Skocz do zawartości

Nie podoba mi się w Tobie...


Rekomendowane odpowiedzi

@Lalka Nie podoba mi się to, że coś Ci się we mnie nie podoba. 

@Eleanor Nie podoba mi się, że usunęłaś ten obrazek w lekkim negliżu z avatara, czy tam fot z profilu.

 

A tak serio, @Lalka @MalVina Nie podoba mi się, że ciągle zmieniacie avatary. W dodatku na coraz brzydsze albo dziwniejsze. :P

Edytowane przez Morfeusz
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Patton napisał:

Czy możesz rozwinąć?

O twoje niskie postrzeganie samego siebie, momentami. 

 

41 minut temu, Obliteraror napisał:

Zdjęcie amerykańskiego bohatera i jednego z największych dowódców w historii nie tylko USA ma odstraszać? :)

Wygląda srogo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lalka napisał:

@SzatanKrieger Zawsze daje Ci lajki ale nigdy nie czytam Twoich postów bo są za długie.

 

Nie podoba mi się, że lalka kłamie że daje mi lajki jak nie daje i do tego nie czyta moich postów bo są za długie, bardzo to mi się nie podoba xd

@Hatmehit nie podoba mi się, że jest zajęta.

@_oliv2407 nie podoba mi się, że jest zajęta.

@Hippie nie podoba mi się, że jest zajęta (jej serce)

@BrainlikePennylooklikeAmy nie podoba mi się, że jest wolna i mnie nie chce, do tego jest zdolna a ja nie - czyli podwójnie mi się nie podoba.

@Lalkaa nie podoba mi się, że jest zajęta ale życzę jej dobrze z tym mężem, w sumie ja też chce męża chyba fajnie by było jak tak słyszę.

@MalVina nie podoba mi się, że taki fajny kawaler jak ja jej się nie podoba.

 

Nie podoba mi się, że nie kupiłem drożdży i muszę jechać znów do sklepu.

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger nie podoba mi się, że kłamiesz, ja Ci się poczwórnie nie podobam, bo dodatkowo jestem stara (halo! gdzie kupię bandaże do owijania rozpadających się moich straczych zwłok? ), używam makijażu czasami.

Nie podoba mi się, żeś kłamczuch! 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Analconda nie podoba mi się, jak życzysz ludziom śmierci i nie podoba mi się (bardzo), że za nisko siebie oceniasz.

 

@SzatanKrieger nie podoba mi się bardzo, że nie poznałam Cię gdy mialam 19 lat, że jestes dla mnie za młody ??

 ? 

@BrainlikePennylooklikeAmy nie podoba mi się mina Penny w Twoim awatarze ?

  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, MalVina napisał:

@BrainlikePennylooklikeAmy nie podoba mi się mina Penny w Twoim awatarze ?

A mi się podoba - nie podoba mi się, że Ci się nie podoba ale podoba mi się, że masz pozytywne zdanie o mnie, kiedy miałem 19 lat ale mi się nie podobało, wtedy kiedy miałem tyle lat, także w sumie sam nie wiem ale chyba wyszło na plus, dzieci masz fajne i gra :D 

1 godzinę temu, BrainlikePennylooklikeAmy napisał:

nie podoba mi się, że kłamiesz,

Ja nigdy nie kłamię :D 

Teraz, BrainlikePennylooklikeAmy napisał:

specjalnie dla Ciebie zmieniłam na lepszą

Nie podoba mi się, że pod wpływem presji zmieniłaś awatar, tamta była atrakcyjniejsza chociaż to ta sama osoba (chyba) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bohun Znowu jakiś problem ktoś ma ?

 

Niedawno jeden z braci naskoczył na mnie że sieję zamęt na innych forach bo wziął mnie za jakiegoś trolla a potem mnie przepraszał. Nie jestem tym typem co ma dziesiątki kont, sam prowadzi momentami ze sobą konwersację i ma ewidentne zaburzenia. Coś jeszcze ? Również nie mam zamiaru się silić na wyjaśnienia.

Edytowane przez Tomkowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.