Skocz do zawartości

Podoba mi się w Tobie...


Rekomendowane odpowiedzi

@Ancalagon ! Podoba mi się w Tobie Twój analityczny umysł, inteligentne poczucie humoru i jak na introwertyka przystało - stoicki spokój, rozsądek i obserwacja z boku. 

A i Twój wybuch entuzjazmu na czacie gdy tylko wspomniałam o tym, że następny zlot zrobiłabym w górach :D 

No i nie wspomnę o tym, że jesteś istnym wodzirejem na chatboxie :D Bez Ciebie chatbox byłby nijaki. :D 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Amperka Podobają mi się niektóre Twoje poglądy na część spraw poruszanych na forum. Doświadczenie i rozsądek, bijące od dojrzałej, nie sfeminizowanej i nie zepsutej kobiety. 

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jeszcze słowem suplementu, w skali makro słowo komentarza :) W skali makro, bo jest tutaj jedynie kilku użytkowników płci obojga, których darze dosyć ambiwalentnymi uczuciami. Skupmy się zatem na przeważającej większości.

 

Lubię Was za spektrum prezentowanych poglądów i różnorakie życiowe doświadczenia. Doświadczenie i z życia i biznesu nauczyło mnie, że często warto mniej mówić, a więcej słuchać i otaczać się ludźmi jak najlepszymi, pozwalając im działać. Bo można się od nich wiele nauczyć i w pełni uwolnić ich potencjał. Oczywiście warto najpierw pozbyć się syndromu besserwisseryzmu i doktrynerstwa, by efekt był jak najlepszy.

 

Macie ogromny potencjał :) Bywacie dla mnie inspiracją. Każdemu z osobna życzę, by odnalazł to czego szuka i czuł się szczęśliwy/a na wybranej przez siebie drodze. Niezależnie od etapu, na którym się aktualnie znajduje. 

 

Szacun.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Morfeusz Dziękuję, ale w realu jestem bardzo silną osobowością. Wiele rzeczy robię po swojemu. Dzisiaj nawet spać nie mogę z nerwów, więc sobie pracuję, bo przyjechała teściowa i mnie zrugała za to że żyję po swojemu i nie pytam nikogo o pozwolenie (w cudzysłowie - chodziło o jakieś pierdoły, aż w końcu mi wygarnęła sedno rzucając mi bardzo krzywdzące słowa). Jedyna perspektywa, którą uwzględniam i którą się mocno sugeruję to perspektywa męża. Każdy inny jak mi mówi "wiesz, Ty powinnaś..." ponosi mi ciśnienie.

Także sama nie wiem, może jestem sfeminizowana. Ja się taka nie czuję, ale każdy mi mówi, że mam mocną osobowość. Nie wiem czy się nie kłóci jedno z drugim.

 

Mam to samo spostrzeżenie, co @Obliteraror. Nie ma tu osób, których bym nie lubiła czytać. Nawet archa lubię poczytać. Mam wrażenie, że to forum ściąga ludzi o dobrym sercu (aż zemdliło, prawda? ;)). Nie ma tu chyba nikogo, komu by kompletnie "nie zależało". Mogą się panie zapierać obcasami, a panowie trepami, ale od każdego bije jakieś doświadczenie, chęć zmiany czegoś na lepsze i w gruncie rzeczy mimo tylu różnic lubimy się wzajemnie chociaż ciut.

Są tu osoby, o których czasami myślę (chociaż ich nie znam) i życzę im, żeby się wszystko poukładało, tak z głębi duszy - @SzatanKrieger, @bassfreak @Zielonooka @deomi i wielu innych. Po prostu myślę, że oni na to zasługują, to się czuje. Ale jestem spokojna, wiem, że to kwestia czasu.

  • Like 1
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Amperka

 

Dla nas nie ma ratunku, wyszło mi w teście na nice guy 71 pkt czyli górny wynik a szatanowi 100 :D

 

@Amperka lubię cię za to że jako jedyna kobieta i osoba tutaj na forum mnie rozumiesz (przynajmniej tak wynika z postów) ?

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bassfreak napisał:

@Amperka

 

Dla nas nie ma ratunku, wyszło mi w teście na nice guy 71 pkt czyli górny wynik a szatanowi 100 :D

 

@Amperka lubię cię za to że jako jedyna kobieta i osoba tutaj na forum mnie rozumiesz (przynajmniej tak wynika z postów) ?

Hahahaha, Szatan to prawdziwy prymus. Ty to jesteś taki czwórkowy uczeń. Szatan normalnie przegrał w Jumanji :D

Mam wrażenie, że Cię jakoś czuję, rozumiem, czuję nić porozumienia... (a tak na serio, to wiem, że lubisz duże cycki i duży tyłek + jesteś dobrym gościem = samczy wrażliwiec: diagnoza - BEDZIE ŻYŁ".

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.