Skocz do zawartości

Nie podoba mi się w Tobie...


Rekomendowane odpowiedzi

Nie podoba mi się, że @Hatmehitzaleca się do @arch. Nie pamiętasz, że na niego lecą tylko "inteligentne, skomplikowane i uległe"? Zastanów się nad tym czy powinnaś jako prosta, pozbawiona uczuć wyższych,  po milionie  partnerów (?) "kobitka". Weź go szanuj, co?

 

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Lucjusz said:

Nie podoba mi się w Tobie twoje powierzchowne i popkulturowe, podejście do psychologii osobowości. 

Po czym wnosisz, że moje podejście do tych tematów jest powierzchowne i popkulturowe? Możesz rozwinąć? 

Jakie dla porównania jest Twoje? ;)  

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na waszym miejscu opamiętałbym się póki czas, bo wywołujecie wilka z lasu... 

 

 

 

1 minutę temu, Hippie napisał:

Po czym wnosisz, że moje podejście do tych tematów jest powierzchowne i popkulturowe? Możesz rozwinąć? 

Jakie dla porównania jest Twoje? ;)  

Odpiszę na to za kilka godzin lub jutro bo temat jest zbyt istotny, zbiorę myśli, uporządkuje itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywołuję was wszystkich do porządku!

 

Roastujemy wyłącznie te osoby, KTÓRE SIĘ W TYM WĄTKU WYPOWIEDZIAŁY - użytkownik @arch, którego tak namiętnie wspominacie, nie urzęduje na forum od 26. sierpnia 2018:

Dlatego prosiłbym o zaprzestanie tej masowej schizofrenii, bo jeśli ktoś czyta to forum z zewnątrz, to ogarnia go paraliżujące przerażenie - mnie by ogarniało; "Rozmawiają o jakimś gościu, którego od ponad dwóch lat już nie ma na forum, i liżą sobie odbyty, jacy to są och i ach", więc nawet na myśl by mi nie przeszło rejestrowanie się tu, a wszystkim znajomym bym mówił, aby też unikali tego miejsca jak zarazy.

 

Nie dość, że i tak to miejsce ma zły PR przez mizoginię wielu osób stąd, to teraz jeszcze to.

 

Serio? SERIO?!

 

@arch wyjątkowym dyskutantem był, co do tego nie ma wątpliwości, ale zostawcie go w spokoju.

 

Już tylu genialnych dyskutantów przez was poleciało, że ręce opadają (vide @mars i @fernando, który swoją drogą założył wspaniały wątek o ruchaniu lalek). 

 

Ogarnijcie się lepiej, bo to, co odstawiacie, to żenada na cały Internet i zakrawa o grubą paranoję.

 

Zaczynam się zastanawiać, czy te wasze oskarżenia waszych ex kobiet o borderowstwo są na miejscu - pewnie one pospierdalały od was, bo to wy macie bajpolara. Projekcja. :)

Edytowane przez Ważniak
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Ważniak napisał:

 

 

 

@mars i @fernando

 

Zaczynam się zastanawiać, czy te wasze oskarżenia waszych ex kobiet o borderowstwo są na miejscu - pewnie one pospierdalały od was, bo to wy macie bajpolara. Projekcja. :)

@Ważniak Tylko @arch staje w obronie @archow , kolego ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minutes ago, Lucjusz said:

Odpiszę na to za kilka godzin lub jutro bo temat jest zbyt istotny, zbiorę myśli, uporządkuje itd.

Ok czekam. :)  

Możesz z z odniesieniem się do konkretnych moich postów, z cytatami - jak chcesz być bardzo dokładny :) Ja się nie obrażę. ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Ważniak napisał:

Oj, działo! Kto zainteresowany, wie, gdzie szukać!), zakładam bliźniaczy wątek, w którym to jednak mówimy o tym, co nam się w danej osobie/osobach nie podoba!

Czy mnie coś ominęło ?? Czy ja tylko to odebrałam za bardzo na luzie i za bardzo miałam to gdzieś. Czy tu się rozegrała jakaś wojna o której nie mam pojęcia ?

A tak już serio, fajnie, że macie nowy śmieszny wątek dzięki temu choć przyznam się, że ja tak tego nie odebrałam (jak jakąś wojnę). ?

 

@MalVina a zmieniaj sobie nawet 10 razy dziennie. Takie Twoje prawo, a jak się nie podoba to jest opcja ignorowania. Nikomu tym krzywdy nie robisz. Wiesz tu niektórzy uważają, że mają lepsze wykształcenie medyczne niż sami lekarze więc cóż nic na to nie poradzisz. Te 10 lat nauki wyczytali w necie xD.

Edytowane przez Lalkaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ważniak Nie podoba mi się, że wymuszasz część lajków napisem w stopce.

 

@arch Nie podoba mi się, że przepłacasz za divy, psując ten rynek. ;)

 

@Still Nie podoba mi się, że przestałeś opisywać ciekawe zachowania kobiet, z którymi się spotykasz. To była kopalnia wiedzy o ich obłudzie i często zabawne historie.

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, _oliv2407 napisał:

Nie podoba mi się, że ludzie bardziej się nakręcają tym wątku niż w pozytywnym, o tym co nam się podoba. W Polsce ludzie uwielbiają się skupiać na negatywach. 

Z jednej strony tak, ale wrzuty też często są ciekawsze niż lizanie...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu od razu uważacie tamten wątek za lizanie dupy? Czy nie jest fajnie czasem usłyszeć miłe słowo od kogoś i tym samym obdarować nim też innych? 

Nawet w usłyszeniu komplementu od kogoś musicie ludzie doszukiwać się negatywów, zamiast się po prostu uśmiechnąć, syrjysli? 

 

Dalej to potwierdza fakt, jak Polska jest zakompleksionym krajem. Nikt mi nie wmówi, że nie. 

 

Mam na to rozwiązanie:

comment_C9oIjnzd5R2J2qqEPxSsdoNT7kVxng1x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Hippie napisał:

Czemu od razu uważacie tamten wątek za lizanie dupy? Czy nie jest fajnie czasem usłyszeć miłe słowo od kogoś i tym samym obdarować nim też innych? 

Nawet w usłyszeniu komplementu od kogoś musicie ludzie doszukiwać się negatywów, zamiast się po prostu uśmiechnąć, syrjysli? 

 

Dalej to potwierdza fakt, jak Polska jest zakompleksionym krajem. Nikt mi nie wmówi, że nie. 

 

Mój post na temat wrzut i lizania... zawierał elementy żartu i ironii - było to okraszone zresztą mrugnięciem: ? (takim) a Ty mi tu o kompleksach ;) . Więc relaks i miłego lizania ;)

Zresztą jak będziesz akurat gdzieś tam na końcu stosownego tematu to też mogę Ci...hm.. polizać....(no pun intended) ;)

Edytowane przez darktemplar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Ważniak Nie podoba mi się w Tobie, że będziesz ze mną chyba już do końca życia ?.

@SzatanKrieger Zawsze daje Ci lajki ale nigdy nie czytam Twoich postów bo są za długie.

@Morfeusz Nie podoba mi się w Tobie, że trochę podupadłeś ostatnio jak Ty jesteś przecież Morfeusz.

@Hatmehit Nie podoba mi się w Tobie, że jesteś taka młoda, a ja stara. ?

@Eleanor Nie podoba mi się w Tobie to, że masz taki sexowny głos. ?

  • Haha 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.