Skocz do zawartości

Podoba mi się w Tobie...


Rekomendowane odpowiedzi

Taka mała zabawa. Siedzę w tej kwarantannie i coraz mniej mam pozytywnych informacji wokół. Myślę, że to co chcę Wam zaproponować może się okazać i podnoszące na duchu, i podbudowujące samoocene i pomagające nam wszystkim nawzajem się lepiej poznać.

 

Mianowicie - każdy kolejny komentarz ma się zaczynać od zdania z tematu :) i opisujesz co lubisz, czy jakie cechy zauważasz pozytywne u osoby piszącej komentarz przed Tobą :)

 

Miłej zabawy ✌?Przesylam Wam pozytywną energię ?

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger ! Ubiegłeś mnie! :P Już pisałam o Malvinie, a mi się wbiłeś i teraz musze o Tobie. :D 

 

@SzatanKrieger Podoba mi się w Tobie poczucie humoru i dystans do samego siebie oraz fakt, że szukasz i dbasz o swój rozwój osobisty. :) Wydajesz się być gościem o otwartym umyśle i widać, że masz mocny kręgosłup moralny - to się ceni. :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hippie Podoba mi się pisanie z Tobą na czacie, to jak fajna rozmowa, z ciekawą wymianą codziennych i niecodziennych informacji. 

podoba mi się, że odważyłaś się wrzucić filmiki na których śpiewasz. 

Podoba mi się to że idziesz swoją drogą, i pozytywnie odbierasz świat. A jak coś jest nie tak to i tak idziesz dalej bo masz własne kredki. 

Podoba mi się to, że jesteś bardzo miła. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@melody

Podoba mi się w Tobie fakt, że wydajesz się być rozsądną babką i jako ENTJ sama wspomniałaś, że jesteś przedsiębiorcza - to zawsze w ludziach cenię i podziwiam, bo sama z tym mam problem. :D Masz też swój cel i widać, że zawzięcie do niego dążysz.

 

Będę tu aktywna bo lubię ludzi komplementować ?

 @MalVina, co żeś narobiła?! :P 

Czuję, że w tym wątku będzie ostre spamowanie :D 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zjebany dzień. 

 

@HippiePodoba mi się w Tobie entuzjazm, ostry charakter i to że z łatwością nawiązujesz relacje międzyludzkie. 

 

I podejście do zobowiązań finansowych i zawodowych 

 

Osiągniesz sukces 

Edytowane przez Mroczek
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Messer wszystko mi się w tobie człowieku podoba ? Opanowanie, spokój w dyskusji, zrozumienie podstaw funkcjonowania rzeczywistości, pewność siebie, ale nie płynąca z alfowania, tylko z wewnętrznej potrzeby. Wyobrażam ciebie, jako wielkiego chłopa, który zapierdoliłby każdego, ale tego nie zrobi, tylko nauczy, spokojnie wytłumaczy, przekaże mądrość życiową xD

 

Wzór do naśladowania. Jesteś jednym z tych użytkowników, dla których tutaj w ogóle siedzę. Ty już nie grasz, ty żyjesz :) xD

  • Like 2
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mac ciężko mi znaleźć coś co może mi się w Tobie podobać. Ostatnio chciałam cie dać do ignorowania, ale nie znalazłam opcji xD. Cóż niech pomyślę... 

Może podoba mi się może to że czasami zdarza Ci się napisać fajnie coś miłego jak wyżej. I to, że potrafisz kogoś docenić. Taka szczerość jak już kogoś lubisz. Fajna jest też ta upartość, czasami się przydaje. 

 

@Falka Elen Uprzedzilaś mnie więc podoba mi się twój avatar. 

Edytowane przez Lalkaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Falka Elen to nie jest mój avatar, ja tak wyglądam.

 

@Lalkaa widzisz, nie umiesz nawet normalnie przekazać pozytywnych emocji. Dodaj mnie do ignora, właśnie to zrobiłem z tobą. Po co zaczynasz takie pierdolenie? Daj do ignorowanych i tyle. To jest pozytywny temat, miły, a jak zwykle wchodzi jakiś babsztyl i dopierdala. Nie rozumiem tego.

Edytowane przez mac
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, mac napisał:

@Messer wszystko mi się w tobie człowieku podoba ? Opanowanie, spokój w dyskusji, zrozumienie podstaw funkcjonowania rzeczywistości, pewność siebie, ale nie płynąca z alfowania, tylko z wewnętrznej potrzeby. Wyobrażam ciebie, jako wielkiego chłopa, który zapierdoliłby każdego, ale tego nie zrobi, tylko nauczy, spokojnie wytłumaczy, przekaże mądrość życiową xD

Ty mnie śledzisz w rzeczywistości, czy jak? ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MalVina O, mogę w końcu napisać o Tobie, wcześniej nie zdążyłam. :D 

Podoba mi się w Tobie twój gust muzyczny, entuzjazm i generalnie wydajesz się być rozsądną kobietką z dość sporym bagażem życiowym, myślę, że mogłybyśmy poprowadzić na żywo ciekawe dyskusje. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Hippie napisał:

@MalVina O, mogę w końcu napisać o Tobie. :D 

Podoba mi się w Tobie twój gust muzyczny, entuzjazm i generalnie wydajesz się być rozsądną kobietką :) 

Kochana ? 

@Hippie podoba mi się, że masz w sobie niezmierzone poklady pozytywizmu, dystans do siebie, odwagę wystawiania się na krytykę, i mam wrażenie - w Twoich wpisach czuć uśmiech (nie umiem tego ładniej opisać) 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och, takiego tematu nie mogę przegapić xD 

 

@MalVina podoba mi się, że nie jesteś zabetonowana na jakimś poglądzie.

Nie masz mózgu przepalonego zjebaną doktryną.

Jak wyżej - jesteś rozsądna i wiesz, że życie toczy się własnym torem i ludzi nie da się "obliczyć" jak w matematyce.

To jest nawet fajne w ludziach, jesteśmy nieprzewidywalni.

 

@Messer się przez Was zaczerwienił :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.