stanowczo stwierdzam, że ze zgromadzonych dowodów, w tym czynności przeszukania domu Romana G., która była rejestrowana i odbywała się obecności adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, wynika, iż są one całkowicie bezpodstawne – powiedział prok. Motawski."

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba przeprowadzać skomplikowanej analizy polskiego życia polityczno-społeczno-gospodarczego, bo wystarczy obejrzeć film „Układ zamknięty”. Zmieniają się tylko aktorzy, a skurwysyństwo pozostaje. Nie żal mi Giertycha. Mogę sobie i Polsce życzyć, żeby te mendy się nawzajem powybijały, bo na Eliota Nessa liczyć w naszym kraju nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.10.2020 o 22:01, Personal Best napisał:

????????? ?̇? ??????́ ??ł?????? ???????? ? ?????? ??? ???? ??????????? ?????????, ???? , ?̇? ???? ??́??? ?????́???? ?????????ł?, ?̇? ??? ??ł? ????????́. ?????́?, ?̇? ??̨??̨ ?? ?????? ????ł ? ???? ????????? ?????́? ? ????? ?????????? ?? ?? ?????????ł?? https://www.rp.pl/artykul/727823-Politycy-napisli-prawo-dla-Krauzego-.html?fbclid=IwAR1ejMrIwCtAbp7dcLOKpSdMw6wcRPQnPBk-qsoHA6NogwFgPk3icbCj2ms

Pisałem o przeszukaniu kancelarii, a nie zatrzymaniu. 

 

Krauze jest prawdopodobnie umoczony jak mało kto, tylko że oni prawa nie zmienią bo sami są umoczeni. Jedynie robią pokazówkę, zresztą dziś już wiemy więcej o całej sprawie. Naprawdę uważasz, że można zamykać adwokata dzień przed rozprawą, nawet jeśli masz przekonanie, że ktoś jest winny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 19.10.2020 o 07:28, Piter_1982 napisał:

Krauze jest prawdopodobnie umoczony jak mało kto, tylko że oni prawa nie zmienią bo sami są umoczeni. Jedynie robią pokazówkę, zresztą dziś już wiemy więcej o całej sprawie. Naprawdę uważasz, że można zamykać adwokata dzień przed rozprawą, nawet jeśli masz przekonanie, że ktoś jest winny?

Odświeżam temat, nie wiem co z Krauzem seniorem, ale jego syn ma twarz kompletnego imbecyla.

 

Natomiast Pan Giertych znowu nadaje: 

 

 

Znaczy się, wybudził się z omdlenia, albo co.

Edytowane przez cst9191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, cst9191 napisał:

Znaczy się, wybudził się z omdlenia, albo co.

Może ma "szersze plecy" niż zleceniodawcom "seryjnego samobójcy" się wydawało.

Albo akcja z Giertychem i Krauze była tylko ostrzeżeniem, pokazówką dla innych typu "patrzcie co my możemy z każdym zrobić".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.