Skocz do zawartości

Podoba mi się w Tobie...


Rekomendowane odpowiedzi

@Amperka - Lubię czytać Twoje posty, tak po prostu. Udało Cię się (wg. tego co piszesz) stworzyć fajną relację z mężem. Wydajesz się szczera.  Jak na babkę piszesz dość analitycznie i to w rezerwacie pełnym emocjonalnych wysrywów jest fajne. Co prawda nie ze wszystkim się z Tobą zgadzam ale to już inna sprawa :) No i osiągnęłaś o ile dobrze pamiętam sukces zawodowy i dobre pieniądze a taka umiejętność zawsze u mnie wzbudza duży respekt bo sam tego za bardzo nie umiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lalka! Laleczka! Podoba mi się w Twoja artystyczna dusza ale też hart ducha, mocny charakter, to że dajesz z siebie 200% i emanuje od Ciebie niesamowite ciepło. Podobają mi się też nasze głębokie rozmowy przy kawie. :) Jesteś jedną z pierwszych kobiet w rezerwacie, którą poznałam i którą mogę uznać śmiało za tę ogarniętą i świadomą :)

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, SławomirP said:

Podoba mi się twoje wnętrze

Nie wiem czemu ale rozśmieszyło mnie to, bo można ten komplement odebrać wieloznacznie. Oczywiście moja kreatywna głowa wybrała sobie te najgłupsze możliwe opcje. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SławomirP podoba mi się zdecydowanie z jakim brniesz ku własnemu celowi

1 minutę temu, Hippie napisał:

Nie wiem czemu ale rozśmieszyło mnie to, bo można ten komplement odebrać wieloznacznie. Oczywiście moja kreatywna głowa wybrała sobie te najgłupsze możliwe opcje. :lol:

Podobają mi się Twoje jelita xD. 

A tak serio to lubię to jak podchodzisz do reszty, jak ciepła jesteś

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Libertyn said:

Podobają mi się Twoje jelita xD. 

Dokładnie, to miałam z tyłu głowy ?Ewentualnie jeszcze nerki albo dwunastnica... 

Dziękuję ?

 

Mnie się w Tobie @Libertyn podoba kultura wypowiedzi, miłe usposobienie i to, że wydajesz się być pomocnym, wyrozumiałym człowiekiem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odejdę od kontekstu, i wymienię osoby które w jakiś sposób zapadły mi w pamięć, uważam, że one zasługują by o nich wspomnieć nawet jeśli w tym temacie się nie wypowiadały. 

@Obliteraror, podoba mi się w Tobie to w jaki sposób opisujesz relacje z żoną, że nie zostawiłeś jej pomimo, że gdzieś wspomniałeś, że możliwe, że problem leży możliwie po jej stronie. Podoba mi nie w jaki sposób piszesz o kobietach. Twoje zachowanie moim zadaniem zasługuje na uznanie. 

@SzatanKrieger podoba mi się Twoja "umiejętność pomocy", empatyczność, szczerość, wesołość, to, że Tobie chce się ufać. 

@Ancalagon podoba mi się to, że jesteś spokojny, miły, fajnie się z Tobą pisze, masz taki bardzo przyjemny miły charakter, podoba mi się Twoje zainteresowanie smokami ?

@MalVina podoba mi się w Tobie wszystko, jesteś otwarta, żywiołowa, mówisz co myślisz, kochająca. 

@self-aware byłeś pierwszym użytkownikiem, którego zaczęłam kojarzyć, podoba mi się, że wzbudzasz takie ludzkie uczucia i to że dążysz do celu. 

@Kali(NIE)baka podoba mi się, że jesteś zabawny. Podoba mi się, że z @Ancalagon tworzycie taką swojistą spójność na czacie. 

@Libertyn podoba mi nie Twoja wrażliwość i to, że lubisz skrzypce. 

@Trevor podoba mi się, że wymieniasz się doświadczeniami i mi pomogłeś z kontuzją. 

@Mroczek to już się powtórzę, podoba mi się upartość w dążeniu do celu. 

@Iync, nie mogę cię oznaczyć, podoba mi się Twój sposób prowadzenia konwersacji, to że jesteś miły, że może z Tobą porozmawiać na różne tematy, że interesujesz się matą i chętnie pomagasz. 

 

A na koniec jest tu taki Pan, nie mam pojęcia jak się on nazywa ale ma cudny awatar, koteczka na którego spada śnieg. No uwielbiam jego Avatar, za każdym razem gapię się na ten Avatar a nie na post ?. Przyciąga uwagę tym kotkiem. Niestety nie wiem jak się Pan nazywa ?

Edytowane przez Lalkaa
  • Like 1
  • Dzięki 5
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra powiem Wam coś miłego i szczerego a później uciekam na jakiś czas z forum, ale wrócę. 

 

Jestem tutaj relatywnie krótko, ale podoba mi się to miejsce z uwagi na zakres poruszanych zagadnień. 

 

1. @MesserLubię Cię i podziwiam za to, że potrafiłes pokonać swoje słabości i zmieniłeś jakość swojego życia.

Wielu chce, wielu o tym marzy jednak niewielu się to udaje. Ponadto podziwiam Cię za Twoją wiedzę i cel zyciowy wiem, że poradzisz sobie w biznesie. Wybacz mi moje ataki, ale ja poprostu czasem tak mam, że muszę kogoś przetestować to nie było nic osobistego a wszystkie testy zdales :)

Zresztą fajne jest w Tobie również to, że masz ogromny talent dydaktyczny i lubisz przekazywać swoją wiedzę dzięki temu stanowisz wielką wartość dla tego miejsca i myślę, że skutecznie uratowales wielu chłopakom życie dzięki Twojemu rozsądnemu podejściu do czerwonej pigułki. 

 

@Obliteraror Lubię Cię za Twoje podejście do biznesu, które  jest  zbieżne z moim światopoglądem. Podoba mi się również, że pomimo sukcesu nie zatraciles swojego człowieczeństwa i jesteś ostoją dla zagubionych chłopaków ich mentorem.

Nie patrzysz na ludzi z góry tylko pokazujesz że można rozegrać swoje karty. 

 

@arch Lubię Cię za Twoje racjonalne podejście do wielu rzeczy, poczucie humoru i konsekwencje w dążeniu do celu. 

Masz charakter i jasno sprecyzowany plan w życiu i osiągnąłes więcej niż większość Twoich rówieśników. Nie musisz tego podkreślać w swoich postach bo to powinien być Twój "słoik z ciasteczkami" powinienes do niego sięgać i szukać oparcia w sobie w każdej kryzysowej sytuacji. 

BTW - Uwielbiam Twoją arogancje :)

 

@Analcondaa - Kreatywność, poczucie humoru i inteligencja i odwagę w wyrazaniu własnego zdania. 

Jak ogarniesz swoją głowę to masz szansę na zajebiste życie

 

@mac światopogląd oparty na ascetyzmie i mordercza samodyscyplina oraz mocny kręgosłup moralny. 

 

@Ważniakpoczucie humoru, dystans i zajebiscie rzadkie podejście do życia jednym słowem masz mindset przechuja i jesteś jedną z osób, które chciałbym poznać w życiu jednak wiem, że szanujesz swoją prywatność i podobnie jak ja jesteś miznatropem więc się pewnie nigdy nie poznamy. :)

 

@SzatanKrieger za ciągła pracę nad sobą i poszukiwanie odpowiedzi, które leżą w sumie cały czas przed Tobą :)

 

Jednak wiem, że to świadczy o Twojej kreatywności i perfekcjonizmie. Jeśli mogę Ci coś polecić to posłuchaj sobie "bezwstyd" Rafała Mazura oraz "Panuj i posiadaj". 

 

Kup przesłuchaj, zrób notatki i działaj. 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Mroczek
  • Like 2
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.10.2020 o 11:43, MalVina napisał:

o której będą pisać pieśni ????

Jak by nie było to już piszą ? 

@MalVina no! Chcesz żeby smok poszedł złą drogą?

Wszystkich Was lubie bez wyróżniania. Nawet tych co mnie mają na ignore, tych co mnie mają za powietrze i tych co mnie nazywają alimenciarą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.