Skocz do zawartości

Nie podoba mi się w Tobie...


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Bohun napisał:

@bassfreak @Ace of Spades @Lucjusz @Mroczek @fikakowo @mph25  @Tomkowski

Za trollerstwo, to ostatnie stare niki tzw.Archa

@Yolo

Stary użytkownik, ale za bardzo fanatycznie nastawiony do religii, czuły na tym punkcie - weź takiemu powiedz prawdę to się obrazi ;)

To tyle, jedziecie z koksem moi mili ;) 

Pozdro

Tak samo ja nie jestem żadnym Archem.  Jak chcecie to sprawdzcie po nr IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Bohun napisał:

@MalVina

Jak ktoś zauważył - szybko zmieniasz avatary, zapewne tak szybko zmieniasz emocje w stosunku do kogoś, no cóz to tłumaczy Twoją sytuację życiową, a nazywa się to BDP ;( 

Toś pocisną ✌? W avatary wstawiałam zawsze jakąś grafikę, która mi wpadła w oko, i akurta niezmiennie była to Victoria Frances lub Luis Royo, także wierna jestem. Ja nie odczytuję w ten sposób awatarow. Gdybyś zapytał moich bliskich w realu to by Ci powiedzieli, że właśnie bardzo rzadko zmieniam do kogoś stosunek, naprawdę musi mnoe skrzywdzić, a i wtedy nie skreślam, bo nie jestem osobą pamiętliwą. Tak, gwoli wyjaśnienia. Mój psychiatra nigdy nie stwierdził żadnego BPD, a ma trochę większe kompetencje od Ciebie by to stwierdzić ? pozdro

13 minut temu, fikakowo napisał:

Tak samo ja nie jestem żadnym Archem.  Jak chcecie to sprawdzcie po nr IP.

Powiedział człek co ma zmienne IP ✌?

10 minut temu, Hatmehit napisał:

Ja jestem archem. I to do tego w prime time. 

Ja też. W dodatku sama ze soba się kłócę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień psychiatrę, bo nie wiem jakim to cudem ten obecny nie wykrył że jesteś niestabilna emocjonalnie i to bardzo, ani nawet w szczegółacz tego nie chcę rozkiminiać ;) 

P.S.

Zakładam że zadajesz się dokładnie z osobami z podobnym zaburzeniem, mylę się ;) 

Pozdro

Edytowane przez Bohun
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ,masz jak powiadsz dwójke dzieci z dwoma róznymi facetami i żadem nie jest z Tobą, tak z pewnością jesteś normalna - takie przypadki jak Ty powinno się piętnować :( 

P.S.

Taka sytuacja to bagno dla dzieci którym kazano napisać wypracowanie :"Kim są Twoi rodzice" - w  moich czasach standartoowe, co Twoje dzieci by napisały ?

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Bohun napisał:

Kim są Twoi rodzice" - w  moich czasach standartoowe, co Twoje dzieci by napisały ?

Pozdro

Moje dzieci to nie Twoja sprawa. I doskonale wiedzą, jakich mają rodzicow, takie wypracowanie to nie problem. 

Jak masz zamiar mnie dalej obrażać to po prostu do mnie nie pisz. Wrzuć w ignorowanych i z głowy. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yolo

W sensie, skąd mi się wzieło że jesteś fanatykiem ? Ano z książek które polecasz, "normalni" wierzący ludzie tak sobie chodzą po ulicy, w niedzielę chodzą do kościoła, nie czytali zwykle bibli, nie zastanawiają się nad tym wszystkim.

Zaś fanatycy łazą po ludziach z biblią/albo jakimis pismami, słuchają radio maryja, przelewają kasę i myślą że będą zbawieni, łamiąc przy tym kilka przykazań "bożych" - nie czyń bliźniemu swemu co tobie nie miłe(moje ulubione) itd.

Pooozdro

Edytowane przez Bohun
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bohun Trudno zweryfikować kto jest archem, a kto nie. Ktoś ostatnio napisał, że ma w dupie to czy ktoś jest archem, skoro wprowadza dobre treści na forum. Mój nick pochodzi z książki napisanej przez Seneke pt. "Listy moralne do Lucyliusza".

 

Dodatkowo Marek ma moje dane, ponieważ robiłem dotacje, więc w sumie on może zweryfikować moją tożsamość.

Edytowane przez Lucjusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MalVina napisał:

Moje dzieci to nie Twoja sprawa. I doskonale wiedzą, jakich mają rodzicow, takie wypracowanie to nie problem. 

Jak masz zamiar mnie dalej obrażać to po prostu do mnie nie pisz. Wrzuć w ignorowanych i z głowy. 

Przepraszam bardzo ale koło huja mi latają Twoje dzieci, raczej o ogóle dzieci wychowanych przez samotne madki mnie obchodzi :( 

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Bohun napisał:

Zaś fanatycy łazą po ludziach z biblią/albo jakimis pismami,

Chyba mnie z kimś pomyliłeś, kolego;)

Zapytałeś o coś w temacie religijnym, odesłałem Cię do Biblii.

Niezłą historię sobie do tego dorobiłeś, szacun;)

 

Tak patrzę co tu wypisujesz ludziom i zastanawiam się; głupota, pycha czy alkohol? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Bohun napisał:

Zaś fanatycy łazą po ludziach z biblią/albo jakimis pismami,

Kurde, muszę się zastanowić czy przypadkiem nie jestem fanatyczką. Biblię czytuję, apokryfami interesuję, szanuję niektóre społeczności chrześcijańskie, a jednak perfidnie określam siebie jako ateistkę. Coś tu nie gra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Lucjusz napisał:

@Bohun Trudno zweryfikować kto jest archem, a kto nie. 

Mi się wydaje, że Archem są Ci którzy najbardziej z nim walczą albo często go wspominają , w myśl zasady, "że najciemniej pod latarnią."

 

Czyli @Bohun @Hatmehit(Intj przypadek? Nie sądzę), @Obliteraror @Ważniak @Stefan Batory @MalVina(przepadek, że lubi przyrządzać?Nie sądzę ), @mac @Patton @Messer@Yolo @SzatanKrieger 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.