Skocz do zawartości

Nie podoba mi się w Tobie...


Rekomendowane odpowiedzi

@MalVina Ostatnio zbyt często zmieniasz avatary ? Wizerunki na nich są swoimi przeciwieństwami, a z racji iż przypisuję sobie nicki, opisy i avatary jako wspólną całość danej osoby to obecnie lekko mi korki w mózgu wywala ? Ale i tak pałam sympatią ?❤️

Edytowane przez melody
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha @Ważniak you made my day tym wątkiem. :D Inicjatywa jak najbardziej wporzo :D .

Tyle, że dla mnie to wyzwanie, bo wolę jednak ludzi komplementować. :P 

Dobra, spróbuję...

@MalVina Nie podoba mi się z jaką częstotliwością zmieniasz swój avatar :P Nie zdążyłam się napatrzeć na wcześniejszy a już masz kolejny. :P 

@melodyNie podoba mi się to... że w zasadzie to nie dałaś mi jeszcze powodów by Ci dosrać :P 

 

Dobra, wystawiłam się na ogień: jedźcie po mnie równo i nie oszczędzajcie! :D Muszę wiedzieć, co muszę w sobie zmienić by być tą słynną himalajką. :D 

ql5qI2DU_400x400.jpg

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hatmehit oczywiście, wkurzasz tu wszystkie rezerwatki, razem z tą, jak jej tam @melody swoim ah oh prime time wiekiem.

 

Jako przewodnicząca geriatrycznego klubu do którego są zapraszane weteranki 25+, czuje się w obowiązku przekazać Ci, że mamy totalny ból pupy, że nasze życie się już skończyło, a Twoje rozkwita. Ale spoko, za kilka lat zapraszamy, jest już gotowy dla Ciebie bandaż dla mumii razem z dopasowanym sarkofagiem. Czekamy :D ❤️

  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej jak to to się mądrzy z mlekiem pod nosem ;) Nie to co ja. Co ja przeszłam, to taka smarkula samochodem nie przejedzie.

Tu się zamyślam, wspominam 1968 rok - Wietnam. Łza spływa mi po policzku, którą pospiesznie ocieram. Wietnam.... nie, nie chcę już o tym myśleć, nie chcę już myśleć o Wietnamie. Muszę ruszyć dalej, żyć dalej.

 

 

 

Edytowane przez Amperka
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bassfreak @Ace of Spades @Lucjusz @Mroczek @fikakowo @mph25  @Tomkowski

Za trollerstwo, to ostatnie stare niki tzw.Archa

@Yolo

Stary użytkownik, ale za bardzo fanatycznie nastawiony do religii, czuły na tym punkcie - weź takiemu powiedz prawdę to się obrazi ;)

@MalVina

Jak ktoś zauważył - szybko zmieniasz avatary, zapewne tak szybko zmieniasz emocje w stosunku do kogoś, no cóz to tłumaczy Twoją sytuację życiową, a nazywa się to BDP ;( 

Pozdro

Edytowane przez Bohun
  • Haha 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bohun napisał:

@bassfreak @Ace of Spades @Lucjusz @Mroczek @fikakowo @mph25  @Tomkowski

Za trollerstwo, to ostatnie stare niki tzw.Archa

@Yolo

Stary użytkownik, ale za bardzo fanatycznie nastawiony do religii, czuły na tym punkcie - weź takiemu powiedz prawdę to się obrazi ;)

To tyle, jedziecie z koksem moi mili ;) 

Pozdro

... Nie jestem żadnym Archem nie chce mi się nawet tego komentować, niech moderatorzy czy administrator sprawdzi. Bassfreak też nim nie jest, resztę użytkowników średnio kojarze

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.