Skocz do zawartości

Podoba mi się w Tobie...


Rekomendowane odpowiedzi

@MalVina Pewna dojrzałość, poczucie humoru. Wydaje mi się, że jesteś prywatnie fajny milf (proszę nie karać, jeśli mylę się co do wieku).

Czuć pewne ciepło od Ciebie, nie umiem tego określić.

 

Uhh.. to będzie podwójne :D

 

@Meg4tron Rozsądny użytkownik, wydaje mi się, że dużo obserwuje.

Nie zauważyłem, by był sfiksowany na jakichś konkretnych poglądach, stara się być obiektywny.

Myślę, że byłby spoko ziomkiem.

 

@gnukij1 Nie wiem zupełnie czemu ale z Toba kojarzą mi się tematy okołoezoteryczne/duchowe.

Taki swój chłop co to więcej robi niż mówi :P 

 

@Hippie Kurła, nie wyczymie, zanim coś napisałem o jednej osobie już kolejne dodały post.

Słońce rezerwatu, miłośniczka psychologicznych wątków, analityczna, radosna i z tego co pamiętam dba o tężyznę fizyczną.

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hippie, podoba mi sie w Tobie optymizm, sposób forumułowania myśli na forum, duża kindersztuba, podejście do pracy, jak rownież gust muzyczny :)

 

@Quo Vadis? - ogromny zasób zdrowego rozsądku i krytycyzmu. Spokój i opanowanie. Ciekawe refleksje, które zawsze czytam z przyjemnością. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? że jesteś moderatorem kozackiego forum! ?

@Obliteraror już po edit, bo wyskoczył w tym samym czasie. Jeden z użytkowników, gdzie zobaczę kto zrobił wpis, to zawsze przeczytam. Mądrość życiowa ponadprzeciętna, pełen szacunek z mojej strony. Dzięki takim ludziom chce przebywać na forum i zawsze coś mądrego wniosę do mojego życia.

Edytowane przez Jan III Wspaniały
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mac napisał:

widzisz, nie umiesz nawet normalnie przekazać pozytywnych emocji. Dodaj mnie do ignora, właśnie to zrobiłem z tobą. Po co zaczynasz takie pierdolenie? Daj do ignorowanych i tyle. To jest pozytywny temat, miły, a jak zwykle wchodzi jakiś babsztyl i dopierdala. Nie rozumiem tego.

Tak dokładnie, nie umiem i mi z tym bardzo dobrze. 

Oczywiście, że dodam, to już masz gwarantowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hippie o tobie mogę powiedzieć to samo praktycznie. Pokazałaś się z twarzy, więc jesteś dla mnie autentyczną kobieta, która pragnie ciepła ;) nie tworzysz sztucznego wizerunku w necie jaka jesteś och i ach. Chętnie poznam cię na żywo.

 

@Jan III Wspaniały pomógł nie jednemu swiezakowi, w tym i mi. Pamiętam o tym i jestem gotów spłacić dług. Kojarzy mi się z dyktatorem o ciepłym serduszku ?

 

@Quo Vadis? Sensowne wypowiedzi, potrafi zachować kulturę w wątkach zapalnych. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. 

 

@Obliteraror zdroworozsądkowe podejście do życia i wielu spraw. Takie sprawia wrażenie, jestem ciekaw czy za tą pokerową twarzą, faktycznie stoi człowiek na twardych nogach i stabilnym kręgosłupie ?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? właściwe to bym o Tobie napisał mniej więcej to samo co Ty o mnie :D

Ale dorzucił bym jeszcze, że masz fajne poczucie humoru, takie internetowe xD. Wiesz o co chodzi.

Łapiesz aluzje.

Masz dystans do siebie i otaczającej nas, często smutnej rzeczywistośći.

Nie wprowadzasz na forum klimatu zwątpienia i marazmu bo po przeczytaniu iluś tam postów z rzędu jak jest chujowo z tym czy z tamtym to się odechciewa.

Właśnie, obiektywizm - to cenię w Tobie.

 

@gnukij1 rozsądny gość.

Nie gada tylko zakasa rękawy i robi.

Bez przesady w jakąś ze stron.

Zrównoważone podejście.

 

Wyobraźcie sobie co się będzie działo w tym temacie jak wpadnie arch kilkoma kontami naraz :D

Edytowane przez Meg4tron
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Meg4tron Podoba mi się  w Tobie człowieku wszystko, nie chodzi mi tylko o facjatę, ale o to, że kierujesz się, ku światłu tej ziemi - Prawdzie.

 

Cięty język, silna osobowość, zwarte, wielkie dłoni ułożone w zaciśnięte pięści, to kilka z wielu Twoich atutów.

 

Kocham Cię, tak jak wszystkich tutaj zgromadzonych, kocham miłością braterską, rzetelną, Polską.

 

Kocham nawet brata @Bohun który zarzuca mi mitomanię, mimo, że ze mnie taki mitoman, jak ze zwykłego biednego krzesła, krzesło elektryczne.

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Quo Vadis? napisał:

Wydaje mi się, że jesteś prywatnie fajny milf (proszę nie karać, jeśli mylę się co do wieku).

Nie mylisz, stara baba jestem. Tylko sztucznej szczęki brak ?

 

Ykhmm

@Yolo podoba mi się w Tobie, że masz całkiem smaczne poczucie humoru ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MalVinaPodoba mi się to, że żałożyłaś taki zajebiście pozytywny temat:)

 

@HippieJesteś jedną z nielicznych Rezerwatowiczek, wśród których nie zauważyłem wzniecania tu na forum gównoburz, dowalania facetom, wykazywania jacy jesteśmy niedobrzy, wybielania własnej płci itp. Nie wiem co musiałabyś zrobić żebym Cię dodał do ignorowanych;)

 

@macCzasami jak Ciebie czytam to zupelnie jakbym widział siebie. Poważnie. Kiedyś dawno temu w liceum czy na studiach byłem jedną z dusz towarzystwa, dziś stronie od ludzi, uwielbiam samotność i przebywanie sam na sam ze sobą i swoimi myślami i dodatkowo zabetonowałem się wśród wąskiej grupy sprawdzonych w bojach znajomych. Jesteś jedną z osób, ktorej post jak gdzieś zobaczę to ze zwykłej ciekawości przeczytam.

 

@Messer Mimo, że sam jestem dość spokojny i ciężko mnie wyprowadzić z równowagi, to mam wrażenie, że mógłbym się od Ciebie tego spokoju i cierpliwości uczyć. Nie zgadzam się ze wszystkim co piszesz, ale jak widzę jakiś Twoj post, to jak wyżej, przeczytam z ciekawości. Uwielbiam posty wyjaśniające archa. 

 

@Quo Vadis?W Tobie najbardziej podoba mi się na dzień dzisiejszy Twój obecny awatar w "koronką" w tle:P Taki na czasie i życiowy, typowo polski.

 

@ObliterarorSpokój ducha, cierpliwość. Ciebie też jest ciężko wyprowadzic w równowagi, no nie? Tłumaczysz i tłumaczysz ile wlezie, często wyłapiesz coś czego nikt inny nie zauważył. Czasami aż się chce Ciebie spotkać w realu i pogadać na wiele tematów. Mam nieodparte wrażenie, że miałbym o czym pogadać i nie takie rozmowy mogłyby trwać bardzo długo.

 

@Meg4tronTy to czasem jak coś walniesz w jakimś wątku to ja dosłownie leżę na ziemi ze śmiechu:lol:Masz tę umiejętność.

 

@Jan III WspaniałyTeż jesteś jedną z osób, którą chciałbym kiedyś w realu poznać. Twoje posty są niesamowicie życiowe, wypływające z doświadczenia i obserwacji. Bardzo mi zaimponowałeś tym, że namówiłeś swojego kolegę na założenie tu konta i opisanie swojej bardzo nieciekawej historii oraz prosiłeś w nim żeby każdy szczerze mu pomógł, ponieważ go znasz.

 

 

 

 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krugerrand dokładnie ? Dogadujemy się bez słów. Twoja aura wiedzy mnie rozpierdala ogólnie. Wbijasz do łba rzeczy najtrudniejsze prostym językiem. No i 100% zgoda ogólnie. Jesteś jednym z tych, dla których tutaj wchodzę. Szacunek i dziękuję :)

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sol ! Podoba mi się twoje poczucie humoru, kreatywnosc, otwarty umysł i generalnie wydajesz się być typową ENFPową krejzolką ale przy tym inteligentna i wszechstronna. Mam wrażenie że nadajemy. Na podobnych falach. :)  Myślę, że jakbyśmy się spotkały na żywo to byśmy pochłonęły się totalnie w głębokich dyskusjach i miałybysmy też przy tym dużo śmiechu. :D

Ach i masz niesamowity talent, na starość razem zalożymy babciny heavymetalowy band albo...będziemy pykać w hirołsy rozgniatając siebie wzajemnie jednorożcami i elfami . :D

 

Jej, dziękuję wszystkim, co napisali o mnie za tak ciepłe słowa :) ten wątek to istny poprawiacz humoru. :D

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Turop napisał:

Nikt mnie nie zjebal, nikogo nie wkurwiam to może mnie kto pochwali ?

 

 

 

Podoba mi się Twój sposób artykułowania myśli. Bardzo zgrabnie piszesz. I zawsze celnie. Plus masz fajowy avatar ?

Edytowane przez MalVina
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MalVina Aż serce rośnie już mi lepiej ?

 

 

 

 

PS, Mnie się podoba, że masz jeszcze siłę na tłumaczenie jednego gościowi na chacie o co mu samemu chodzi. 

 

 

 

Świadczy to o wierze w innych co według mnie przekłada się na poukładane relacje z samym sobą ?

Edytowane przez Turop
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.