Skocz do zawartości

Nie podoba mi się w Tobie...


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, kochani!

 

Zainspirowany wydarzeniami pomiędzy @mac i @Lalkaa w sąsiednim wątku, w którym to kulturalnie sobie nawzajem dojebali (trzeba jednak zaznaczyć, że @Lalkaa pierwsza wytoczyła ciężkie działa, jak gdyby chcąc wyzwać @maca na solo >>kto się czubi, ten się lubi?<<, a który to @mac bez wahania podjął wyzwanie i nie omieszkał odpłacić pięknym za nadobne, ale nie będę spojlerował, albowiem działo się! Oj, działo! Kto zainteresowany, wie, gdzie szukać!), zakładam bliźniaczy wątek, w którym to jednak mówimy o tym, co nam się w danej osobie/osobach nie podoba!

 

Czyli roastujemy się nawzajem na pełnym ogniu bez hamulców!

 

Elokwentnie, kulturalnie, tak żeby roastowana osoba czuła ekscytację ze zbliżającej się podróży, gdy będziesz kazał jej spierdalać.

 

Kumasz czaczę, frajerze i frajerko?!?!

 

Siusiumajtki, beksy, cipeczki, pizdeczki, wrażliwcy, wyjątkowe płatki śniegu, osoby z kijami w dupie po samą szyję: A KYSZ! SIO! WON! SPADÓWA!

 

Zmieniam nieco zasady, bo - jak widać w tamtym wątku - łańcuszek nie zdaje egzaminu, dlatego każdy kolejny postujący może wypowiedzieć się o wszystkich poprzednich użytkownikach, którzy zostawili w tym temacie swoje pięć groszy!

 

Także biorąc udział w zabawie, sam narażasz się na zostanie zdziesiątkowanym przez wszystkie kolejne osoby.

 

Do you have what it takes?!

 

Jest to idealny sposób na zatrzymanie się na chwilę, zastanowienie nad samym sobą, autorefleksję, pracę nad swoją asertywnością, a nie jakieś dziecinne areny dla frustratów! ?

 

Jako prawdziwy mężczyzna wystawiam się na pierwszą linię frontu i domagam się niezostawienia na mnie suchej nitki! #roastme

PreciousHelplessArcticseal-size_restrict

*evil laugh*

  • Like 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ważniak

Nie podoba mi się w Tobie, że nie ma się o co do Ciebie przyjebać.

Dobrze dbasz o nienaganny wizerunek, świetnie skorelowany avatar z zawartością;)

Poczucie humoru, które wydaje się mieć mało wspólnego z wesołością, czasem przeciwnie.

 

Chyba tyle komplementów, nialatwe zadanie;)

 

Poza tym, Ty wiesz;) Dobrze byłoby sobie coś wytłumaczyć. Ale nie na forum, sprawa zamknięta. 

Edytowane przez Yolo
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jedziemy z tematem:

 

@Ważniak wkurza mnie w Tobie, że dostajesz tyle lajków - ludzie wyprztykają się na Twoje posty i potem nie mają już z czego lajkować moich. 

Tak w ogóle to ŻĄDAM PARYTETÓW W LAJKACH, 50% MA BYĆ NA POSTY KOBIET !!!!!

 

@Yolo widziałam, że miałeś spinę z moim ziomem z dyplomatów MBTI, @SzatanKrieger. Jako lojalka swojego MBTI'owego gangu muszę oczywiście dać Ci do zrozumienia, jak bardzo mi się to nie podoba :D

 

@MalVina uuuu nieświadomie weszłaś na ścieżkę roasta. A więc kochana, co Ci przyszło do głowy, żeby w tak podeszłym wieku iść na studia i stresować innych, że to nie za późno na edukację? Przecież Ci wszyscy biedn i 25-latkowie, co tak krzyczą że już za późno, złapali teraz mega zonka i omijają Twoje posty, baaa całe tematy gdzie tylko się wypowiadasz! Taki stres!

 

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ważniak naprawdę stałem się miły ostatnio, od dłuższego czasu w rezerwacie. Zakopałem topór wojenny, a tu nie. Wyskakuje i mnie atakuje. Wścieklizna.

 

Skoro wy tak ze mną to dawaj.

 

@Ważniak mnie denerwuje ciągle, bo ma ten duży napis lajkuj, a ja lajkuję i mi się lajki kończą, później nie mam dla innych. Ważniak to taki trochę oszust matrymonialny, narcyz. Zbiera wszystkie lajki, a reszta zostaje z siusiakiem w łapie. Ty uważaj, bo możesz lajka nie dostać (żartuję).

 

@Yolo to po prostu dziecko uwięzione w ciele mężczyzny. Sam się przyznał w avatarze i udaje mądrego.

 

@MalVina zmienia ciągle te avatary. Ciekawe, czy podobnie zmienia Panów w życiu, tutaj bym na nią uważał, bo po tych ostatnich zawirowaniach z nowymi avatarami już nie wiem. To na pewno jakaś bestia matrymonialna. I ma za dużo lajkaczy, jak na kobietę. Trzeba dojebać profilaktycznie.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mac napisał:

@Yolo to po prostu dziecko uwięzione w ciele mężczyzny. Sam się przyznał w avatarze i udaje mądrego.

To akurat prawda, dziękuję że to zauważyłeś:) 

Każdemu zapatrzonemu w siebie przydałaby się czasem taka autorefleksja. 

Nie wiem czy udaję mądrego. Całkiem możliwe, ponoć kiedy zachowujemy się jakbyśmy mieli cechy ktorych pragniemy, nabywamy je;)

@mac nie podoba mi się w Tobie, że tyle piszesz o kobietach i sposób w jaki to robisz. Nie klei mi się to z wizerunkiem osoby zdystansowanej, opanowanej, rozwijającej duchowo, pogodzonej z różnicami płciowymi i spełnionej życiowo. Takie mocne skupianie się na negatywach pasuje raczej do głebokiej frustracji.

 

@MalVina

Nie podoba mi się to, że nie reagujesz emocjonalnie na tych, którzy zarzucają Ci Twoją sytuację. 

Atakują wykorzystując informacje, które sama podałaś. 

To jest z Twojej strony bezczelne, tak nie dawać się sprowokować.

 

@sol

Właściwie, brak argumentów na 'nie podoba mi sie'. Wkurwia mnie to.

 

 

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Yolo napisał:

@mac nie podoba mi się w Tobie, że tyle piszesz o kobietach i sposób w jaki to robisz. Nie klei mi się to z wizerunkiem osoby zdystansowanej, opanowanej, rozwijającej duchowo, pogodzonej z różnicami płciowymi i spełnionej życiowo. Takie mocne skupianie się na negatywach pasuje raczej do głebokiej frustracji

Wybacz, ale się po prostu mylisz. Nie chce mi się za bardzo tłumaczyć. Powiem tylko, że w rzeczywistości z kobietą się przyjaźnię i to jedna z moich najlepszych znajomości. Lubię i doceniam kobiety, natomiast tutaj lubię czasami niektórych podpuszczać. Sprawdzam i testuję. Większość moich wypowiedzi dotyczy głównie spraw mężczyzn, do rezerwatu wchodzę w kwestiach czysto rozrywkowych.

 

Mylisz się w stosunku do mnie, ale to nie pierwszy raz i nie ty ostatni. Niczego nie biorę do siebie, wymieniam tylko myśli. Raz na jakiś czas mnie poniesie, bo trochę jestem egzaltowany. Wierzę we wszystko, co publikuję. Jeżeli ktoś mnie z błędu wyprowadza to dziękuję. Wielu użytkowników tutaj również przeprosiłem za błędne zachowanie lub nie do końca zrozumiałe z mojej strony, co pewnie ludzie potwierdzą. Nie boję się mówić, nie boję się dziękować i przepraszać, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Ty widzisz to, co chcesz we mnie zobaczyć. Nie rozpatrzyłeś całości wypowiedzi, skali, źle mnie odczytujesz i nie rozumiesz, albo nie starasz się zrozumieć.

 

Kobiety nie przedstawiają dla mnie świętości, dlatego dostają najczęściej zasłużony, krytyczny komentarz. Nie wynika on jednak z nienawiści, tylko szczerej chęci wzmocnienia tego miejsca jakością. Wmawiasz mi frustrację, więc chyba sam taki jesteś. Ty właśnie za bardzo przesuwasz kobiety do góry na poziomie energetycznym xD Piszesz jakieś farmazony do Pań z forum. Zawsze mam z tego bekę, taki podnóżek trochę, ojej o tobie nic nie mogę złego powiedzieć, ojej jaka ty jesteś wspaniała. Nigdy się nie dogadamy i to nie wynika z mojej "głębokiej frustracji", tylko z zażenowania. Nigdy się do ciebie praktycznie nie odnoszę w wypowiedziach, nigdy nie zaczepiam, więc zostaw mnie w spokoju, albo daj na ignora. Wszystko jedno, bo zamierzam kontynuować ten trend. Według mnie chyba sobie wyjaśniliśmy, więc mam nadzieję skończymy do siebie publikować. Szkoda czasu.

 

Wstałem tylko i już wkurwiajo, no ?

Edytowane przez mac
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mac napisał:

mam nadzieję skończymy do siebie publikować

@mac

Nie podoba mi się w Tobie brak poczucia humoru?

 

Stary, wyluzuj. Oprócz tego co napisałem, widzę sporo fajnych rzeczy. Ale temat nie o tym.

 

Ps. Ja poza kolejką. Proszę sobie nie przeszkadzać, ubliżać bez przeszkód

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ważniak

Jako ten infj zbyt wiele obczaja z krzaków i za mało się udziela razem z innymi "profesjonalnymi obczajaczmi" niech ich sosna kopnie za to.

@mac 

Za dużo ludzi daje na ignore i nie wie jak wiele go omija i jak dalej pójdzie to będzie tylko z archem rozmawiał :D 

@Yolo

Na siłę chce pomagać, musi zrozumieć że dawka ma znaczenie (też, kiedyś taki byłem, dodatkowo zrozumieć, że nie każdy chce sobie pomóc)

@Cortazar

Raz mnie pocisnął na czacie ale nie pamiętam o co chodziło :D 

@MalVina 

i @sol (serio tu mam problem. Burza muzgu)

 

@MalVina za złe wybory mężczyzn i narobienie sobie kaszanki z kisielem. Wkurza mnie to, bo jesteś fajną babką i stać Cię na więcej a wybrałaś facetów, którzy Ci zgotowali bigos na zimno.

@sol Było mnie obronić, niczym lwica swoją złapaną szynkę - wtedy! :D

(Ale dziękuje @sol - musiałem coś wymyślić)

 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Eleanor napisał:

nie podobają mi czasem Twoje długie posty, więc po prostu ich nie czytam? i mam wrażenie, że za dużo się tłumaczysz?ale tak to i tak Cię lubie?

Ktoś tu nie zamoczy ??

 

@EleanorNie podoba mi się, że sprowadziłaś @SzatanKrieger to poziomu koleżanki z kutasem ?

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SzatanKrieger napisał:

Ale @Eleanor ma rację, ja się zbyt wiele tłumaczę i faktycznie powinien krócej pisać, większości ludzi nie chce się czytać dłuższych postów. 

Masz rację, też mi się nie chce czytać jak ktoś wywali 5 postów w jednym, cytując 45 użytkowników wcześniej. 

 

 

 

@SzatanKrieger Też mnie to jednak wkurwia ?

Teraz, bassfreak napisał:

Mam focha na ciebie bo do dziś nie wysłałeś tych fot po remoncie xD

Dawaj na priv, jutro mam wolne to Ci trochę prześlę, bo dziś to za trochę do pracy. 

  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.